שבוע 34+1 ויצר הקינון

mushony

New member
שבוע 34+1 ויצר הקינון../images/Emo9.gif

תגידו, גם אצלכם הכל כבר מוכן, או שאני האובססיבית היחידה? הזמנת לידה כבר אצלנו, כביסה תלויה (כי היום ומחר חם), קניית מיבש בדרך, יצר בישול בשיאו ומקפיאה כל הזמן, שיהיה לי לאחר הלידה, תיקים ללידה מוכנים (נראה כמו יציאה לטיול שנתי: תיק בגדים ותחתונים, תיק מסמכים ומתנה לבעל יקר לי, תיק עם תרופות תחבושות ושאר מיני סטריליזציה). זה רק אצלי שהכל כבר פשוט מחכה לגיברת הקטנה?

לא....

שבוע 36 ואצלי כלום שום! טוב, ההורים שלי קנו לנו עגלה ומיטה וסלקל, ואני קניתי לי היום רק משהו בשביל הלידה, אבל הכל הפוך, כלום לא מסודר, אוכל אמרת??? ויצר קינון פשוט לא תופס אצלי, אני רק רוצה לנוח כל היום ולא מספיקה כלום.... אשרייך וטוב לך...

ayala26

New member
לא רק אצלך

אצלי גם הכל כבר מוכן, מכובס, מגוהץ, התיקים מוכנים למרות שאני תמיד מוצאת עוד משהו שאני עוד צריכה לקנות.. מחכה בקוצר רוח כבר.

2טלילוש

New member
אני 36+2

ואצלי :חבילה הוזמנה... תיק לא מוכן בשלבים.. כביסה לא כיבסתי אין לי כוח לבשל בשביל זה יש סבתות שידאגו לנו קצת ...

bluehorizon

New member
שבוע 40 - יצר קינון בעבודה תופס?

יש חדר פחות או יותר מוכן, הכביסות נמאסו עלי באמצע, התיק רחוק מלהיות מוכן, בניגוד לבד"כ אין לי יצר בישול, אבל אני ערה ביום שישי בחמש בבוקר כדי לגמור קצוות של עבודה. זה תופס בתור קינון?

למעלה