שבוע טוב לכולם

שבוע טוב לכולם../images/Emo140.gif

מקווה שלכולם שלום. עומר, המריצה שלך נראית פיגוז, יש אצלי גם איזה אחת, את באה לעצב לי אותה? אבל לי אין דגים, מקסימום איזה פילה סלמון במקפיא. אילת, עם ברך לא עושים בעיות והחייל שלך חייב להגיע למרפאה. חבל שבגלל זה יפסיד אימונים וכו'.. קרוסלה, אל תפחדי מהאיומים של עומר, הקשרים שיש לה הם בהנעלה לא בהנהלה, היא סתם עושה שרירים. מאקי, איזה כייף לך שכולם יהיו בפורים.באמת נס אוזן המן כהלכתה. יש למה לחכות. את מתחילה לאפות מעכשיו? שיהיה שבוע טוב, קל ומשעמם לכל החיילים וקל בלב של האמהות. בריאות לכולם.

ע ו מ ר 4

New member
ולסיום חנוכה

הגיעה לכאן דורני ואבא שימי..זוכרים אותו? וכי איך אפשר לשכול את ימי עופרת יצוקה...שישבנו מול המסך הקטן וראינו ...איך מתמודדים עם הימים...שבועות...כש....היה בדרום הרחוק... איך כל צלצול טלפון מקפיץ את כולם. ואיך אבא שימי נגע לכולנו כאן בלב פנימה...עמוק בנשמה.
האחות....ש...של ש החייל. האח.....שאיך שיצא מהאוטו רץ אלי וחיבק אותי כאילו אנחנו מכירים כבר שנים...אח איזה ילד מקסים...באמת נראה כדוד המלך...עם השער האדמוני מלא בתלתלים ובקבוקים. היה ערב נעים נעים כשבסיומו הגיעה גם איריס ע..... שההכרות שלה עם דורני החלה מאז הימים שדורני נסעה למחסום באזור המגורים שלה...והביאה דברים טובים ליוד של איריס שעמד אז במחסום. זוכרים? אחחחחחח איזו ארץ קטנה וטובה יש לנו. ואתם יודעים מה? אני מרגישה שאנחנו חייבים מיפגש...זה עושה טוב בנשמה.

תגידי , האירוח כלל שחייה בבריכה הפרטית ?../images/Emo6.gif

וחוץ מזה , רוצה שאשלח אנשים שנראים ככה
כדי שייסדרו את הנזילה אחת ולתמיד

ע ו מ ר 4

New member
לא לא תודה

יש כאן מספיק שנראים ככה..... מקווה שעד סוף השבוע זה יסודר...זה הרבה יותר מסובך ממה שאת חושבת. זה מרזב שהוכנס אל תוך הקיר בן הבית הבית שלנו לבית של השכנים... דורני לא רצתה לשחות...סתם סנובית לטעמי...מה רע? בריכה בתוך מריצה עם דגים?!

מה עד סוף השבוע ? ביום שני בערב שוב צפוי גשם.

לפחות אצלך אלה מים נקיים. לא רוצה לספר לך מה קורה אצלי בבית כשיש הצפה בגלל מהנדס אינסטלציה חכם במיוחד ופיקוס שכבר לא קיים אך שורשיו בהחלט כן.... אחת ל....(אם לא הספקנו לתפוס בזמן שיש עלייה במפלס מי האסלה) אני יכולה לדעת בוודאות מה השכנים אכלו (ולא כי הוזמנתי אליהם)...

מאקי

New member
שבוע טוב. לכולנו

אכן. המריצה ישר לתחרות מריצות העמק... איילת - ברך זה מקום מסובך.. מהררר לטפל. יש הסטוריה של משהו בברך? יכול להיות דלקת? שריר שנמתח? קרוסלה- עומר מדהימה.. באמת.. ואני? אוזני המן? איכסה.. זה הכי לא מה שאני אוהבת לאפות. הכנתי למיצי עכשיו בראוניז לישיבת משצים... ואני מתאמנת להכין אוכל נורווגי.. לא סתאם.... ובניתיים עד שכולם יגיעו לפורים שזה שימי לב תתחילת מרץ לידיעתך... לי יש שבוע של סופשנה סייל וספירת מלאי... אז אם יש לך זמן.. ומשעמם לך.. תכיני גם לי פיילוט של אוזני המן.. אני מעדיפה עוגת פרג..

אילת39

New member
שבוע טוב לכולם ../images/Emo140.gif

עדכון ברך עוד אין לי, כי נכון לאחה"צ אמרו לו שבנוהל שבת אפשר להגיע למרפאה רק במקרה חירום חירומי ביותר...ושיחכה שתצא השבת. הבטיח שיבקש מהפמקד כשיראה אותו בצאת השבת...אז מחכה לעדכון. בינתיים אמור מחר לצאת לעוד 5 ימי שטח שבסיומם מסע, ואני ממש דואגת לברך. אומר שהיא נפוחה. ולא, אין הסטוריית ברך. מאוד מקווה שיתחסו לזה ברצינות שם....נקווה לטוב...

שבוע טוב , אם כי הספירה של מאקי

לא פועלת לטובתינו כשדברים מסתיימים........ התרמיל ארוז , הנער מיצה את הסופ"ש בחלוקה כמעט שווה בין המשפחה , בילוי לילי עם חברים ושינה .... מחר ,תרבות יום א' , צריך להתייצב בבירה. שמחה שמזג האוויר מתחמם , לפחות יהיה נעים להסתובב עם שרוולים מופשלים וטריקו קצר מתחת
הפעם סוגר 14. חושב שאפשר יהיה לבקר בשבת. נישאר אופטימיים לגבי זה.... ציידתי אותו בכל מיני , אפוי וקנוי , שיהיה לו מתוק

Rוני

New member
איזו משקיענית שאת ../images/Emo13.gif הבן שלי לא מסכים לקחת

כלום הוא לא אכלן גדול של עוגיות וכאה, אז לא עושה, אחרת יישאר לי ואני אוכל

אם הוא לא היה מסכים לקחת סביר שלא הייתי אופה.

גם הקצינה פונקה בשעתה. לאחרונה לוקחת רק לעיתים רחוקות יותר , מפנקת את החיילים שלה.

שבוע טוב ../images/Emo140.gif

נכנסת להתעדכן מה קורה. אני פחות פנויה ועסוקה בהתארגנויות לקראת הבר מצווה של הקטנצ'יק
אצלנו הסגלגל סובל מהברך מרגע הגיוס פחות או יותר וטרם קיבל הפניה - כל הזמן מורחים אותו
הגבר בטורקיז התקשר היום למ"מ שלו (הם חברים...) לעדכן אותו ולבקש שיטפלו בו כנדרש. שיהיה שבוע טוב לכולם

אילת39

New member
אז גם את שלי לא שלחו הערב לרופא...

...המפקד הסתכל על הברך, אמר שאכן נפוחה. לא חושב שיצליח לארגן חובש הערב, אבל אמר שמחר יוצא איתם חובש לשטח ויראה בזמן אמת מה קורה. לא מוצא חן בעיני בכלל....ותחושת חוסר האונים הולכת וגדלה....

Rוני

New member
זה באמת מלחיץ, אבל, אם יוצא חובש והבן שלך

יאמר שמאד כואב לו, כי הם מנסים להקטין בערך של הכאב, ולפעמים צריך להתעקש ולהתעקש, יש לנו נסיון עם זה, אז תמיד אפשר להחזיר אותו לראות רופא, או להחזיר אותו לבסיס אם הוא יכול להתעקש, עדיף אומרת אם, כי לא יודעת באיזה שלב הוא ומה הוא מרשה לעצמו, אבל אם מתעקשים ומחריפים את הבעיה, אז זה יותר משכנע מאשר אם נותנים לחובש לעשות כרצונו.

אילת39

New member
הוא בשלב מאוד התחלתי...

התגייס לפני שבועיים וחצי...אז עוד לא למד להתעקש. מקווה שלא ילמד בדרך הקשה...

eeleel

New member
מקרה ברך

הי אילת! אני לא זוכרת אם את אמא לעוד חיילים וכמה נסיון יש לך. אני אמא טריה לחייל, אבל גם היה לו מקרה ברך. במקרה שלנו היה צריך לצאת לקורס מ"כים והתלבט אם לספר על הברך, פחד שידחו את היצאה לקורס. לאחר לבטים ארוכים המלצנו לו לא לדווח (הוא סומך מאוד על המלצות שלנו). השיקולים היו האכזבה מול בריאות הברך. בסופו של דבר הכל הסתדר. לא עשו בתחילת הקורס מאמץ גדול והברך "התישרה". אני מאוד לא ממליצה לפנות למפקדים. הילדים בדרך כלל לא אוהבים את זה, ואני מאמינה שזה ממש מקלקל להם. הרעיון של החובש בשטח נראה מצויין. יוכל להנות מכל העולמות: גם יצא לא מפונק, וגם ירוויח מנוחה. אני מקווה שאני מספיק מעודכנת על מצבו. רק עכשיו נרשמתי לעידכונים.... תחזיקי מעמד, בידידות, אילאיל

למעלה