שבוע טוב

טל205

New member
שבוע טוב

שיהיה שבוע עם המון מרץ ושמחה ללא כאבים לכולנו. 3 שבועות לפני פסח.. אתם מאלה שמנקים לקראת הפסח או לא? אם כן כבר התחלתן בניקיון? איך מסתדרים עם הנקיונות והפיברו?? יש לכן טיפים? שרשרו.. שבוע מוצלח לכולנו.

hopeFor

New member
אני מנקה בהתקפות

כנראה שזה מאפיין אותי כי כך אני עושה המון דברים. נקיונות במיוחד לפסח - לא. כבר דורות מספר שאין במשפחתנו ביאור חמץ ודומיו. אבל |טיפ| כן, כי כך אני נוהגת תמיד: לאט לאט, בקטנות. אני מקציבה לעצמי "פרויקט" ליום - ורק בימים שאני לא אמורה להתאמץ בכיוונים אחרים. פרויקט אצלי הוא קטן יחסית: ניקוי אבק בחדר מסויים, סידור אגף אחד בארון, כאלה... גם בעניין כלים להדחה (אין לי מדיח): אם יש ערימה ענקית, למשל מבישולי שבת וכו': .כל פעם קצת קנה המידה שלי: כמה שכרית-ספוג עם פיירי מסוגלת לנקות ללא איבוד קצף. מסבנת ושוטפת. יש עוד כח - ממשיחה עוד סיבוב. אין - הולכת לשבת קצת, וממשיכה אח"כ לכן, לו הייתי עושה נקיונות-פסח הייתי מתחילה כבר
האמת שאני גם מאמינה בגמדים ופיות: אם אשאיר את עבודות הניקיון יבואו גמדים ופיות בלילה ויעשו את זה ואני אקום בבוקר לבית מסודר ונקי. כן, אני מאמינה, וזה שאני עקרת בית כבר יותר מ-30 שנה וזה עדיין לא קרה - לא אומר שצריך לאבד תקווה שזה יקרה....

טל205

New member
רעיון מוצלח

להקציב בלי להגזים ולהתפרע.. לגבי הגמדים אני מאמין שהם יבואו אצלך קודם כי אני כבר לא מחכה להם...

hopeFor

New member
שמור על אופטימיות../images/Emo8.gif

אתה הרי יותר צעיר ממני, נכון? אם לא יגיעו גמדים ופיות הרי בזמנך בטוח יהיו רובוטים וסיבורגים שיעשו את המלאכה. מבחינתי: לא חשוב מי אבל השאיפה היא שלא אני.

טל205

New member
כשיש מספיק כסף

אפשר לשבת בחיבוק ידיים גם בגילי...

hopeFor

New member
זו הצעה?

אם זה אכן המצב אתה מוזמן לממן.....
אחרת... אני אמשיך עד אז לנקות בקטנות, לוותר כשקשה, ולהאמין שגמדים ופיות

למעלה