שבוע טוב!

little s

New member
שבוע טוב!

זהו, אחרי מסיבת יומולדת של הבכורה... אני הרוסה, אבל היה ממש מגניב. ילדים חמודים. היו פה 13 (ילדה אחת לא הגיעה), כל אחד קיבל בכניסה "דרכון" שהכנו מראש, התישב בכסא במטוס (סידרנו כסאות במבואת הכניסה...) ועשינו "טיול מסביב לעולם". אז היינו בארץ ללא שם בה לא מדברים שום שפה שאנחנו מכירים (ושיחקנו בפנטומימה, איך הם התלהבו, לא הייתי מאמינה...), פתרו כתב חידה ששלח אותם לסין, אכלו במבה במקלות ושלפו משם פתקים שהרכיבו משפט, התרסקו באי בודד וכתבו HELP עם הגוף על הרצפה, עד שמסוק (אלחוטי, סנדוויצ'ון הטיס) הגיע להציל אותם, קראנו עוד מכתב בכתב סתרים, עטפנו מומיות במצרים, ענו על חידון לגבי ילדת היומולדת, הכינו פיצות, רקדו בדיסקו, שיחקנו "סבתא סורגת", אכלנו, ואפילו עוגה... האמת, שעתיים וחצי טסו ממש, אפילו בשבילי! בכורתי וחברתה הטובה הכינו הצגה להתחלה של דיילות, נתנו נאום מרשים עם מסכת חמצן וכו'. מצחיקות... העיקר נעלו נעלי עקב ומיני. נו שוין. אתמול רציתי להכין עוגה בצורת חצי כדור, והיא התפרקה לגמרי כשניסיתי לחלץ אותה מהקערה... כמעט בכיתי מעצבים. אז כמובן הכנתי עוד אחת, מלבנית, ולפי הצעת הבכורה עשינו ים סוער עם אי בודד באמצע. סנדוויצ'ון הכין את עץ הקוקוס, הבכורה הכינה את הילדה בבגד ים ששוכבת שם בסבבה... יצא מקסים! וכמה מחמאות קיבלתי על העוגה עצמה, שהיא באמת הכי הכי פשוטה בעולם... (היו כמה אמהות שהגיעו מוקדם...) זהו, הולכת לקרוס לי באיזו פינה... שיהיה שבוע טוב!!!

הגופן

New member
../images/Emo222.gif../images/Emo160.gif=../images/Emo47.gif../images/Emo106.gif

האייקונים האלו.. מה היינו עושים בלעדיהם?? מצחיק שכל כך התרגלתי להוסיף אותם שלפעמים אני מדברת עם מישו וחושבת לעצמי "איך בא לי להוסיף לו את האייקון הזה למשל
(ואין מצב שאני אוציא ככה לשון במציאות!!) או את זה
בקיצר - נשרטתי לגמרי!!
) ואת - משו משו!! (שעתיים וחצי?? חתונה כמעט!!
) נשמע מוי כיף ומוי השקעה!!! האמהות היו כל הערב או רק הקפיצו ונסעו?? והעוגה - לא יעבור לך בלי תמונה!! קריסה מהנה וארוכה ושבוע מקסים!!

וואו! נשמע טיול אדיר ../images/Emo222.gif

רגע, ולישראל לקחתם את הילדודס הזרים? נשמע מדהים ביות! ונקרעתי מהתיאור של המיני והעקבים
עכשיו- מנוחה!

אמאבולי

New member
מ-ש-ק-י-ע-נ-י-ת-ח-ת !

נשמע כיף חיים משוגעים. ו
שלך בלי
זו ממש התעללות בנו... אנא...

mimor2

New member
וואו!!! ../images/Emo106.gif

נשמע מושקע ביותר ומדהים! בטח זה הפך לשיחת היום המסיבה הזו! כל הכבוד על הרעיון! כמה זמן לקח לך להכין את כל המשימות האלה? איזה יצירתיות, אני כולי נפעמת. ו... לגבי העוגה - אני מצטרפת לדרישת העם - בלי תמונה זה לא עובר!

מדהימה!

נשמעת מסיבה מאגניבה במיוחד, סחתין על ההשקעה והיצירתיות. (את צריכה להוציא ספר "רעיונות למסיבות יום הולדת" יש לך את זה) ומצטרפת לקריאה לתמונה של העוגה.

ITA26

New member
וואו

מרשים עד מדהים.... סחתיין על הכוחות וההשקעה
ושאר הסופרלטיבים

גואה4

New member
OMG!!!!

ואני חשבתי שמגיעים לאיזה גיל ונמאס מהימי הולדת האלה (כי לי נמאס כבר מזמן) איזה רעיון מקורי, איזה השקעה, כל הכבוד לך - אימא למופת!!!

little s

New member
תודה לכולכן!

באמת שהיה כיף, הפתיע גם אותי... ולגבי ההשקעה בגיל הזה - הייתי חייבת לה מהשנה שעברה, אז לא עשינו כלום (רק כמה מילדי המשלחת, כי היו לנו צינורות פרושים בבית) ושלחתי להורים קישור לתמונות בפיקסה, כבר התחלתי לקבל תגובות על כמה הם נהנו, וכמה זה היה שונה ממה שהם רגילים... אני בהסברה, יו נואו... והנה העוגה!

סוף הדרך!!

העוגות שלך מדהימות מדהימות והימי הולדת יצירתים כ"כ בכל פעם שאני קוראת אותך אני מתפעלת מהחיוּת שלך.

little s

New member
../images/Emo9.gif תודה גמדימית וזיגי!

האמת, לא מהוקצעת כהרגלי, אבל בזמן הנתון... וחוצמזה, היא טעימה בטירוף... שלחתי עם שני הבנים האחרונים שנשארו משלוחות לאחים שלהם שהם חברים של הסנדוויצ'ון, אחרי שהם הסתובבו בנימוס מסביב לשולחן ולא רצו ללכת...

אין עלייך../images/Emo106.gif

זוכרת שהעברתי את זה כפעולה לחניכימשלי וזה דרש מלאמלאמלא הכנות.מלכה
!

למעלה