שבוע טוב ובוקר טוב לכל החברים והחברות

שבוע טוב ובוקר טוב לכל החברים והחברות

והבוקר קראתי מאמר של בן כספית שבזכותו נפל לי האסימון.
כל הזמן חשבתי לי לעצמי, את מי ביבי מזכיר לי? איזו דמות מהעבר? מהקולנע?
מישהו שקראתי עליו? מישהו שראיתי בסרט?
ואז הגיע הדבר הזה:
http://www.maariv.co.il/journalists/Article-610276

"הנה דבריו, בקיצורים והתאמות: אני מממש עכשיו את חזון בן־גוריון. דוד בן־גוריון צדק וטעה. הוא צדק במטרה. ליישוב והפרחת הנגב יש חשיבות עליונה. הוא טעה בשיטה. הוא חשב שאם יחלק סובסידיות עד אין קץ, האנשים יגיעו ויישארו. אבל זה לא עובד. כדי שאנשים יבואו ויישארו, צריך תעשיות, צריך תעסוקה איכותית, צריך עסקים, מקומות עבודה טובים.

אז אני מגשים את החזון של בן־גוריון, אבל בחרתי בשיטה אחרת. השיטה של באגסי סיגל. הדרך שבה באגסי סיגל הביא ללאס וגאס את תעשיית ההימורים, היא שהפכה את לאס וגאס לעיר פורחת ומשגשגת. לא עבודות יזומות או סובסידיות. ביזנס אמיתי. ולכן, את החזון של בן־גוריון אני מיישם בשיטה של באגסי סיגל. כה אמר נתניהו.

במהות, נתניהו צודק. עקרון ה"חכות במקום דגים" מדויק ונכון מאז ומעולם. הבעיה של ביבי הייתה הדוגמה שנתן. המודל לחיקוי. היו כמה שרים סביב השולחן שלא האמינו למשמע אוזניהם כששמעו את נתניהו קושר את עצמו לבאגסי סיגל. זה אמיתי? שאל אחד מהם את עצמו, ביבי באמת רוצה להכריז על
עצמו כעל באגסי סיגל החדש? יש מצב שראש הממשלה אמר עכשיו בקולו שהוא מגשים את חזון בן־גוריון בשיטה של באגסי סיגל?"

אז זהו באגסי סיגל

שבוע נפלא לכולם

רוצים לדעת מה זה פייק ניוז?

אז הנה דיווח של מישהו שהיה שם:

"רוצים לדעת מה זה פייק ניוז ואיך משתילים את האמ-אמ-אמא של הפייק ניוז ועורכים פרובוקציה מתסיסה?
אז ככה... אתמול בערב קרה דבר מאוד מאוד מוזר בהפגנה בפתח תקווה...הגיע אליה מישהו לבוש כמו שד, בבגדים שחורים, מסכה שמסתירה את פניו ובידו שלט המשווה את דודי אמסלם ודוד ביטן לשני קופים צורחים. התמונות של השניים שצורחים בכנסת ובוועדותיה אולי דומות לשני הקופים הצורחים, אבל הקונוטציה לא מקובלת, לא באה בחשבון, ולא מאפיינת את הלך הרוח של מפגיני פתח תקווה שמפגינים מדי מוצ"ש כנגד השחיתות. מישהו צילם את האיש המוזר עם השלט, והם נעלמו כלעומת שבאו...
ופתאום אמסלם מצייץ שבהפגנת פתח תקווה יש גזענות, ושרון גל מבקש לראיין את אחד ממארגני ההפגנה בתחנת רדיו של הימין 'יעני להוכיח שיש בה גזענות', ומצביעי ימין מתחילים לכתוב על כך בפייסבוק..."

לא אתפלא אם צוות התגובות של הליכוד אחראי גם על התעלול הזה בדיוק
כמו שהוא היה אחראי על התעלולים בבחירות הקודמות (הערבים נוהרים באוטובוסים וכולי) וראינו בטלוויזיה איך בדיוק הם עשו זאת ואיך השפיעו על מאות אלפי בוחרים להגיע לקלפי ולהצביע לליכוד. יש להם באמת אנשי פרסום מעולים
ותמורת סכום נאות הם מבצעים עבודה טובה.

ndia555

New member
שו פייק ניוז? אפילו אלדד יניב התולעת אמר שהיה שם שלט כזה

רק שהוא לא אחראי על כל מה שהמפגינים מביאים אתם.
יחפונת לא לכל דבר צריך להאמין

נשמה, זה מה שכתב אחד שהיה שם.

ברור שזה לא מישהו ששייך למפגינים הקבועים. מי כמוך צריכה לדעת מה זה גיס חמישי בתוך מפקדה של האוייב ;) רמז המפקדה של מויאל :)

דינהמית

New member
ממשלת בן גוריון צדקה באמצעים שעמדו לרשותה

מדינה צעירה ועניה עם מעט מאות תשתיות בסכנה קיומית ממשית ומכפילה ויותר את אוכלוסייתה.
&nbsp
הביזנס הכמעט יחידי שהממשלה הקיימת בישראל, כיום מעצמה אזורית, מקדמת בפריפריה זו תעשיית קברי צדיקים וקברי לא כל כך צדיקים.
אני לא אכחיש, נראה ביזנס לא רע, אבל בכל זאת אישית הייתי רוצה לראות ביזנס אחר.
&nbsp
די עצוב שהמכסימום שמצפים מהקואליציה השולטת בישראל הוא להתרומם לרמת מאפיונר אמריקאי וגם לשם היא לא מגיעה.
&nbsp

ערב טוב לכולם

הגיע אלי בווטסאפ והשאלה היא מתי זה יגיע לכולנו?
אמיתי לגמרי.
גיל הזהב איי סיישל.
חברה כתבה לי היום את המסרון המדהים הבא:
ביקרתי בבית של אישה באיי סיישל הקסומים.
הכרתי אותה במלון. אמרתי לה שהיא רוקדת נהדר ופתחנו בשיחה.
היא הזמינה אותי אליה הביתה.
בביתה הכירה לי את אמה הקשישה שגרה איתה.
כאן הגיע השוס
שימו לב:
באיי סיישל מי שמחזיק הורה קשיש בביתו מקבל שכר חודשי מהמדינה בגובה של משכורת של מורה!!!
בכל חודש. בלי להודיע באיזה יום בדיוק, מגיעה עובדת סוציאלית לבית הבן/בת שהקשיש חי אצלו ובודק:
מצב המצעים, הבגדים, התזונה, ושואל את הקשיש האם הוא מרוצה!!!
להלן הסידורים:
1.הורה שלא שבע רצון מהיחס או מהטיפול יעבור לחיות אצל ליד אחר.
2. הורה, בעצה עם ילדיו יכול בסוף חודש, אחרי שיידע את העו״ס לעבור לבית של ילד אחר ולתת לבן המארח מעין חופשה.
3.המארחת מאיי סיישל סיפרה לי שכבר בנעורים יש תחרות סמוייה מי מתנהג יותר יפה וההורה ייבחר לחיות אצלו.
הייתי המומה מהשיטה הגאונית:
1. הקץ לסיפורי זוועה של בתי אבות או מטפלים גסי לב.
2. מוטיבציה מדהימה לדור הצעיר לשאת בחדווה את הוריו.
3. המון כסף יחסך למדינה ויקצץ חזק את הגוף המסורבל וקר הלב שקוראים לו ״ביטוח לאומי( אני קוראת לו: ביטוח למי?)
4. ההורה נשאר עם נכדיו, הקץ לבדידות ולאומללות בגיל זיקנה.
( גם ככה הזיקנה לא קלה)
אני ממש מבקשת מכם להפיץ ברבים את הפוסט הזה
מי יודע,
אולי יגיע לאוזניים הנכונות
ובא לקשיש גואל!!!
תודה.

עד כאן לשון המסרון,
ואני נזכרת שדיברנו כאן על איזו הצעת חוק שחלק התנגדו לה וחלק תמכו, הצעת חוק על הצמדת קיצבת הזיקנה לשכר המינימום והאפשרות לתת לקשישים לסיים את חייהם בכבוד, וכמובן כמו שצפיתי הצעת החוק הזאת נפלה עוד לפני שעלתה לאוויר. אפילו לא בין הכסאות של חברי הכנסת. פשוט נמוגה ואיננה. אז לזאת שחשבה שהנה הממשלה הזאת עושה משהו טוב עבור הקשישים, באה המציאות וטפחה על פניה

ברוכה הבאה לישראל 2017

La Milagrosa

New member
במנטליות שאני חונכתי וגדלתי עליה אין מצב שקשיש יגור עם ילדיו

זה לא טוב לאף אחד, ואני אישית לא הייתי מסוגלת לעמוד בזה. זה היה מדרדר אותי לדיכאון קליני כי אני לא מסוגלת להתחלק בדירה שלי עם אף אדם מלבד בן זוגי.
גם אמי בשום פנים ואופן לא היתה מעוניינת לגור איתנו.
בספרד זה יותר מקובל לקחת הורים קשישים הביתה. בעיניי זה זוועה.

La Milagrosa

New member
גם לא תמורת מיליון דולר לחודש.

הבריאות הנפשית שלי יותר חשובה לי מכסף.
אם מדובר בדירה נפרדת (למשל, יחידת דיור בחצר) זה כבר עניין אחר ושם הייתי שוקלת לחיוב.

יא אלוהים ואני חשבתי שאני לבד כאן.פתחתי כמה נושאים ביחד

וכמה לחוד,גם זה רע?מה כבר קרה?!

חחחחחח היו לי נדודי שינה

לקחתי את הפלאפון ונכנסתי לפורום וראיתי מלא הודעות חדשות... אם היית מרכזת את כולן תחת אשכול אחד לא הייתי אומרת מילה, אבל כל אשכול חדש דוחק את הישנים והפעילים למטה וזה חבל. זה הכל...

למעלה