שבוע רביעי של תחרות הקיץ יצא לדרכו!

dima269

New member
להתגייס!

ליחידה קרבית, מומלץ יחידה מובחרת, להתחיל טירונות, לישון מעט, לשמור ביום ובלילה, לרוץ ממקום למקום, ליפול למצב, לתת הקשב, לירות, לעשות יבשים על אבנים, לצאת למסעות, לסגור שבתות, לטחון צעירות, ולשאול את עצמך כל בוקר, מה לעזאזל אני עושה פה? (ולא לענות). לא הייתם מחליפים כל חופש גדול בזה?

רעיון לילדים חמודים עם הורים קמצנים

אני ממליצה לכל אחד שהוריו מתקמצנים עליו לערוך בחצר ביתו מכירה פומבית של כל הדברים שאתם לא צריכים, כמו למשל בגדים צעצועים, דברי נוי וכו`, להרויח בוכטות של כסף ולצאת לשלושה ימי שופינג עם החברה שחבל על הזמן אני ממליצה זאת מתוך נסיון! עשיתי זאת, הרווחתי 568 ש"ח ויצאתי לקניות ובילויים של 3 ימים עם עוד 3 חברים בת"א.

הרעיון הכי מדליק!

בחופש הזה ממש כדאי לכם למצוא עבודה רבחית ולא סתם עבודות של שטיפת אוטו וכאלה אלא עבודות כמו אריזת חבילות בסופר ועבודות רבחיות כאלה, מהכסף שתרוויחו תקנו לכם מכרירי די וי די וטלווזיות לחדר ותשפרו את רמת החיים שלכם!

M oo n

New member
יש לי רעיון נחמד...

לקחת עוד שני חברים ללכת ולקנות 3 קופסאות גלידה ולעשות תחרות מי יסיים אותה ראשון. גם לאכול גם להתקרר וגם להעביר את הזמן . . . כמובן שאפשר לזרוק גם על העוברים ברחוב - אבל חבל על הגלידה :p

אפשר פשוט

להקים תנועה אנרכיסטית שתרוץ באינטרנט ותשכנע אנשים לא לדבר באיזשהו יום או שעה ותגרום לחברות הסלולר לקרוס!!! (חחחחח כן הזגזוג הזה יגרום לי לזכות... חח
) סתם נו אני בכלל מעביר את רוב הקיץ מול הobox במשחק cubed אחלה משחק נגד שחקנים אחרים!!!! המצאתי מלא אסטרטגיות לנצח

חיאטכ

New member
שבוע בצפון

לקחת 10 חברה עם שני רכבים ולהתחיל לחרוש למצוא מקום לינה טוב מומלץ ליד הים לעשן... לדוג לאור המדורה לשחק כדור רגל על הים ולזרוש אש כל מסלולי ההליכה בצפון.ג€

סאוי

New member
רומנטי

קח את החברה למקום שהיא הכי חולמת להיות בו תפתיע אותה בפיקניק אפשר גם ארוחה במסעדה תבלה איתה את כל היום תראה לה שאתה אוהב אותה בסוף היום תפתיע אותה עם זר פרחים או שיר שכתבת לה או כל דבר רומנטי אחר

shaicohe

New member
הכי חופש שיש

מי שמתלבט מה לעשות בחופש שיקח את הטלפון ויארגן כמות נכבדה של אוהלים, חברימים וכל הציוד הנלוה הדרוש ויצפין לכנרת לכמה ימים טובים על החוף של שחיה, בטנגב והרבה אוכל טוב...

למעלה