שבוע טוב לכולם כנסו לפה @!

שבוע טוב לכולם כנסו לפה @!

סתם שיר שרשמתייייייייייייי קראו @! לברוח מכאן : זה התחיל שהייתי קטן , המוזיקה שינתה לי את חיי . הייתי פעם למטה ופעם מעל , אבדתי ולא יכולתי להימצא. יש יותר מידיי על כתפיי , יש יותר מידיי בראשי . אף אחד לא יכול לעזור לי , אפילו לא אני עצמי , אני רק צריך קצת זמן . לפעמים הייתי רוצה להתחבא , למצוא מקום שאוכל לברוח אליו , להעלם מכל הכאב לב והשיברון שהחיים מביאים לי . נכון שאני סגור ומפחד להיפתח , אבל כל אחד צריך קצת זמן כדי לברוח מעצמם . לפעמים אני מקווה שאני יהיה בלתי ניראה , כדי שאך אחד לא ידע איפה אני , שלא ישאלו אותי מה איתי . אני נותן את כל כולי אבל אף אחד לא מחזיר , גם לי יש צרכים , מי סוף סוף ידאג רק לי ? תבין אני לא סופר גיבור , אני לא עשוי מברזל, אני מנסה בכל כוחי לעזור לך , אבל זה לא קל כמו שזה ניראה . אני נותן את מלוא האהבה , את כל היחס והעזרה ולא מקבל דבר , אז פשוט תן לי סימן כדי שהעלם , כי לפעמים ... לפעמים הייתי רוצה להתחבא , למצוא מקום שאוכל לברוח אליו , להעלם מכל הכאב לב והשיברון שהחיים מביאים לי . אני לא רוצה להישמע כנו אחד שלא יכול להתגבר , אבל כל אחד צריך קצת זמן , כדי לברוח מעצמם @!

שהיה לכולם שבוע מקסים

תהנו תעשו חיים גומות בר את חמודה ואין עליך שהיה שבוע טוב ומקסים נשמה

בוקר טוב לכולם

יום מקסים ושבוע מדהים לכולם

למעלה