שבוע טוב לכולם

אילת39

New member
תודה אילאיל...הרבה נסיון אין...

הוא התגייס לפני שבועיים וחצי עם ברכיים תקינות לחלוטין, מעולם לא שמעתי אותו מתלונן על הברך. לפני יומיים כשחזרו מהשטח אמר שהברך שלו מאוד נפוחה וכואבת, וגם היה קשה לו לכופף אותה...אז משהו שם קרה כתוצאה מהמאמץ, וכנראה ששם כן עושים מאמץ גדול כבר בהתחלה. הכאב מעט יותר טוב כתוצאה מכך שלא היתה פעילות פיזית בשבת, אבל הוא אומר שהיא עדיין נפוחה. לא ראיתי אותו ואת הברך, כי לא היה ביקור הורים. היום יוצאים שוב לחמישה ימים בשטח. סומכת על שיקול הדעת שלו שאם ירגיש שהמצב לא טוב - יפנה לחובש. הרבה ברירות אחרות אין לו וגם לא לי כרגע... תודה :)

eeleel

New member
ברך

גם שלי מעולם לא התלונן על הברך לפני הגיוס. זה פועל יוצא ממאמץ פיזי שהגוף לא מורגל בו. אל תדאגי, ברגע שהם מרגישים שהם לא יכולים - פשוט אין ברירה. אני לא מכירה את הבן שלך, אבל עם שלי הייתה בעיה שיכולת ספיגת הכאב שלו היא לא אנושית, ופחדתי שיכול להיות נזק בלתי הפיך. בעיקרון, לכולם יש את הכאבים. בטקס הכומתה כולם הלכו שם כמו ברווזים. אם לבן יש שאיפות קרביות מובחרות - הליכות תכופות לרופא יכולות להזיק. קשה לייעץ כי אני לא מכירה את הבן, אבל גם אם את היית רואה את הרגל - אם את לא רופאה, מה היית יכולה להגיד לו?. אני לא מכירה את המערכת הרפואית הצבאית, והליכה לרופא בעיקרון הייתה זמינה. הבעיה הייתה האם ללכת לרופא. אני חושבת שאין ברירה, יש לתת לו לנתב. אם אח"כ המלצותייך יפגעו באפשריות שלו - את תהיי אשמה. אגב, מעולם לא ביקרתי את הבן מלבד יום הורים שהיה מיועד לכך. באיזה יחידה הוא?

Rוני

New member
זה באמת מוקדם מדי לעשות שרירים

מה קורה איתו היום? איך הברך?

katam

New member
מחר "הילדה " שלי מתחילה קד"צ בטכני

אני מתרגשת היא לא. היא הבת הבכורה יש לה אח בכיתה יא'. שבוע טוב לכולם

katam

New member
הקד"צ חמישה שבועות אחר כך טירונות

והמשך קורס. היא לאצריכה לחתום. היא התקשרה עכשיו נשמעת מרוצה. לי קשה היום, היא ואני מאד קרובות.

סמדר בנ

New member
הקושי שלך טבעי

קשה בהתחלה. עם זאת, זה שהיא נשמעת מרוצה בודאי עוזר לך.

למעלה