שבוע טוב...

שבוע טוב...../images/Emo24.gif

בגלל שאני אוהבת אתכם..חחח קבלו שאלון מגניב...: בסגנון יאיר לפיד,מפורום הייד פארק. בת/בן כמה את/ה מרגיש/ה? מאמין/ה לאנשים בקלות או בקושי ? מתי בפעם האחרונה רצית לשים שמיכה על הראש ולא לצאת החוצה? אם היית חיה איזו חיה היית? מה השיר האהוב עלייך? מה הדבר שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? (התשובה חו"ל לא תתקבל לצערי) אם לא כמוך, כמו מי היית רוצה להיראות? עם איזה/ו ישראלי/ת מפורסם/ת היית רוצה לצאת לארוחת ערב? הודו, אמסרטדם או ניו-יורק? עם איזה שחקן/ית הולייודי/ת היית רוצה להתיידד? מה מפחיד אותך? מה מצחיק אותך ? איזו תוכנית טלוויזיה היית שמח/ה להנחות? במי את/ה מקנא/ה? מה ספר הילדים האהוב עלייך? איזה חלק בך היית משנה ? (חיצונית) איזו תוכנה בך את/ה הכי שונא/ת ? מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך ? מה היית רוצה שאלוהים יגיד לך בכניסה לגן עדן ? מה הרינגטון שלך ? מה המוטו שלך בחיים ? השלימו את המשפטים: החיים הם .... אף פעם לא תראו אותי ..... הלוואי ש ..... אין דבר יותר טוב מ ......

יא מאןןןןןןןן!../images/Emo194.gif

בת/בן כמה את/ה מרגיש/ה? 15:p מאמין/ה לאנשים בקלות או בקושי ? בקלות!! פאק! מתי בפעם האחרונה רצית לשים שמיכה על הראש ולא לצאת החוצה? אתמול אם היית חיה איזו חיה היית? ינשוף
די זה מגניב :p מה השיר האהוב עלייך? גרר די זאת שאלה כלכך קשה אין מצ שאני עונה עלייה
מה הדבר שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? מפגשי פורום בעזריאלי
אם לא כמוך, כמו מי היית רוצה להיראות? מלאני פרס
עם איזה/ו ישראלי/ת מפורסם/ת היית רוצה לצאת לארוחת ערב? מאור כהן חחחחחחחחחחחח הודו, אמסרטדם או ניו-יורק? אמסטרדם! חשיש זה חוקי :] עם איזה שחקן/ית הולייודי/ת היית רוצה להתיידד? נאמ מה מפחיד אותך? מלא דברים מה מצחיק אותך ? כנ"ל איזו תוכנית טלוויזיה היית שמח/ה להנחות? משחק מקדים
במי את/ה מקנא/ה? נאמ מה ספר הילדים האהוב עלייך? איה פלוטו! איזה חלק בך היית משנה ? (חיצונית)כול כולי |: איזו תוכנה בך את/ה הכי שונא/ת ? נאיבית מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך ? לא יודעת|: מה היית רוצה שאלוהים יגיד לך בכניסה לגן עדן ? חוי מה הרינגטון שלך ? אממ משהו של הלפאפון מה המוטו שלך בחיים ? חיה ותן לחיות
השלימו את המשפטים: החיים הם ....שיר אם נדע להקשיב לו כל אחד הוא צליל" [ מתוך שבק מיוזק מוקי!
] אף פעם לא תראו אותי ..... גומייה לשיער
הלוואי ש ..... חוי אין דבר יותר טוב מ ......מוזיקה ישראלית טובה!

אני../images/Emo95.gif../images/Emo90.gif

בת/בן כמה את/ה מרגיש/ה? 17.
מאמין/ה לאנשים בקלות או בקושי? בקלות..
מתי בפעם האחרונה רצית לשים שמיכה על הראש ולא לצאת החוצה? היום!!!!
אם היית חיה איזו חיה היית? כלב.
מה השיר האהוב עלייך? Christina Aguilera - Soar.
מה הדבר שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ? העובדה שאני חלק ממנה.
אם לא כמוך, כמו מי היית רוצה להיראות? כריסטינה אגילרה!!
עם איזה/ו ישראלי/ת מפורסם/ת היית רוצה לצאת לארוחת ערב? ליאור שליין..
הודו, אמסרטדם או ניו-יורק? No One..
עם איזה שחקן/ית הולייודי/ת היית רוצה להתיידד? ג'וני דפ.
מה מפחיד אותך? לאבד את היכולת לחייך!
מה מצחיק אותך? ליאור שליין וגורי אלפי!!
איזו תוכנית טלוויזיה היית שמח/ה להנחות? משחק מכור / אקזיט..
במי את/ה מקנא/ה? באף אחד. למדתי לאהוב את עצמי כפי שאני.
מה ספר הילדים האהוב עלייך? "אמא קטנה".
איזה חלק בך היית משנה (חיצונית)? צבע עיניים ותכול ואולי מוסיפה כמה ס"מ..
איזו תוכנה בך את/ה הכי שונא/ת? רגישות יתר.
מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך? She Was Somebody!
מה היית רוצה שאלוהים יגיד לך בכניסה לגן עדן? ..."What Are You Waiting For? Spread Your Wings And Soar..."
מה הרינגטון שלך? Christina Aguilera - Can't Hold Us Down.
מה המוטו שלך בחיים? חייך כל עוד אתה יכול!
השלימו את המשפטים:
החיים הם.... כמו מראה - חייך אליהם והם יחייכו אלייך בחזרה!
אף פעם לא תראו אותי.... מעבירה יום בלי מוזיקה.
הלוואי ש....אנשים יהיו טובים יותר!!
אין דבר יותר טוב מ.... מוזיקה.

וואי אני חייבת לומר לך..

שיש לך אופי נהדר..באמת!יש כמה דברים שאת דומה לי בהם... את נשמעת לי ילדה ממש טובה...(כמה התחנפויות..חחח)...

ToXic BoY17

New member
טוווףף../images/Emo13.gif

בת/בן כמה את/ה מרגיש/ה
25 מאמין/ה לאנשים בקלות או בקושי
בקלות...מה לעשות לפעמים אני פאטי... מתי בפעם האחרונה רצית לשים שמיכה על הראש ולא לצאת החוצה
היום בבוקר שידעתי ששוב צריך לקום וללכת לצבא המסריח הזה ולשבת כל היום עד 5 על הכיסא ולא לעשות כלום חוץ מלשמוע רדיו ולשחק סוליטר. אם היית חיה איזו חיה היית
חתול-ידידותי וטוב לכולם מה השיר האהוב עלייך
i need you-leean rimes/and then we kiss-britney spears מה הדבר שאת/ה הכי אוהב/ת בארץ
זה שהיא מדינת היהודים האחת והיחידה ואף אחד לא יוכל להעיף אותנו מפה לעולם! אם לא כמוך, כמו מי היית רוצה להיראות
אממ כמו אף אחד אחר. אפילו האדם הכי יפה בעולם לא מושלם... עם איזה/ו ישראלי/ת מפורסם/ת היית רוצה לצאת לארוחת ערב
יעל גולדמן הודו, אמסרטדם או ניו-יורק
ניו-יורק עם איזה שחקן/ית הולייודי/ת היית רוצה להתיידד
אפאחד. מה מפחיד אותך
להיות בודד מה מצחיק אותך
השטויות של הידידות שלי איזו תוכנית טלוויזיה היית שמח/ה להנחות
ערב טוב עם גיא פינס במי את/ה מקנא/ה
באפאחד מה ספר הילדים האהוב עלייך
לא זוכר איזה חלק בך היית משנה
יש יותר מידי דברים איזו תוכנה בך את/ה הכי שונא/ת
את זה שאני טוב מידי לאחרים מה היית רוצה שיכתבו על המצבה שלך
אח,בעל,אבא,סבא מה היית רוצה שאלוהים יגיד לך בכניסה לגן עדן
ברוכה הבאה מה הרינגטון שלך
לאן שלא תלכי\SORRY מה המוטו שלך בחיים
לא לוותר בדרך להשיג את המטרות שלך השלימו את המשפטים: החיים הם ....קצרים אז נצלו כל שניה ושניה מהם
אף פעם לא תראו אותי .....מזלזל באחרים הלוואי ש .....שהייתי עשיר אין דבר יותר טוב מ ......אהבה ומחברים טובים

למעלה