שבוע טוב! מותר לי?

ברוך הבא!

כל הכבוד לך על האומץ! ועיצה קטנה.. תשתדל לחשוף מינימום פרטים... אפי' 'ירושלים' ו'חסידי' מזהה במידה מסויימת אז שים לב להבא... תמיד בשבילך מאיר

בבא קמא

New member
??? איזה פחד בדיוק?אני חרדי לכל דבר

ועניין. אבל אני לא מנדה את הציבור שכאן. כי כל העדה כולם קדושים... אני יכול להבין את המנדים שזה נובע מחולשה באמונתם והפחד שישפיעו אליהם. אבל אני ב"ה איתן בדעותי שלא כאן המקום לפרטם. תודה בכל אופן על הסימפטיה ואגב אני ממש לא פוחד להזדהות בפרטים מלאים. אני כאן בידיעת מכרי. אני לא עושה את זה רק בגלל טרדנים וחטטנים למיניהם. שבוע טוב

R a c h e

New member
כבר היו כאן חרדים איתנים בדעתם../images/Emo9.gif

והיום הם מאוד איתנים אבל לא חרדים..... אם החיים החרדיים טובים לך ואתה מרגיש שלם באורח החיים שלך, לבריאות, אני מבטיחה שלא להפריע, אבל כאן בהחלט אפשר גם לקרוא דעות אחרות שיכולות לעניין אותך ואולי אפילו לשנות את השקפת עולמך.....

באותה מידה היו כאן כמה יוצאים

נחושים מאוד לפחות למראית עין, והנה היום הם עסוקים ראשם ורובם לעשות נפשות ופעלים לרצון אבינו שבשמיים כן ירבו, כך שזה עובד לשני הכיוונים, בהצלחה לכולם, גם לצופים מן הצד...

uri80

New member
בהחלט שמח תמיד לראות אנשים שבוחרים

את הדרך המתאימה להם בחיים - לכאן או לכאן. עצם הבחירה כאן היא כל העניין.

ראית את הפאשקוויל האחרון?

מיום שישי האחרון? ברחובות ירושלים... אני מצטט מזיכרוני... היות וישנם אנשי בליעל המתחזים להיות חרדים כלפי חוץ וגולשים לאתרים שנאסרו על ידי גדולי הדור על כן הוחלט להקים צוות מעקב שיעקוב אחר הגולשים לפי מספרי הטלפונים פשקוויל אמיתי בירושלים ביום שיש האחרון אני בטוח שיהיה מי שיביא ציטוט מדויק אולי אפי' תמונה...

בבא קמא

New member
ראיתי איך שתולים את זה בבני ברק

זה גרם לי לרוץ לאינטרנט לדווח ע"כ ולקרוא תגובות

אליזד

New member
עקרונית נגד הפלישה אבל בכל מקרה...

ולא מסיבות של שנאת חרדים, אלא מסיבות פרקטיות, חוסר חיבה לקהילה המוזרה של פסאודו-חרדים שמתגלגלים לכאן בעקבותיך. לא אוהב את הנשורת הזו, לא אוהב את ההתכתבות חסרת התוכן שלהם בינם לבין עצמם, ולא מעניין את התחת שלי ש"השימחה צריך לעלות ולהתעצם מאז אדר עד שהוא מגיע לקלימקס (פסגה) שלו בער"ח אב" אני מבטיח לך, בבא בתרא, שאם האדיוטים שבעקבותיך לא יחדלו מלהתכתב ביניהם על חשבון דפי הפורום הרגישים שלנו, אני אשים אותך ואותם ללעג וקלס. עשה טובה ושלח קיבימינט את המהר"ם שיף, ואת התיקוניסט, ואת שאר משועממי הרשת. יש מספיק חדרים לחרדים, ויש לנו מספיק קשקשנים משלנו. אבל אותך אני אקבל, כי ביקשת יפה כל כך, וכי אתה מנומס. וזה דבר נדיר ברשת. אבל מה? יש לי עצה קטנה אליך, במקום להצהיר שאתה הולך לכתוב פה, פשוט תכתוב. איך זה? אה? פשוט תכתוב. תן הודעה כלשהיא שממנה נלמד הלנו אתה אם לצרינו. האם אתה מתעלה מעל צרות האופק החרדית? האם אתה פה כדי לבקר אצלינו או כדי לבקר אותנו... כתוב משהו, ולא תצטרך לשאול. כתוב משהו מחמם לב - והתקבלת. כתוב משהו שיותר ארוך מעשר שורות ולא מטיף לכלום - ואני שלך. רק אל תייגע אותנו בהודעות-שורה-אחת-מטופשות. כאלה יש לנו מספיק לבד. רוצה רעיון להודעה ראשונה? כתוב לנו מדוע החברים שלך היוצאים בשאלה יותר מעניינים אותך מחבריך החרדים? זה בגלל שהם מביאים איתם ניחוח מבחוץ? זה בגלל שכבר נמאס לך לדבר על פוליטיקה? זה בגלל שהם יותר מחיייכים? מדוע? הסבר לנו. אני חושב שהתשובה תעניין אותנו מאד. ברוך הבא בבא קמא, או בקיצור ברוך הבבא - קמא...

uri80

New member
../images/Emo45.gif יפה אמרת

אבל ה"פלישה" היא לא בעקבותיו אלא בעקבות הודעתו של אותו "רכילונט"

בבא קמא

New member
מה התכונת הודעתו של רכילונט?

זאת משבת זו? או משהו יותר ישן? זה באמת דפק אותי שכעת בדיוק כשאני הצגתי עצמי כאן והודעתי עוד עומדת בראש. בדיוק כעת מצאו סיבה חברי מהחרדים לקפוץ לכאן. מה בעצם מפריע לי בזה אני לא יכול לכתוב בפרהסיה כמובן.

בבא קמא

New member
אז בקיצור נמרץ. לגבי זה שאני שואל

רשות כבר הסברתי כאן בשרשור למה נהגתי כך. ולגבי מה ששאלת היצעת. אז במילים פשוטות אני בנאדם פשוט! על אף המשרה שיש לי ועל אף התואר שאני נושא אני אדם פשוט כך אני מתנהג בכל דרכי כאדם פשוט. בתור שכזה ישנם רבים בין חברי החרדים שלא תמיד יכירו בי כשווה. במילים אחרות לא מתייחסים או לא מכבדים כראוי (הכל במילים עדינות) בזמן שבתוכי חלקם לא שווים שאני יתייחס אליהם. לעומת זה כשאני פוגש חברים ששיכים לכאן אצלם אני מוערך הרבה יותר (הם גם יותר מחייכים אני לא חושב שזה מאפיין של יוצ"ב) זה לא שאני חולה צומי דבר שכל אחד דורש. אלא אני שונא התנשאות. זה בעצם (כן מאפיין) מה שגורם לי לחפש את חברתם של אותם יוצאים. ע"כ בינתיים ד

אליזד

New member
והערה לכם, אורי ורחל

עשו לי טובה, חכו איזה יום יומיים לפני שאתם מגיבים לכל חרדי פסיכופט שנכנס לפה. אני יודע ששניכם נורא חביבים ורוצים שלום ואחווה בין כולם, ושבכל צד יקבל את השני בסבר פנים יפות. אני מבין שנראה לכם מאד הומני וגבה-רוח לקבל בברכה את מי שאנחנו אמורים כביכול לשנוא - החרדים. אבל תבינו, זה בכלל לא עניין של חרדים, זה עניין של טמטום. האוכלוסיה שמגיעה לפה היא הזבל החרדי. הקשקשנים, האדיוטים, הפרובוקטורים, אלופי הטוקבקים. אלו שלעולם לא יכתוב משהו מעורר מחשבה. אלו יעצבנו על ימין ועל שמאל, וכבר עושים את זה. יש חרדים רציניים ברשת - חד משמעית. הם לא כאן, ולא יהיו. כצופים? כן. כרכלנים מבחוץ? כן. כמשתתפים? לא. לא לכבודם ולא לרוחם. אורי, בחייך. נכון שאתה בא מהציבור הדתי לאומי, אבל נראה לך שחרדי נורמלי יכתוב את צבר הפרש הצואתי שכותב רכילונט? אתה באמת חושב שאדם נורמלי יתייעץ איתך איך "לחיות חיים עם ים של הנאות, והחרדים הם בעצמם חתיכת זבלים" תגיד לי, כשאתה שומע אדם שכותב "הם בעצמם חתיכת זבלים" אתה לא מבין לבד שמדובר בילד מפגר? הם חתיכת זבלים"... שמעת פעם איך מקללים בגן לפני שכללי הזכר נקבה יחיד רבים הפכו לטבע? תגיד אויר, אין גבול לכמה נמוך יירד אדם ועדיין יקבל ממך את אותו חיוך מנומס? אתה לא חושב שהיחס שלך לתוכן המעי הגס של החברה החרדית נותן להם סיבה לבוא לפה? רחל ואורי, אני יודע ששניכם "מזרוחניקים" ולא יודעים להריח באיזה חרדי מדובר. אתם לא מבדילים בדיוק בין חרדי עילג דל שפה וצר אופק שכל חייו בילה באכילת חמין והכנת כתרים מנייר לחתונת האדמו"ר, ובין חרדי משכיל, אוטודידקט, שהרשת היא חלון ההצצה שלו לתרבות חילונית. אז אני מציע את שירותי הטובים, חינם! רגע לפני שאתם מגיבים ב"ברוך הבא" לפסולת האנושית של הציבור החרדי, עשו לי טובה. כתבו לי לפרטי, נשבע לכם שברגע שמישהו רציני ידרוך פה, אני אברור לכם את התבן, ואודיע לכם, אם לא תשימו לב לזה לבד. וככה אולי יכנסו חזרה אותם חברי פורום שנונים ומקסימים שכבר הפסיקו לכתוב פה בזמן האחרון.

R a c h e

New member
../images/Emo13.gifתנוח דעתך, אליזד

אני לא מוצאת פסול בברכת "ברוך הבא" לחרדי ובהחלט לא מסכימה שאני אמורה לשנוא אותו, אבל עם כל קבלת הפנים, אני עדיין קוראת בחשדנות את דבריו וידי על הדק המחיקה/חסימה מוכנה תמיד, לא מצאתי לנכון לכתוב לו בצמוד ל"ברוך הבא" גם: "תשתדל לא לעצבן אותנו וכד'", נתתי לו מעט קרדיט ואני כאן, עוקבת אחרי המתרחש, אני לא חושבת שהפורום אמור להיות "חרדי-ריין", תקן אותי אם אני טועה. לעניין עברי ה"מיזרוחניקי" יש לי עוד הרבה מה לספר לך רק שהזמן קצר, נמתין להזדמנות אחרת, אפשר להפגש בטיש השבוע......

אליזד

New member
הבנת הנקרא.

"אני לא מוצאת פסול בברכת ברוך הבא לחרדי" תגידי לי רחל, למה השקעתי וכתבתי כל כך הרבה אם עדיין את ממשיכה לא להבין אותי? אני אומר זאת שוב בקצרה ובבירור: זה לא עניין של חרדי. לברך חרדי? נהדר. לאהוב חרדים? מצויין. לארח חרדים בפורום? הכי טוב. לברך מטומטמים? לא. רפי שכל? לא. רדודי שפה? לא. האוכלוסיה שמגיעה לפה היא הזבל החרדי. הקשקשנים, האדיוטים, הפרובוקטורים, אלופי הטוקבקים. אלו שלעולם לא יכתוב משהו מעורר מחשבה. אלו יעצבנו על ימין ועל שמאל, וכבר עושים את זה. יש חרדים רציניים ברשת - חד משמעית. הם לא כאן, ולא יהיו. כצופים? כן. כרכלנים מבחוץ? כן. כמשתתפים? לא. לא לכבודם ולא לרוחם. תסבירו לי מה לעזאזל לא ברור במה שכתבתי, ואיך אדם מבוגר שעבר פסיכומטרי אפילו בציון נמוך יכול לפרש את המשפט (ואני מצטט) "זה לא עניין של חרדים זה עניין של טמטום" בצורה שונה ממה שהוא נשמע? אני ביקשתי שלא תברכי חרדים? אני ביקשתי שלא תברכי מטומטמים. אני לא בירכתי את בבא קמא? בירכתי בבירור ובמילים מפורשות. רק מה ביקשתי? שיעיף קיבנינימט את עדר הגרורות נוסח רכילונט ודומיו? אני חוזר ואומר שוב. רחל, אורי, זה יפה שאתם מנסים להיות יותר אפיפיורים מהאפיפיור, זה יפה שאתם מברכים כל אדם לשלום, אבל העובדה שאתם מחייכים לפסולת, לנשורת, לפרובוקטורים, לחמומי מח, לכל צרוע וכל זב, עושה גועל לכתוב פה. אני אישית לא אוהב לכתוב הודעות אישיות, איכותיות, תומכות או נתמכות, ליד הודעות מסוג "כל החרדים אתם חתיכת זבלים". מצטער אורי, אני חושב שיש גבול גם לסובלנות ולכמה שתן תבלע כדי להצדיק את הכינוי רודף שלום. אבל זה לגמרי בסדר. המשיכו לארח את מיטב החרא ברשת, אני מבטיח שאני אנסה לבקש עוד פעם או פעמיים ואז אעלם. אני בטוח שרכילונט יתפוס את מקומי בשמחה. תהנו.

barr1969

New member
אתה מבין, אליזד,

כל אותם שנונים מקסימים לא כותבים פה, כיוון שאתה עושה את העבודה בשבילם. אתה. אתה מוזמן להמשיך ובו בזמן להאמין שהסכרין ימשך. גם אם ילדונת בת 12 תיכנס לפה מפורום "עידן רייכל תעשה לי ילד", הנהלים קובעים שהמנהלים ישתחוו לקראתה ויזמינו אותה לכתוב פה בברכת ברוכה הבאה הביתה.

admor

New member
נעלבתי, אני לא מנהל פה??

את רוב הודעות שורה של החברה החרדים אני אישרתי. כך שגם לי מגיע קצת "תוכחה". אני משתדל לא למחוק הודעות אשר אינם פוגעות או מחבתיות יתר על המידה. אם הדבר יגרום להצפה ו או שינו אופי הפורו,ם ימחקו פה הדברים מיד (בדיוק לשם כך קיים ניטור בפורום). לא בירכתי אף אחד מהם לשלום כי הם מבחינתי טרולים עד שיוכח אחרת. מי שגולש באותו הניק בשני פורומים מנוגדים כל כך נמצא באחד מהם בכדי "להוכיח" "להסביר" וכו' את עמדת הצד שכנגד. (בכל כלל יש יוצא מהכלל) אנחנו לא צריכים הסברים ואו תוכחות כך שברגע שזה יקרה אותו הטרול יחסם (כפי שכבר קרה בעבר לבבא קמא). אבל גם לחרדים טיפשים מותר לכתוב לקרוא ולשאול שאלות (עד שזה מגיע לרמת הפורום כלומר במידה) אל תדאג הפורום לא יהפוך לחרדים ב'

למעלה