שבוע טוב לכולם

שבוע טוב לכולם

אני מחפשת שיר כבר כמה ימים ולא מצליחה למצוא בשום מקום... לא זוכרת את השם ומי מבצע והיה לי אותו פעם. זה דואט שאם אני לא טועה קוראים לו פילה פיגה או סטראטוס, אם למישהו יש, אשמח לקבל אותו טנקס

odeliaremos

New member
זה לא דואט ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

אם איני טועה זה של נוטיס,שיר על החבר שלו סטרטוס אולי שמעת גירסא של דואט,יש לי תא השיר אבל עד כמה שידוע לי זה שיר של זמר.האם את זוכרת קול של גבר או אישה?משהו יותר מפורט?

notis12

New member
היי פיני

ממצב ? התשובה של אודליה כמעת נכונה . את השיר מבצע נוטיס ספקיאנקיס לזכרו של סטראטוס דיניסיו שנפטר. אגב המשפט פילה או סטראטוס אומר: הלכת חברי סטראטוס

וואלה

זה באמת של נוטיס אבל התבלבלתי, זה לא השיר הזה, אני מדברת על שיר אחר, ואני בטוחה שהוא דואט (אולי אפילו טריו) ויש אותו אפילו בגירסה שדלאראס שר אותו עם זמר וזמרת... אני פשוט חייבת להשיג את השיר הזה... זוכרת שנורא אהבתי אותו (בערך לפני חמש שנים)

'פגרת שכמותי../images/Emo6.gif

איך פרח לי שם השיר רק אלוהים יודע, זה אחד השירים שהכי אהבתי לשמוע את דורון ומוני שרים
כמובן אגנוס דה פילה..... בקיצור אם למישהו יש את זה אשמח לקבל (וגם את פילה פיגה של נוטיס אם אפשר
) בוקר טוב ישראל

הביצוע של דורון ופטרוס גרוניס

היה לדעתי אפילו יותר טוב מאשר של קונדולאזוס ואגלוס דיוניסיו דואט פצצה סוף הדרך שמאד אהוב עלי ועל ריקי הלוואי שההיתי מצליח להקליט אז את שניהם בטרנטולה , פנינה אם תרצי יש לי את השיר . בועז

ספר לי על זה

מאז שאני ודורון לא יחד לא יצא לי לשמוע אותו ותמיד טענתי שהביצוע שלו לשיר הזה הוא הכי טוב.. אני גם אוהבת שהוא היה שר את זה עם אליקו. ובטח שאני רוצה, הפכתי את כל המחשב אתמול כי הייתי בטוחה שהוא נמצא אצלי אבל אין, לא מצאתי, נאדה, גורנישט

sysyv

New member
../images/Emo27.gifחיים \ פנינה שימו לב

בועז כתב שאת השיר מבצע יחד עם קונדולאדוס אגלוס דיוניסיו שהוא אחד הבנים המזמרים של סטרטוס. הכיתוב עבורו הוא מן הסתם AGGELOS DIONISIOU או איזו ואריאציה על הכתיב הנ"ל

notis12

New member
פיני בבקשה

שמות הזמרים באנגלית לבקשתך : Kontolazos, dinisiou

למעלה