שבוע נהדר לכולן

lonelyrose

New member
שבוע נהדר לכולן ../images/Emo185.gif

אחרי שפע התגובות, התמיכה ומילים הטובות רציתי לאחל לכן שבוע נפלא! סוף סוף סיפרתי למשפוחה וכולם הגיבו באושר גדול....למען האמת הם אפילו החלו לחנוק אותי באהבה....אמא שלי כבר ערכה רשימת קניות מעכשיו ועד שהילד\ה יגיעו לגיל 10. ביום שישי אני עוברת שקיפות עורפית...מקווה שהכל יהיה טוב. מאלחת לכולכן שבוע מלא בדברים טובים!

אורקה39

New member
איזה יופי ../images/Emo70.gif

משפחה יכולה בהחלט להפתיע לטובה, וטוב שכך ! תהני מהחום מהאהבה ומכל המתנות לבר\ת מצווה

tutik1

New member
מאד משמח! ואת בטח חשה הקלה

גדולה מהשיתוף ומהפרגון. כמו שאורקה כתבה - משפחות אכן מפתיעות לטובה הרבה פעמים... והתמיכה מהמשפחה מאד חשובה! ...ועם הקניות בטח תסתדרי...

יגביע

New member
מסכימה עם טוטיק ואורקה בעניין...

המשפחה - לפעמים אנחנו ממעיטות בערכן. ברוב המקרים הם יספגו כל גחמה שלנו ויקבלו אותנו באשר אנחנו ובמה שנעשה. לעיתים אפילו נופתע מעודף התמיכה והעזרה. במקרה האישי שלי חששתי זמן ארוך מדי ובניתי לי תסריט שגוי במהותו ובמציאות זה היה טוב יותר מכל סרט ורוד שהייתי חולמת עליו. ובעניין הקניות - הסירי דאגה מליבך. במקרה ותזדקקי לעזרה יהיו לא מעט קופצים. עכשיו מותר לך קצת להרגע ולחייך
. ואני אישית מחייכת עכשיו כי יורד גשם ויש ריח אדמה רטובה שעבורי הוא קסם. יגביע

dafi1

New member
איזה כיף לשמוע,שימשיך ככה../images/Emo45.gif../images/Emo57.gif

viviane

New member
יופי../images/Emo140.gif../images/Emo142.gif

עכשיו נשאר רק להינות ולהמשיך לעשות
בהמשך על כל הבדיקות התקינות. תעדכני...

יולי 7

New member
../images/Emo140.gif איזה יופי

עכשיו בטח יהיה לך יותר קל כשהמשפחה לצידך שימשיך כך

אמא דשא

New member
איזה יופי !../images/Emo140.gif

עכשיו את יכולה להעביר את ההריון בשלווה ובכיף.

יופי של חדשות

עכשיו שיש לך תמיכה רחבה שכזאת, אני משוכנעת שהכל נראה טוב יותר. בהצלחה בשקיפות והמשך הריון קל ונעים.

nina39

New member
משמח לשמוע! שבוע טוב גם לך ובהצלחה

בשקיפות העורפית!

למעלה