שבוע חדש-ממשיכים בדירוג

connex

Active member
שבוע חדש-ממשיכים בדירוג

גולשים מדווחים
שבוע חדש-ממשיכים בדירוג
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBrNUp2YkdJenNrenc3eWhtTU9nX2c6MQ
ההודעה הקודמת כבר לא קופצת אז נכון לעכשיו אנחנו עומדים על 16 הצבעות מהן 2 שלי.
חסרים בעיקר דירוגים של חברות מהצפון והדרום (קבוצת עפיפי,רמה,ויאוליה טבריה,מטרודן וגלים)
מי שיכול לדרג אותם יבורך
מי שיכול להעביר את הלינק לכאלו שהוא מכיר שיכולים לדרג אותם (או בכלל כל חברה אחרת) יבורך כפליים

נתנאל531

Well-known member
התפרסם קישור בקבוצה של 'רכבת תקלה'

שבוע חדש-ממשיכים בדירוג
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHBrNUp2YkdJenNrenc3eWhtTU9nX2c6MQ
חסרים בעיקר דירוגים של חברות מהצפון והדרום (קבוצת עפיפי,רמה,ויאוליה טבריה,מטרודן וגלים)
מי שיכול לדרג אותם יבורך
מי שיכול להעביר את הלינק לכאלו שהוא מכיר שיכולים לדרג אותם (או בכלל כל חברה אחרת) יבורך כפליים

סיטיפס הולכת לקבל את המקום האחרון בלאנקו
פטיש|.

connex

Active member
תודה על כל קידום ופרסום

סיטיפס הולכת לקבל את המקום האחרון בלאנקו
פטיש|.
תודה על כל קידום ופרסום

אבל לא זאת המטרה, אנחנו באמת רוצים דירוג אובייקטיבי ולא כזה שמושפע מעצבים ואכזבות של נוסעים
כמובן שאם זה קיים אז לא ניתן למנוע אבל אשמח אם בהערות תציינו גם מה גורם לתת לכם את הדירוג הנמוך.
דבר נוסף להבהרה (כללי) -כמו שאמרתי, ציון 0 משמעו "לא יודע" כלומר להשתמש בו במידה ומעולם לא פניתם לשירות לקוחות או שמסתובבים בתחנות מרכזיות או מסופים ולכן לא יודעים מה מידת השירות שם.
כדי לתת את הציון הכי נמוך-תנו 1
ועכשיו משימה-נכון לעכשיו 86 הצבעות. יש מצב ל100 עד סוף היום?

שוב תודה למדרגים והמקדמים בפורומים השונים

נתנאל531

Well-known member
רק כדי להבהיר - לא אני קישרתי

תודה על כל קידום ופרסום

אבל לא זאת המטרה, אנחנו באמת רוצים דירוג אובייקטיבי ולא כזה שמושפע מעצבים ואכזבות של נוסעים
כמובן שאם זה קיים אז לא ניתן למנוע אבל אשמח אם בהערות תציינו גם מה גורם לתת לכם את הדירוג הנמוך.
דבר נוסף להבהרה (כללי) -כמו שאמרתי, ציון 0 משמעו "לא יודע" כלומר להשתמש בו במידה ומעולם לא פניתם לשירות לקוחות או שמסתובבים בתחנות מרכזיות או מסופים ולכן לא יודעים מה מידת השירות שם.
כדי לתת את הציון הכי נמוך-תנו 1
ועכשיו משימה-נכון לעכשיו 86 הצבעות. יש מצב ל100 עד סוף היום?

שוב תודה למדרגים והמקדמים בפורומים השונים
רק כדי להבהיר - לא אני קישרתי
ראיתי את זה שם, והנחתי שזה ישפיע מאוד על התוצאות הסופיות.

connex

Active member
עוד בקשות חשובות

שבוע חדש-ממשיכים בדירוג
מי שיכול לדרג אותם יבורך
עוד בקשות חשובות
תח"צ מזרח ירושלים,קבוצת עפיפי (בייחוד אומני אקספרס),הכרמלית,אפיקים,גלים,מטרודן ואגד תעבורה זכו למספר הצבעות נמוך וחלקם אף לא דורג כלל.
אשמח אם יש כאלו שיוכלו לדרג אותם כך שהמטרה הסופית היא לפחות 20 הצבעות לכל חברה בסה"כ (כמובן על יותר אני לא מתלונן
)

למעלה