שבורה נפשית שמחה לבשר:

שבורה נפשית שמחה לבשר:

החלטתי לתקן את הניק שלי בהתאם למצב החדש בבית. אך יהיה זה נכון לכתוב שהחגים הטיבו איתנו. טיילנו. היינו יחד. לא שהכל נהיה וורוד. לא שהכל בסדר. ולכן רק בשלב של תיקון חצות. חייבת לשלוח מקצת ברכות לבנות שתמכו בי לאורך כל הדרך. התעניינו. יעצו. היו. בעיקר אני שמחה שהיו אלו עצות מצד בנות שמכירות את המצב מביתן הן.וגם לשני משתתפים שהיו מידי פעם לצידי בעידוד ובהתוויית הדרך. אני ממשיכה לעמוד על כך שחייבים להילחם על הזכויות אבל להתפשר על חובות. אני ממשיכה להאמין כי נתינת צ'אנסים ולא בעיניים עיוורות הם הדרך לפתרון(חלקי) של משברים בין בני הזוג. לא ניכנעתי. לא ויתרתי. אבל כן נתתי. כן התפשרתי. גם הצד השני שיתף פעולה אם כי עבודה רבה לפנינו. אני פה. כל הזמן.

שירי ל

New member
יייייההה!! איזו הודעה אופטימית!!

את נשמעת כל כך הרבה יותר טוב מההודעות הקודמות שלך. מאחלת לך את כל הטוב שבעולם!! מגיע לך!!

פרח 007

New member
הולם אותך. טוב לשמוע שהדברים

מתחילים להסתדר

איזה יופי של עדכון

הלוואי שימשיך ככה. האם יש לכם ייעוץ או שאתם עושים הכל לבד?

jole

New member
הרבה הצלחה, מחזקת את ידייך

שום דבר לא בא על תיקונו ברגע, העיקר ששניכם רוצים לתקן וזה נהדר.

../images/Emo45.gifאיזו הודעה אופטימית

ואיזו בשורה משמחת. אני מאוד מאוד שמחה על הצעדים שלקחתם, כל אחד לקח צעד אחד אחורה (בדרישות) וצעד אחד קדימה (בקבלת דברי האחר והתפשרות). מי יתן והיום יהיה שיפור יותר מאתמול ומחר יותר מהיום

שי ז.

New member
איזה כיף לראות את השינוי

אם יש רצון הדדי לתקן אז זה כבר 50% מהפיתרון. מחכה עכשיו לשינוי נוסף של הניק למשהו עוד יותר חיובי.

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

את יודעת כמה אני שמחה,נכון?

למעלה