שבוע טוב

כרישונת

New member
שבוע טוב

תודה לאל שנגמרה השבת. היתה מגעילה. לא שמרתי על דיאטה. אכלתי הכל ומהכל( חוץ מהפיצוחים. אחרי הויכוח- לא היה לי אומץ) אני עדיין בעצבים. ולא, תודה. אבל לא רוצה לדבר על זה ב-כ-ל-ל. מה יהיה ?- יהיה טוב. אופטימית. אין ברירה אחרת. שיהיה סוף סופ"ש טוב ותחילת שבוע טובה יותר לכולנו! ~
~

dor and more

New member
בטוחה שאת לא רוצה לדבר? אולי בכל זאת?

סתאאאאם כפרה עליך!!!!! גם לי הייתה שבת מעפנה , אבל באוכל דווקא היה בסדר , עוד מעט אעשה אירובי ואני מקווה יום אחד להיות רזה.

XגליהX

New member
עם הגישה שלך זה יקרה מהר יותר ממה שאת חושבת:-

מבטיחה לך.

../images/Emo24.gif שבוע טוב כרישה!!!!

שבוע טוב לכוווולם!
אני בצום...מחר, יש לי בדיקות דם ואני רעבה
באסה לי

XגליהX

New member
שבוע טוב

באמת, טוב שנגמרה השבת. ונגמרו גם החגים. תמיד כשנמצאים יותר בבית ועם המשפחה אוכלים יותר מכרגיל. היום,גם אני,הלכתי לבריכה עם הבנות שלי. חשבתי שאני הולכת סה"כ לשעתיים שלוש, אז לא אקח לי אוכל. קצת אבטיח ומים, זה יספיק לי. כך חשבתי, כן.
אבל, כל אחד מביא, רק משהו קטן, ופתאום יש שולחן, מלא כל טוב, והכל בהישג יד. אז מידי פעם בהסח הדעת, חטפתי משהו קטן. קצת ועוד קצת, כבר אין לי חשבון מה אכלתי וכמה. מחר יום חדש

yotem 17

New member
שבוע טוב../images/Emo83.gif

אני חטפתי איזה וירוס כנראה, הגרון ממש כואב כבר מאתמול והיום זה התחזק יותר. הראש פשוט כואב ברמה שאני לא יכול להזיז אותו, מקווה שאקום יותר טוב מחר, עם כמה שמצחיק להגיד- עם הלימודים עכשיו, אין לי זמן להיות חולה :/

יותם תהיה בריא ותשתה לימון עם דבש../images/Emo140.gif

כמה שזה נשמע מגעיל זה יעזור לך להרפא
ובינתיים תנוח.

אחי לצרה ../images/Emo4.gif אני כבר על אנטיביוטיקה. נכנעתי..

מאמצע חג השבועות נטפל אלי חיידק פסיכי לגרון, וחיכיתי שזה יעבור באמצעות מלחמת הגוף הטבעית בפולשים.. לא עזר. נשברתי כשבלוטת הלימפה בגרון התחילה להתנפח ולכאוב גם היא. הבנתי שיש לי עסק עם חיידק עקשן ומעצבן, שחייבים להרוג אותו עם אנטיביוטיקה. לכן, נכון לעכשיו, אני על זה
גם אני לא יכולה להרשות לעצמי להיות חולה עכשיו. ואיכשהו הגוף תמיד (טוב, לא תמיד, אבל יותר מדי פעמים) מפיל עלינו מחלה כזו דווקא בזמן הכי לא מתאים. מזל שגילו את הפניצילין! הללויה!! תרגיש טוב ושנהיה בריאים

yotem 17

New member
תהיי בריאה, ותודה לכולם!../images/Emo83.gif

נראה לי שמצבי השתפר, אין צורך באנטיביוטיקה הפעם... גירגרתי (איכ יאק ג'יפה) מי מלח כמה פעמים ביומיים האלה וזה מאוד עזר. אינשאללה שימשיך ככה...

משיייי

New member
שבוע טוב אצלי יחסית היה מעולה

עד שהגענו לאיזה שלב שכולם אכלו גלידה ולקחתי כוס ואחרי זה גם שתינו אייס קפה מעבר לזה היה לי בסדר

../images/Emo201.gif

ואם לא תדברי, מה תשיגי?
על אף שמקבלת אותך כפי שאת ואת זה כרישונת . דליה שלך

כרישונת

New member
דליוש../images/Emo13.gif כשאני מאוד עצבנית- מעדיפה לשתוק

אופי כזה- אין מה לעשות. זהו, עברו העצבים. אני משתדלת לא להאריך בכעס על דברים שאין בכוחי לשנות, לפחות לעת עתה. תודה על האיכפתיות מותק

למעלה