שבוע טוב

שבוע טוב ../images/Emo48.gif../images/Emo39.gif../images/Emo16.gif

איך הייתה השבת שלכם? אנחנו זכינו לאורחים יקרים-יקרים, שמגיע להם צל"ש על העמידה בחום המטורף שהלך פה
אפילו הגלידה לקינוח הייתה נוזלית....
וסעודה שלישית, עם אורחים אחרים, הייתה בכלל רומנטית
קפץ לנו החשמל ואכלנו בחשיכה.... אחחחחחחחחחחחח, היה כיף

פרומית1

New member
וואוו,כמה פדיחות

ב"ה עברה שבת חלקה,המזגן פעל כשורה האוכל יצא נפלא וכמעט לא נשאר,הגלידה היתה מעולה ועל כך תודה לשטראוס,נחתי מספיק,ולכן עכשיו סיימתי לנקות את הבית אחרי שבת שאפשר לחשוב שאירחתי גדוד ולא רק את ילדי רק שיש אחד קטן שהכל שופך ואין כמו לאכול מהרצפה אז שיהיה שבוע נפלא ומוצלח ובשורות טובות בלבד

בשורותתתתתתת ../images/Emo24.gif

את מדהימה אותי כל פעם עם החיובי הזה שלך... וואי וואי אני הייתי מתאשפזת בגהה בטוח..................

אחחחח אצלנו היה מעולה...ב"ה ../images/Emo13.gif

היינו אצל ההורים שלי כככככל השבת..מה שלא קרה המון המון זמן.. והיה ממש כיף..היו אחי ,אשתו וזאטוטיו.. ואחותי הגיעה בסעודה שלישית... וקיבלתי פלאפון חדש

על מה הרי בין כה וכה /tapuzforum/images/Emo6.gif

לא תוציאי עלינו שיחה/tapuzforum/images/Emo6.gif/tapuzforum/images/Emo3.gifד`א הסלולרי כשששררר,או טרף/tapuzforum/images/Emo8.gif

שרונס21

New member
אחלה נייד.

יש לי אותו משהו כמו חצי שנה ועדין לא פענחתי את כל נפלאותיו.. תהני...

שרונס21

New member
../images/Emo9.gif

תודה יקירתי. העבודה והבית שואבים אותי... קוראת אתכם תמיד גם אם באיחור... אי אפשר לעזוב בית, נכון??

yuvalmines

New member
מה שיש לי לסכם זה:

1. שבת חמה ביותר 2. לבדוק שוב ושוב האם השעות שבת עובד או לא 3. קצת מוזר היה להיות בבית של מישהו ועוד לשלם עלזה...

עלה קטן1

New member
אפשר...

אצלינו עברה שבת נחמדה עד ל12:00 בצהרים. נתפתי בכאבי בטן אדירים מה שאילץ אותנו להתפנות למיון ולהשאיר את הילדות אצל השכנים. הייתה בעיה לרופאים לזהות מה יש לי כי אני בהריון והם לא יכולים לעשות סיטי. בסוף החליטו להכניס אותי לניתוח לפרסקופיה שבו היו כירוג וגיניקולוג כי היה חשש לאפנדציט או לשחלה שהסתובבה. ב12:00 בליילה נכנסתי לניתוח הוציאו את האפנדציט ושחררו אותי אתמול צהרים. שיהיה שבוע טוב ובשורות טובות

למעלה