שבוע רביעי של תחרות הקיץ יצא לדרכו!

חובה!

הלכתם לים?ובוק בים עשיתם? קחו איתכם מצלמה דיגיטלית,חבר טוב, ותעשו את#התמונות שתמיד רציתם לעשות,תפתחו ותמסגרו! מזכרת מהחופש!

שבוע רביעי של תחרות הקיץ יצא לדרכו!

תחרות הרעיונות של תפוז ו- orange יצאה לשבוע רביעי! הלכתם לים? צפיתם בטלוויזיה? ביקרתם בפארק המים? מה עוד אפשר לעשות? הכנסו לפורום החופש הגדול דרך מכשיר ה-orange שלכם ותנו רעיונות לפעילויות בחופש. הרעיון שיקבל הכי הרבה תגובות חיוביות יזכה את בעליו במכשיר I-Pod Shuffle. כל שבוע מכשיר נוסף... איך נכנסים לפורום דרך האורנג'? גולשים ל- orange obox ומשם ל- "כיף-לנד" וקדימה...

להיות הכי ספורטיבים בעולם!!

לקחת אתם וחברים שק שינה כמה מצרכי אוכל. ולרדת לאילת בלי לדעת איפה לישון ואז להתנחל על החוף. או לרדת לטבריה וגם להתנחל על החוף. לקחת איתכם נרגילה לעשן כל הלילה, לעשות חיים, להכיר אנשים חדשים. לשחק על החוף כל מיני משחקים מגניבים. בקציר לעשות חיים תהנו

Dan Radcliffe

New member
רעיון פצצה!

הרעיון שלי הוא לפתוח ספר שיא הגינס (כמה שיותר מעודכן יותר טוב)ובכל יום לנסות לשבור שיא בתחום אחר! תאמינו לי שאפשר! ואל תשכחו לתעד את השיא במסרטה או משהו כזה. למשל שיא צפיה בטלויזיה הוא 42 שעות ואני פעם ישבתי ללא שום מאמץ שלושים ומשהו שעות וזה רק דוגמא . ולמי שמתקשה לשבור שיא אבל יש לו ראש יצירתי הוא יכול להתחיל שיא חדש שעוד לא חשבו עליו. תחשבו על זה ! אוהב אתכם! דניאל!

DaRk Alice

New member
../images/Emo15.gif ../images/Emo12.gif ואוווו!

זה רעיון טוב בהחלטטט!!! ולמי שלא יכול לשבור שיא שיש ישבור שיא שכישלונות בשבירת שיא
אחלה רעיון דן!!!!!!!!!!!!

ר ו נ י 19

New member
זה אחלה רעיון נשמע תותחני יאללה

חייבים לרוץ על זה ואני הראשון שמצטרף

ר ו נ י 19

New member
זה אחלה רעיון נשמע תותחני יאללה

חייבים לרוץ על זה ואני הראשון שמצטרף

dannyshadow

New member
ישבת 30 ומשו שעות מול הטלביזיה?

רצוף? בלי הפסקה? אתה עוד תמות מזה \=

MikeY fReAk

New member
כן..../images/Emo79.gif

אני כבר פותחת מליון ניקים ומגיבה לך ב"וואו! איזה רעיון מעולה! כל הכבוד!!"

חבלעז

New member
רעיון מצויין.....

רעיון אחלה.כבר הגעתי עלי לעשר שעות. אגב לפני לא הרבה זמן באיזה מדינה מישו מת בהתקפת לב כשגלש באינטרנט 38 שעות... סתם ככה. אבל אפשר....

m a y 14

New member
../images/Emo65.gif פשש רעיון טוב!! ../images/Emo9.gif

אני תמיד אוהבת על מה שקשור לשיאי גינס
אהבתי ת'רעיון

למעלה