שבוע לבחירות אין לי למי להצביע,חייב להצביע אבל למי???

שבוע לבחירות אין לי למי להצביע,חייב להצביע אבל למי???

הבית היהודי חשוכים מדי, היחס שלהם להומואים וללסביות מקומם
העבודה שבה מסתתרות שפיר ומיכאלי שחושבות להחליף את ההימנון ודיברו נגד צהל ומדרבנות צעירים לא להיתגייס לצבא הגנה לישראל.
מרצ בזמן צוק איתך הראתה איכפתיות כמו תמיד לערבים מעזה והפגינה למענם ולא הביעה איכפתיות לתושבי ישראל הדרום וחיילי צהל, להיפך דיברה בגנות חיילי צהל .
הליכוד: אם ביבי חושב להמשיך להתבטל בנושא השלום ולא להמשיך לנסות ולנסות להגיע לשלום אז גם פה לא מגיע לו להיבחר.
ליברמן פוליטיקאי לא אמין
לחרדים אין סיכוי שאני יצביע
לפיד זה סתם מפלגת אופנה שלא תורמת כלום.
כחלון הכי גרוע לא אמין בלשון המעטה לא מוכשר וגם את מהפכת התקשורת הוא לא עשה, אריאל אטיאס שהיה לפני כחלון שר התקשורת עשה את כל המהפיכה וכחלון רק חתם עליה , לאחר מכן כחלון היה שר רווחה(תיק חברתי) והוא לא עשה כלום.
אני הכי קרוב להצביע לביבי אבל מקווה שהוא יתעורר ויתחיל לפעול ולדבר וליזום תוכניות ומשא ומתן למען השלום.
בעיה גדולה אני מרגיש חובה להצביע אבל קשה מאוד ואין מישהו שקרוב לדיעה שלי . הימין קצת חשוך וגיזעני,השמאל קצת בוגדני וגיזעני. והמרכז הוא של פוליטיקאים לא אמינים ולא יעילים

כחלון היחיד שמשדר אמינות, והיחיד שיש לו קבלות

חלק מהן:
1) אות אביר איכות השלטון.
2) רפורמה בסלולאר (כשר תקשורת) - כנגד כל הטייקונים ונגד וועדי העובדים (בעיקר בבזק).
3) ביטול המבדקים המשפילים לקשישים לצורך קבלת קצבת זקנה (כשר רווחה).

האמת שאני חייב להודות שהרבה שנים לא הרגשתי בטחון כה מוחלט לגבי ההצבעה שלי.

כחלון הכי גרוע לא אמין ואין לו קבלות

אריאל אטיאס משס עשה את כל מהפכת התקשורת כחלון רק חתם עליה וקצר את התהילה.
כחלון בתפקידו האחרון היה שר הרווחה התיק הכי חברתי לאחד שמחשיב את עצמו לשר חברתי ואיכפתי אבל הוא לא עשה כלום.
כל המפלגות לגיטימיות וראויות חוץ מכחלון, לדעתי עדיף להצביע לזועבי ולא לכחלון.
כחלון הוא הגרוע ביותר מקום המדינה

הזריקו לך ספינים תקשורתיים לתוך המוח. אסביר:

1) הרפורמות בסלולאר היו כתובות על הנייר כבר 15 שנה והתגלגלו משר לשר. רק כחלון ביצע.
2) שר רווחה זה תיק חלש מאוד - השר שם רק מוציא לפועל מדיניות של האוצר. אציג זאת כך: יש לך דוגמא לשר רווחה "טוב" ?
3) כחלון הוא איש מקצוע ברמ"ח איבריו. תראה אותו מתראיין בתחום הנדל"ן ותבין במי מדובר. הבן אדם מכיר את המחלקות הכי קטנות ברמ"י (רשות מקרקעי ישראל), והיחיד שיש לו תוכנית סדורה לפתרון מצוקות הדיור (למשל תוכנית "פרס-קנס" לעיריות שמעכבות תשתיות, איחוד תחום הנדל"ן בין המשרדים השונים, הפרטה של תחום התכנון ליזמים פרטיים, ועוד).

כחלון לא שווה יחס,זועבי עדיפה עליו

כל מה שרשמת לא נכון אבל אני לא יגיב כי כחלון היחיד שפסול אצלי ולא מעניין אותי בכלל.

הליכוד למרות שיש לו גם אנשים טובים ומוכשרים עדיין הוא בית חרושת הגדול בישראל לייצור ח"כים זבל וכחלון וגדעון סהר הם הבולטים שבהם אבל התקשורת משום מה דווקא תומכת בכחלון וסהר ועשתה מהם גדולים למרות שהם אפסים

רוב הזמן נח

Well-known member
עד שמגיע מישהו שעושה משהו לטובתך

ואתה בכלל לא יודע להעריך את זה.
&nbsp
תושבי ישראל שילמו שנים כמו פריירים מאות ולפעמים אלפי שקלים על שימוש במכשירים סלולריים, עד שהוא הגיע ועשה סוף לחגיגה.
&nbsp
&nbsp
&nbsp

תזכור מי נתן להם את זה:

למעלה