שבוע טוב קבלו מתכון בריא ומנצח לפיצה

שבוע טוב קבלו מתכון בריא ומנצח לפיצה ../images/Emo97.gif

פיצה ביתית בריאה/שרון קונפורטי-עמיר תתפלאו אבל יש דבר כזה – פיצה טעימה,איכותית, קריספית ובריאה בצק המורכב מ 50% קמח מלא. גבינה צהובה 9% ורוטב משגע מעגבניות טריות. השבוע נורא חליתי ואני לא מסוגלת לאכול כלום פשוט כלום, למזלי הקונדיטור המקסים שלי מנסה לפנק אותי בכל פעם במנה אחרת. במוצ"ש הוא אפה לי את פיצת הבריאות האהובה עליי ואני אכלתי ממש קצת אבל אכלתי... רכיבים: לבצק הפיצה כוס וחצי קמח מלא – מנופה כוס וחצי קמח לבן מנופה – ניתן להמיר באותה הכמות קמח שיפון. כוס מים פושרים – זהירות לא חמים! 2 כפיות שמרים יבשים כף שמן זית 1כפית מלח 1כפית סוכר חום לרוטב העגבניות 500 גר' עגבניות קוביות – חלוטות ללא הקליפה – ניתן להכין עגבניות קונקסה או להשתמש בקופסת שימורים. כפית שמן זית 2 שיני שום קצוצות כפית טימין כף מלח 200 גר' גבינה צהובה מגוררת 9% כשתי כוסות אופן ההכנה: מניחים בקערת מערבל את הקמחים, השמרים, הסוכר, החלב ושמן הזית. מערבלים כ – 3 דקות. (ניתן גם בלישה ידנית של 10 דק'). מוסיפים את המלח ומערבלים דקה נוספת. מניחים להתפחה כשעה בינתיים מכינים את רוטב העגבניות: מחממים שמן מוסיפים שום מחכים כדקה מוסיפים את שאר הרכיבים ומבשלים כשעה על אש קטנה בוחשים מידי פעם. לאחר מכן מחלקים את הבצק לשניים, מרדדים ומחוררים מעט, מניחים על תבנית עם נייר אפיה או משומנת. אם ברשותכם אבן אפייה – מסוג שמוט הרווחה יהיה עצום! מורחים את הרוטב העגבניות ומפזרים מעל גבינה צהובה מגוררת אופים כ-25 דק' בחום של 225 מעלות. כמובן שזה הזמן להוסיף את התוספות האהובות עליכם. מפזרים מעל עשבי תיבול ע"פ הטעם ומגישים. מוגש בהמון אהבה שרון וסהר אהבה במטבח

יוכי68

New member
../images/Emo3.gifאיזה יופי של פיצה , ועוד מלאה בריאות

ברוכה הבאה לפורום שלנו, נשמח להתעדכן תמיד במאכלים בריאים וטובים

cial 1

New member
../images/Emo6.gifכמה דברים שכדי להכין לכול אירוע חגיגי

אז אלה מהדברים שהנתי ליום ההולדת שלי ושל הנכד רק כמה יש עוד אצרף ביום אחר. מתכונים יש הרוב זה מרוקאי. כמובן גם שני עוגות שונות אחת על פי הבקשה עוגת גבינה קלה עם אפרסק משומר. והשניה עוגת שכבות עם בצק שאין כאן בצק איטלקי הרבה אהבו את המתכון נתתי גם כאן אני אתן אבל עלי לכנס קצת לבלוג שלי כך גם עוד חברים יהנו. כמובן אם תרצו מתכון בכיף אתן כאן שוב בבלוג אתן עם מיני סדנה. כול האירוע היה רק חלבי אז גם הקרם פה של עוגה חגיגית עם קרם שומן הרבה אבל כול אחד טעם מעט וכך לא מוסיפים הרבה מהקלוריות? מהו הקרם הוא דומה לקרם אמריקאי-מכיל חמאה וחלב מרוכז. ערב טוב לכם וחמים חני.

zanet

New member
ואאאאאאאאאוווווווו ואוו ואי ואההה מהממם../images/Emo2.gif|מא

cial 1

New member
../images/Emo6.gifZANET תודה כיף לשתף תמיד

משלומך אביבוש
מה חדש שמרתי לך כמה מתכונים של חמוצים ויהו אלה מתוקים ממני אליך אוהבהת חני אצרף עוד תמונה של העוגיות פשוט לא הלך לי טוב המיקס של התמונה. ערב טוב וחמים לך תודה על הפירגון המתוק שלך בע"ה מחר אתן תכונים דל העוגות וגם עוגיות אם יהיה ביקושים?

יוכי68

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo3.gifחני, את חוגגת יום הולדת וכולם מזה נהנים

איזה מטעמים, הכל בטוב טעם, מגוון ועשיר, נהדר - בטוח שכולם נהנו, וגם אנחנו
בוודאי שרוצים מתכונים!

מאיוש י

New member
חני היקרה../images/Emo23.gif כל הכבוד

תבורכנה ידייך .הכל מהמם. מזל טוב לנכד שלך וגם מזל טוב לך.
ראיתי שהייתה לך יום הולדת ,אז עד 120 שהקב"ה ימלא כל משאלות ליבך לטובה.

cial 1

New member
../images/Emo23.gifמאיוש יו'ילה רות כולם תודה ../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif

אז כך מאיוש היקרה די עוד הלילה אני חייבת לכנס לבוג שלך המקסים יש לי את האימייל של גוגל- אני פתחתי בלוג גדול והוא רדום שם עד להודעה חדשה-אבל עם המייל הזה אני יכולה לכנס לכול העולם.ישר? טוב כאן אני מאוד רוצה להודות לך ליוכי'לה לרות וכל המברכים. על העוגיות מכבים? שם אגוזים עם מרשמלו מחמים במיקרט ומחברים לאגוזים ושוב אותה פעולה לשניות וזה נראה כאילו - זה מרציפן ועל העוגה עם הקרם המלה אפשרי למלות טארטאלים כול מה שרוצים בכמיות קטנות למה אני מייצנת זאת כי אלה דברים חדשים לי בכלל שינוי מהמרציפן והנותן הרבה קישוט(-אמת הכובע אכן ממרציפן רק הכובעים. ומעט בצק סוכר לכובע) על הקרם זה חלב מרוכז עם חמאה וזה קרם חמאה . מאוחר קצת אני אתן את המתכונים לעוגות כמובן גם מכמה עוגיות כדי. שוב הרבה תודה על הברכות תבורכו בחזרה ממני מהלב. עוד כמה ימים מאיוש ועוד חוגגים כאן את יום ההולדת בע"ה. המשך לילה נעים וחמים ומתוק חני אוהבת

cial 1

New member
../images/Emo6.gifיוכי'לה תודתי מתוקה גם את משתפת הרבה אותנו

וכאן אני מבקשת סליחה ממך כתבתי יו'לה משהו כזה זה בגלל העייפות קצת שינה לא יציבה? גם המקלדת מחר אחיף אות בע"ה אני כן לוחצת בהקלדה וזה לא נותן והבנתי שהנורות נכבים נדלקים בזמן ההקלדה? מאוחר יותר אתן לכם כמה מתכונים מאלה הטובים. אני אקליד לאט? ערב חמים לך בבית אוהבת
חני

למעלה