שבוע טוב ונעים לכולם !

tutit1005

New member
שבוע מבורך סאניייי../images/Emo24.gif

מה שלומך? הרבה זמן לא ראינו לךךךךךךך

sunny8

New member
אכן אכן , היה שבוע עמוס.../images/Emo45.gif

שבוע עם הרבה עבודה, מבוקר ועד ליל , כל יום אחצ נסעתי לעזור לבן זוגי שיחיה בתערוכה CASA בגני התערוכה -תל אביב.

ע ו פ ר ה

New member
חוויות מאילת (מפרשית)../images/Emo6.gif

למה אין אייקון כזה, למה? בעלי אירגן תחרות שייט לקבוצות שייט של חברות תעופה מכל העולם. לא בגלל שהוא בעלי, היה אירגון יוצא מן הכלל עם המון הפתעות לתיירים שעד כה פחדו לבוא לארץ שלנו. בנוסף לתחרות עצמה הוא אירגן טיול באזור (נושא הטיול היה "חקלאות מודרנית וחקלאות עתיקה"). ערב הסיום היה בחוות גמלים באזור אילת עם מופע אור קולי. אנשים שהיו באירועים קודמים אמרו שהם לא זוכרים אירוע ברמה כזו והם יבואו שוב לבקר בארץ ואף ימליצו לחברים. בקיצור, הלב מתרחב. עכשיו אני צריכה לנוח
שיהיה לילה טוב. מחר אחזור לעצמי ואחזור לפורום הנפלא הזה. באהבה עופרה מנחה בדמיון מודרך, NLP, פרחי באך וביורוגונומי

zahav2007

New member
היי עופרה!

נשמע שהיה לכם ממש כיף! בכלל להיות באילת,זה כבר כיף......אני מקנאה!
לא נורא,מקווה שבקיץ נעשה קפיצה קטנה לשם... שיהיה לך ערב נעים ,עליי לא ממש עובר ערב נעים...אני חולה
מקוררת
,לא נורא!יעבור... טוב לילה טוב ונעים

sunny8

New member
איזה ברחתי? ככה את מכירה אותי???

עבדתי כמו חמור ! חחחחח לא היה לי זמן לנשום . ראי תשובה לתותית

sunny8

New member
נקווה מאוד שיצאו דברים טובים....

כמובן זה לטווח היותר רחוק. ומה שלום הבן ?? מקווה שהוא מתאושש מהר.

sunny8

New member
יפי אני שמחה בשבילכם . מסרי לו ../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif

שישכח מהכל מהר ויחזור לשגרה . מקווה שיחזור מהר להיות הוא עצמו כפי שהיה לפני המקרה.

טוב זה קצת בעייתי../images/Emo4.gif

אנחנו מאד רוצים לחזור לשגרה, אולם זה שתקף אותו מתברר שהוא תושב באר שבע, ועכשיו נעשה אחריו מרדף לאתר אותו, כך שהבן חי בפחד גדול. אבל עם הרבה תמיכה ועזרה אנחנו מראים לו שצריך להתנהג כרגיל, אם הוא לא יעשה בעיות לא יהיו בעיות. הוא מקבל הרבה עזרה גם בבית הספר, וכרגע נמסר לנו להשאירו בבית עד לרגיעה.

sunny8

New member
מקווה כמוכם שהכל יגמר טוב. ..

ואכן צריך לתמוך בילד עד כמה שניתן. זה עיניין של זמן , אין מה לעשות . צריך לאסוף כוחות נפשיים . גם אתם וגם הוא. אני מקווה שיתפסו את התוקף וזה יבוא על עונשו , זה ירגיע את כולם.

למעלה