שבוע טוב פורום

hayapollak

New member
שבוע טוב פורום../images/Emo24.gif

שבוע טוב ומבורך שיהיה השבוע מחוייך שיהיה נעים בעבודה, שהבוס יחייך למזכירה, שהמטלות יהיו מלאות עניין ושיחלוף לו מהר הזמן. שבוע טוב ומבורך שנקום כל בוקר בריאים, שהילדים יצליחו בלימודים, שיהיו להם חברים טובים ושיחייכו להם גם המורים. שבוע טוב ומבורך שיהיה שבוע בלי בזבוזים, שיספיק הכסף לכל התשלומים שאמא ואבא יעשו אהבה שאורחים יגיעו בהפתעה, שבוע טוב ומבורך, שבוע של נהיגה בטוחה, של סבלנות ומילה טובה, שבוע טוב ומבורך לכל אוהב ואהובה לכל בודד ובודדה הרבה הרבה אהבה. **** שבוע טוב לכולם **** ואם כל אחד יוסיף איחול בוודאי יבוא לו התגמול

mr_lonely

New member
../images/Emo141.gifשבוע טוב גם לך..

שישבת וטרחת וחיברת ברכה לכל אישה ואיש עד שכמעט ולא נותרה ברכה להוסיף...

hayapollak

New member
../images/Emo39.gifאל תדאג יקירי- יש עוד המון

ברכות לברך, שלא ברכתי אני כמו למשל - לבקר את סבא וסבתא, להגיד שלום לשכנה, ועוד המון דברים - שכל אחד יוסיף את הדברים שנראים לו ושתבוע עלינו ברכה לשבוע פורה, כתיבה מהנה, בריאות ואהבה.

hayapollak

New member
../images/Emo41.gifברח ליייי -ושתבוא

האות ע, מתחת לאות א, - אני כבר עייפה כנראה.

mr_lonely

New member
אני תמיד אומר שלום לשכנה...

נו...זו לא חוכמה...היא צעירה וחטובה... וקורצת..

or1

New member
ואני אומרת שלום לשכן

וגם לכם
זה נחשב
שיהיה לכולכם שבוע נפלא
Or1

hayapollak

New member
../images/Emo9.gifזה נחשב? אור זה נחטף.....

שבוע מוצלח לך והיי בטוב.

hayapollak

New member
../images/Emo39.gifאני בטוחה-שרמנטייי

אבל אתה יודע שכחתי למשל את החיילים והחיילות שיוצאים לבסיס - ואת ההורים הדואגים שמחכים לשמוע שהכל בסדר...... אז שגם להם ולהוריהם יהיה שבוע שקט ורגוע....

mr_lonely

New member
תפסיקי לקרוא לי כך....

יאמינו לך בסוף....
תראי...אם נתאמץ נמצא הרבה ששכחת אבל הכוונה יפה...את מבינה...

hayapollak

New member
אני לא יכולה - מר לונלי../images/Emo140.gif

השם הזה מר לונלי עושה לי די עצוב. ובעצם מה אכפת לך שיאמינו לי - זה דבר רע????? הכוונה של מי יפה? של השכנה??????

mr_lonely

New member
../images/Emo8.gifכשהיא לא רוצה להבין.....

ראשית, אף אחד לא מאמין... ובאשר לכוונה היפה התכוונתי אלייך בצרור הברכות חובק אומה שלך !

mr_lonely

New member
ואולי זה יעזור ?

אל תאמרי לבד לי אל תאמרי מיואש לי או נגמר לי אל תאמרי.... שהרי תמיד תמיד ימצא האחד שרע לו ולבד וקצת יותר ממך יושב בדד וגורל חייו נטל ביד. קומי האבקי אספי שברים ורסיסים קומי הילחמי הישארי במעגל החיים ורק כך אדע שאת חשובה לעצמך ואם את יקרה לך... את יקרה לי .

hayapollak

New member
את זה לא../images/Emo31.gif

מה אני נשמעת לך מתרסקת ושבורההההה - אוי ואבוי לי אני בצרה. שמחת חיים ואהבה לי וגם לך אני פה ברוחב לב מעניקה ואתה מספר לי על הלבד שנטל חייו ביד.... בסך הכל התכוונתי - שמר לונלי זה קצת עצוב לי ושרמנטי אתה קוסם לי, אבל אם תמשיך להתעקש אקרא לך בכינוי הזה כפי שתבקש. מר לונלי - מר לונלי - אפתח חלוני ואקרא בקול גדול אולי ישמח התרנגול.

mr_lonely

New member
../images/Emo141.gifלמען האמת...

את יכולה לקרוא לי איך שאת רוצה כל עוד תקראי לי ! שנית, את השיר ההוא שמתי וקיויתי שזו תהיה תגובתך ובכל אופן הבית האחרון עדיין מתאים !

למעלה