שבוע הבא האם הגשם הירוץ ימשך?

מצב
הנושא נעול.

eyal5559

New member
וילסון שבוע טוב....בהקשר להודעה

שלד =חברה ללא תוכן
ינקו את החברה מכל התחייבותיה ומנכסיה. הקיבוץ יקח הכל וישאיר חברה ללא פעילות. זה יהיה שלד מאוד מבוקש . אני מציע לכם והיה וזה ילך לכיוון העברת בעלות תחכו לראות מי הרוכש ואז לקנות .
וילסון שבוע טוב....בהקשר להודעה
ששלחתי לך האים יש מצב.

אוקיי הבנתי אותכם תודה רבה על ההסבר

שלד =חברה ללא תוכן
ינקו את החברה מכל התחייבותיה ומנכסיה. הקיבוץ יקח הכל וישאיר חברה ללא פעילות. זה יהיה שלד מאוד מבוקש . אני מציע לכם והיה וזה ילך לכיוון העברת בעלות תחכו לראות מי הרוכש ואז לקנות .
אוקיי הבנתי אותכם תודה רבה על ההסבר

אני גם לא מצאתי

חובה.......ספנקריט60%-
אני גם לא מצאתי
סיבה לירידה אם כי יכול להיות שזה קשור למשא ומתן עם איי.אי.אס החזקות שהתעניינה ברכישת השליטה בחברת ספנקריט.אולי מי שיצא שמע איזה מידע על כך שזה לא יוצא לפועל או יש איזה קושי ומשהו אחר. בכל מקרה שווה לעקוב לא נראה לי שכדאי יותר מזה. חוץ מזה אני מניח שמחר יבוא תיקון. במניות שימור תנודתיות מאוד גבוה בדרך כלל. בהצלחה סמי.

אכן השבוע התחיל

שבוע הבא האם הגשם הירוץ ימשך?
האם מגמה החיובית בבורסה תמשך או שמא שינוי מזג האוויר יביא איתו גם שינוי מגמה בבורסה? מצד אחד כל האנדקטורים הכלכליים שהתפרסמו עד כה היו די חיוביים ובהחלט תרמו לא מעט לאווירה באחד העם.המשך פירסום נתונים חיוביים עשוי לסייע להמשך אווירה החיובית.לאחרונה קבלנו המלצות שונות בחלקם תומכים ובחלקם פחות מגופים חיצוניים אשר בהחלט משפיעיים על משקיעיים הזרים. המשך המלצות חיוביות או לפחות לא שינוי קיימים עשוי אף הוא לתמוך להמשך אווירה חיובית. מצד שני הבורסה נמצאת בשיאה אחרי שמדדים ת"100ות"א25עברו רף800נקודות ויתכן שמשקיעים הזרים ירצו להתחיל לממש רווחים אחרי שהרבה זמן לא עברו מימושים רציניים על אחד העם.הדרדרות במצב הביטחוני עשויה לבלום המשך עליות בבורסה. כמובן גם ארביטרז`ים מחול ישפיעו על האווירה.ואם לאחרונה היה אווירה טובה מעבר לים יתכן שינוי מגמה כמו שאפשר אולי לראות ממסחר האחרון שם וזה יגרום לשינוי אצלינו. שבוע טוב הרבה נחת ובריאות! ביי
אכן השבוע התחיל
עם מימושים והמלצה פושרת. זהירות ממניות הבנקים וחברות צבוריות גדולות.

זה לא יאומן

אכן השבוע התחיל
עם מימושים והמלצה פושרת. זהירות ממניות הבנקים וחברות צבוריות גדולות.
זה לא יאומן
עד כמה שהבורסה שלנו חזקה.בעקבות נתון חיובי על הפחתה משמעותית בסגירת עסקים קטנים סגרנו בירוק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה