שבוע טוב! מותר לי?

בבא קמא

New member
שבוע טוב! מותר לי?

אני בחור חרדי חסידי מאיזור ירושלים. אני מעוניין לקרוא\לכתוב כאן השאלה שלי האם זה בסדר מבחינתכם? יש לי כמה מכרים יוצאים(קשה לי לכתוב עליהם את המילה יוצאים. כי אצלי הם נשארו אותו דבר)ואני בקשר טוב מאד איתם. ובמידה מסויימת הם יותר מענינים אותי מאשר חברים "חרדים" . אני כבר קורא כאן תקופה קצרה ובא לי להיות חבר פעיל שותף כאן. מקבלים?

שלום בבא

אני לא מחליט מצידי אתה יכול לקנות פה בית. לדעתי יש לך מקום טוב באמצע. יש פה הרבה דברים מוזרים ואנשים הזויים עם סיפורים לא מהעולם הזה. כך שאתה אדם די רגיל לא יוצא דופן. רק שאלה קטנה. למה שחרדי יכנס למקום כזה? חוץ מהפסד רוחני לא תרויח פה מאומה.

בבא קמא

New member
אם היה לך אח יוצא בשאלה, שכותב כאן.

לא היית נכנס לכאן? אגב אני שמח לראות שאתה מאושר כאן עברתי לחדר

אתה יודע הרי שעקומת השמחה אמורה

לעלות ולהתעצם מאז אדר עד שהוא מגיע לקלימקס (פסגה) שלו בער"ח אב, כנראה שהשנה יש סיבה גם למה...תאר לעצמך שמחר אתה קם לפורום 'חרדים בשאלה, בניהול אריאלה ואיש הרוח...

תחשוב לבד

אם אתה מגדיר עצמך חרדי.ביטול תורה. רבנים אסרו אתה מתיר. לקרוא לטעמך לשון הרע לזות שפתיים וכו וכו. ועוד הרבה מרעין בישין שיש פה. אבל...... תעשה מה שאתה רוצה באמת בכיף. רק חרדי זה לא חרדי...

בבא קמא

New member
כמו ששאלתי. חוץ מעצם הגלישה מה בעיה

שאר הדברים שמנית אני לא אנצל מהם גם לא בפורום חרדים. גם לא בשטיבעל אז איפה כאן בעצם הבעיה? זה כמו שאני מסתובב בליל שב"ק בר עקיבא ופוגש חברים חרדים לשעבר. את המשפט האחרון שלך לא יודע אם הבנתי נכון. שאני לא חרדי? זה נכון ולא נכון. כי עדיין יש דברים שאני בשום אופן לא יעשה. אגב לא מחרדת ה` אלא מאהבת ה`. אז אולי לא נקרא לי חרד אלא אוהב? ואולי יותר מיזה אלו שהם אוהבי ה` אף פעם לא יגעו לרעה ביהודי באשר הוא יהודי היות ואם הוא חוטא במשהו. הרי גם כל חרדי(אוהב) חוטא לפעמים בשוגג. או במזיד. אמרנו השבת חברים כל ישראל ונאמר אמן

וואלה? השבת היה 'שבת מברכים'?

איזה חסיד אתה, אם מותר? ואולי קצת רשמים מהטיש או ממה שעבר השבת... א ביסעלע יידשקייט מתובל קצת ברכילות חסידית עסיסית...

בבא קמא

New member
אכן שבת מברכים תמוז(חופש)

רק אל תשאל אותי איזה יום ר"ח. הסברתי שאני פוחד מטרדנים אז אני לא חושף פרטים לאנשים לא מוכרים. אמא לא מרשה לדבר עם אנשים זרים! לא הייתי בטיש הייתי עייף מאד. ולכן גם לשון הרע לא שמעתי כי זה בדר"כ באותו זמן חחח

thunder bear

New member
לפי ענ"ד

לא צריכים להוריד פה כיפה. ואני אישית אשמח לשמוע דעות של אנשים שעדיין נמצאים בתוך המערכת ורואים דברים בצורה שונה. ואתה מוזמן לכתוב פה וברוך הבא (כמובן שהנהלת הפורום היא זו שתסנן אותך או לא...) שבוע טוסט

בבא קמא

New member
באמת מעניין הכנסתי את ההודעה

התשובה שקיבלתי היתה להמתין עד לאישור ההנהלה. הופתעתי מאד שההודעה אושרה מייד (בחרדים זה לוקח כמה ימים)

R a c h e

New member
../images/Emo45.gifמותר לך בהחלט

כל אחד יכול לכתוב כאן בפורום, תתחיל לכתוב ותהיה חבר פעיל, ככה זה עובד. בכל מקרה, ברוך הבא

למעלה