שבוע טוב

רוזהלי

New member
שבוע טוב../images/Emo70.gif

הערב היתה רעידת אדמה שהורגשה מצפת ועד לבית שאן. דה קומבינה, הרגשתם? דיברתי עם חברה מבית שאן והיא סיפרה לי שהשולחנות זזו ממקומם.

עלה קטן1

New member
שבוע טוב ומבורך

עדיין לא שמעתי על הרעידת אדמה . אבל שיהיו רק דברים טובים! הבנות הביאו מבית הספר עלון במבט חסידי על כל התקריות האחרונות :הכורים בצ'ילה, שריפה בכרמל והרוחות והגשם העזים. אני יביא רעיון אחד קטן אבל גדול: הרבי המהר"ש ואחיו הרז"ה שיחקו בלהיות רבי כשהיו ילדים. שאל הרש"ב את אחיו הרז"ה מהו יהודי? ענה לו אש! נגע המהר"ש באחיו ושאל "איך אני נוגע בך ולא נכוה?" ענה לו אש שנוגעת באש לא יכולה להישרף רק להתעצם....

פרומית1

New member
שיהיה בשורות טובות

ישנתי אחרי הצהריים יחד עם הקטן,לא נראה לי שאצליח להירדם כ"כ מהר,אני קצת בלחץ שכנה טובה שלי נסעה ללדת,שיהיה לה בשעה טובה ובמהירות,היא לא ידעה מה להחליט והיא קראה לי אחרי הצהריים לשאול מה לעשות לבסוף נסעה בערב,מקווה שתלד ולא ישלחו אותה הביתה,וגם התבשרתי בשורה לא נעימה שדוד שלי נפטר ל"ע מסיבוכים של מחלת הסכרת,בקיצר אין לי כח לעשות כלום,שנשמע בשורות טובות

עלה קטן1

New member
../images/Emo201.gif

אני מקוה שהוא היה מבוגר. שלא תדעו עוד צער. ומזל"ט לשכנה.

פרומית1

New member
תודה לכולכם על ההשתתפות

אני לא יודעת עם הוא בן 60,שלא ידעו עוד צער,וסבתא שלי שהיא חמותו לא מפספסת כלום,הולכים להודיע לה בבוקר,פשוט כואב לי עליה,רק בשורות טובות

פרומית1

New member
איזה לילה משוגע,פשוט ראיתי את השעון מסתובב

אני פשוט בלחץ,הלוויה בשעה 12,לא נראה לי שאצליח לנסוע,צריך 2 אוטובוסים וברכב זה שעה נסיעה,וממש לא נעים לי כי יש לי עם דודוה שלי קשר מדהים,הקטן שלי עם חום מהערב ,לא יודעת מה לעשות וב"ה השכנה שלי ילדה בלילה ילד בריא ושלם,אני ממש מתרגשת בשבילה,היא התקשרה אלי ב 6 וחצי להודיע לי,שיהיה לה הרבה נחת הראש שלי פשוט לא במקום

../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

מקווה שתצליחי להגיע להלוויה. רפו"ש לקטנצ'יק. ומזל"ט לשכנה.

פרומית1

New member
אמן

ללוויה לא אצליח להגיע אך בעזרת ה' אסע לנחם,ושלא נדע עוד צער

כן אשתי הרגישה אני לא כפי הידוע

לכם כל צפת עומדת על כירעי התרנגולת פעם בעיר עשו שיפוצים ואז גילו חור יותר מ20 מטר אז זה טוב ולא מי שיש לו בית יכול לעשות אותו כמה קומות או

למעלה