שבוע טוב וססגוני לכם!

שבוע טוב וססגוני לכם!

למי שיוצא אל המסיבות מאחלת הנאה מרובה מי שבוחר להשאר ולנוח מאחלת שלווה ורגיעה. ולכווווווווולם, מאחלת: שבוע טוב ופורח! רק טוב!!!

אלמרה

New member
אליהו הנביא...

שבוע מצויין לכולם. אני נותר בביתי מבחירה... ובעת פריחת ההדרים יקרה לי שוב אותו התקף מוזר.... הריח שלהם מטריף אותי ומשגע את חושי.. אני מסוגל אז להתאהב אפילו בנמלה שבאה מולי...

נועםבת11

New member
ריח פריחת ההדרים.. והירח המלא....

ממלא... שבוע נפלא לכולנו וערב נעים..

Gaby48

New member
פריחת הדרים?!?!?!.... למה לא אמרת?

מתי?
.... כמה?
... אני מיד באה..
שכחת? הרי הבטחת?!?!?!?
אני

אלמרה

New member
יליד נתניה שטבלה בפרדסים...

נולדתי לתוך הריחות הללו כחלק מהחג.... את מוזמת כמובן... אין צורך להזמין מלון.

ניקו 45

New member
אופסססס אלמרה ../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

בדיוק עמדתי לעשות הדברת חרקים אצלי בעסק ו.... קראתי את הודעתך . מבין לליבך באשר לריח פריחת ההדרים . יש לי בעסק כ- 30 עצי הדר שונים וברובם הגדול עצי לימון . כך שאני מבין על על מה אתה מדבר . להתאהב בנמלה ?

אלמרה

New member
מאופו הבאת לי חרקים לעסק?

אני רק בפריחה ובריחה המשכר עוסק והודעה? אני? בכלל לא הודעתי ובן, בנמלה אפילו אם תקרא בדרכי, אתאהב! כשריח ההדרים הפורחים באוויר. ואם עצי לימון לך לרוב, שמור לי פעם איזו תנובת חצי עץ ככה בערך, ותקבל בקבוק ליקר "לימונצ'לו" מקליפת הפרי.

אלמרה

New member
אאמממ.. עיקר שכחתי...

ואת הנשים של הפורום הרי ממילא אתה ואופטימי יודעים כל כך יפה לפנק ומה נותר לי פרט ללכת אל הנמלה עצל...

optimi10

New member
אלמרה ..מה רק את הנשים

צריך לפנק ? מה איתנו, אני עז, צובטים אותי, לא בוכה ? כתיבתך מפנקת אותי, אני בטוח שהנשים גם מתפנקות מריחות כתיבתך והתמונות הנפלאות שהכנסת לפורום ...
לחיים ידידי!

ששששששש

מה פה קורה פה הא? יודעלהההה עלה מייד למשרדי! ניקולההההה כנס למטבח לאכול איזו עוגית חמה שיצאה הרגע מהתנור. הלוווווו גררררררר רק טוב!!!

למעלה