שבוע הבא אין חדש תחת השמש.

מצב
הנושא נעול.

galisko

New member
חובה לידר לא התרוממה למרות

לידר הודעה חיובית במאיה
ישנה הפסקת מסחר קצרה!
ההודעה במאיה שנראית משמעותית מאוד. היתה התעוררות לאחר העסקה יותר מ40 עסקאות אך למרות זאת לא עלתה המניה ואפילו סיימה באדום. שאלתי היא האם המחזור היחסית גדול מסמל משהו לגבי העתיד?

בימים המתורפים האלה קשה לדעת

ההודעה במאיה שנראית משמעותית מאוד. היתה התעוררות לאחר העסקה יותר מ40 עסקאות אך למרות זאת לא עלתה המניה ואפילו סיימה באדום. שאלתי היא האם המחזור היחסית גדול מסמל משהו לגבי העתיד?
בימים המתורפים האלה קשה לדעת
יש יותר מוכרים ויותר נכון "בורחים" מקונים.

לכל השואלים מה יהיה

ובכן הבורסה פתחה את השבוע בירידות
גזית גלוב קבלה העלת המלצה (דה מרקר).
לכל השואלים מה יהיה
תראו את ההודעה הראשונה בשירשור"שבוע הבא" והתגובה אליה. אוסיף עוד דבר קטן שעניתי בשבוע שעבר לאחת השואלות בפרטי.שבכתה כמעט להפסדיה.עניתי לה שמי שלא יודע להתמצא בבורסה במצבים כאלה עדיף שיצא אפילו בהפסדים כי ההפסדים יכולים רק לגדול.אני אל אף שמתמצא הפחתתי בשיעור ניכר את ההשקעות שלי בבורסה בשבועיים האחרונים ונשארתי בשיעור כ15%בלבד מבלפני חודש ואיתם אני משחק. בהצלחה ידידי!

Some1here

New member
אירו-סאט מחממת מנועים לקראת

שבוע הבא אין חדש תחת השמש.
מה יחזיר את שוק ההון המקומי למגמה החיובית שכל כך התרגלנו אלא שנראה לי שהספקנו להתרגל כבר למגמה השלילית מאז עליית החמס י"ש אצל השכנים.מגמה החיובית בוול סטריט בפרט ובכל העולם בכלל לא עזרה לשינוי המגמה באחד העם.ואפילו ארביטרז`ים החיוביים כמו שהיו ביום חמישי האחרון לא הועילו.השוק המקומי קבל המלצה שלילית מחד ופושרת מאידך אבל גם מלאה כרימון באזהרות כאלה ואחרים.נתונים הכלכליים עדיין חיוביים ברובם אבל כבר לא כבתחילה וישנה דאגה בקרב המשקיעים הרבים מהדרדרות נוספת בכלכלת ישראל.בפתח בחירות ואי ודאות.יש לציין שב"ה מאז נבחר החמס י"ש עוד לא שמענו "פיצוץ". במקרה וזה יקרה ח"ו השוק עלול להדרדר הרבה יותר במיוחד במצב הפוליטי הנוכחי.יתכנו תיקונים פה שם אבל המגמה נראת שלילית כמו מקודם.מה שיתן את הטון לדעתי זה דו"חות של הענקיות כמו בנקים הגדולים וחברות צבוריות גדולות אחרות.דואליות וחברות קטנות יכולות להוות תחליף עם זהירות יתרה.בהצלחה!שבוע טוב.חובה.
אירו-סאט מחממת מנועים לקראת
ההודעה על תוצאות האסיפה שהתקיימה היום, ככל הנראה אישרו את ההעברת השליטה לנמדר.

Some1here

New member
אבל צדקתי ../images/Emo3.gif

some1 מה קרה לך נדבקת
אבל צדקתי

למרות שהיא לא מגיבה כמו שצריך. אני מתחיל להיות מושפע תצילו אותי...

Nuke1

New member
אני בפנים 4% רווח אתה אכלת

הדבר היחיד שאני מוכן לחזק היום
זה את חבל התליה שלך...
אותה חחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Some1here

New member
מי מצטרף לחזק את ה ../images/Emo38.gif של פוקרז?

אותה חחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
מי מצטרף לחזק את ה
של פוקרז?

מצב
הנושא נעול.
למעלה