"שאתקשר אלייך?"

"שאתקשר אלייך?"

מעולם לא הייתי ישיר בצורה כזו, אבל בסיום הדייט אתמול בלילה שאלתי אותה כשנפרדנו "שאתקשר אלייך?"

היא אמרה "כן" מהוסס, ומייד אח"כ חשבתי: מה עוד היא כבר היתה יכולה לענות לשאלה ישירה כזו, גם אם לא היתה מעוניינת...

מה דעתכן/ם? ומה לעזאזל משפט הסיום המתאים לדייט ראשון שייתן הצהרת כוונות חיובית אבל גם אפשרות לצד השני לומר "לא" דיפלומטי?

אביeג7

New member
ממש לא "אתקשר אלייך"

אני חושבת שגם אם היא לא מעוניינת,מאוד לא נעים לענות על שאלה שכזו "לא".

לא חייבים להפציץ באיזה משפט דיפלומטי בסוף הדייט.
ואני חושבת שלרוב האנשים <גברים ונשים> לא יהיה נעים לסרב מיד בתום הפגישה הראשונה,גם אם הם לא מעוניינים להמשיך.

אפשר להגיד,היה לי נחמד,היה לי כיף,אשמח לראות אותך שוב..
אפשר לנשק..

אפשר הרבה דברים..

אבל אני חושבת שבעיקר,אפשר ואפילו צריך לא להתעסק ב"איך אני אסיים את הדייט" ופשוט לזרום.

זה מה שחשבתי מייד כשנפרדנו.

גם אני לא הייתי מרגיש בנוח לומר "לא" לשאלה כזו.
הרגשתי שהייתי יותר מדי ישיר/בוטה

ולגבי ההתעסקות איך לסיים את הדייט, אני חושב שבשבילי זה בכ"ז אתגר איך לסיים דייט מילולית, כי קשה לי לפענח שפת-גוף, מידת פלירטוט, וכו'...

sweetdreams

New member
אני מאוד בעד הגישה הישירה

אולי יש כאלה שזה מרתיע אותם, והם יתקפלו, או שלא יהיה להם נוח לתת לך "לא" דיפלומטי. אבל בתור מישהי שלא מאמינה ב"שלב המשחקים", אני מעדיפה פשוט לדבר תכלס.
אם זו גם הגישה שלך, ואתה מחפש בחורה שדומה לך מהבחינה הזאת, אז משפט הסיום שלך הוא מצויין לטעמי, ואין לך למה לשנות אותו.

תודה חלומות מתוקים

בסיטואציה דומה, אם לא היית מעוניינת, היית מסוגלת לומר פשוט "לא" תכל'סי כשמישהו היה שואל אותך כך פנים-אל-פנים?

sweetdreams

New member
כנראה שלא..

רוב האנשים כנראה אכן יהיו מובכים לסרב לך בפנים במצב כזה. אבל לדעתי אין סיבה לתת לזה להפריע לך.
דבר ראשון, כי זה לא כזה נורא... אז לא הייתי מסרבת לך בו במקום, אבל כשהיית מתקשר, הייתי כבר מבהירה שאני לא מעוניינת.
אבל מעבר לזה, הנקודה הקריטית יותר היא שאני חושבת שאתה מסתכל על זה לא נכון, וחושב רק על מה יקרה במצב בו הבחורה לא מעוניינת, ולא מה יקרה במקרה והיא כן!
אני מציעה כן לחשוב על זה הפוך - כי אם היא כן מעוניינת בך, אז זה שאלה כזאת מצדך מהווה סימן מאוד חיובי לגביך. כי כמה שלכם, "הגברים", קשה אולי ליזום (המרכאות כאן באות מכיוון ואני לא באמת מאמינה בחלוקת תפקידים מגדרית), התפקיד "הנשי" של להמתין לשיחה שאחרי הדייט הוא מתיש בהרבה, בפרט שלא תמיד ברור אם השיחה בכלל תגיע, וכמה זמן צריך בכלל לחכות לה. ובשאלה הזאת אתה בעצם חוסך לגברת את הדילמה "האם הוא יתקשר או לא", ונשים שלא אוהבות משחקים של דייטים ראשונים יעריכו את זה מאוד, בין אם התשובה שלהן היא חיובית או שלילית.

Melencholya

New member
פשוט תהיה עצמך.

ותגיד מה שנראה לך נכון לאותה סיטואציה. אין כללים

binyamins

New member
אתמול היה לי דייט. כשבחורה רוצה אי אפשר לפספס

רואים אתזה, מרגישים את זה

אביeג7

New member
לא תמיד

לפעמים אני מעוניינת ולא בטוחה אם הצד השני מעוניין או לא.. אז זה בהחלט משפיע על מה שאני משדרת.

אביeג7

New member
לא תמיד

לפעמים אני מעוניינת ולא בטוחה אם הצד השני מעוניין או לא.. אז זה בהחלט משפיע על מה שאני משדרת.

BW37

New member
כוונות

כשהדייט נהדר ושני הצדדים ממש נהנים
זה ברור לכולם, אין שום צורך בשאלות

כשהדייט סטנדרטי ורגיל, נחמד אבל רגיל
אם אני רוצה להמשיך,
בסוף הדייט אני אומר שהיה לי ממש נחמד ונותן נשיקה על הלחי
וכשאני מגיע הביתה, אני שולח סמס עם לילה טוב ועוד משהו,
ולמחרת מתקשר

אם אני לא רוצה להמשיך
אני קצת יתר קריר, ואומר לילה טוב
ולמחרת שולח סמס, היה לי נחמד... בלה בלה... אבל.. בלה בלה

אי אפשר לטעות
וזה נותן לכל צד גם להסביר את הכוונות שלו, וגם לא להיות במצב לא נעים

somewoman

New member
בדיוק

לא משדר יותר מידי לחץ..
נותן ספייס מצד אחד ומראה התעניינות מצד שני..
נותן זמן לעבד את הדייט ולחשוב על האדם שישב איתך..

שונאת ששואלים אותי בסוף הערב "אפשר להתקשר?"

LIKE

חבל שלא המשכת עם הישירות, כשראית שהיא מהססת.
ת'כלס כבר לא ילדים.. למה להשלות או למרוח. .

אין שום דבר רע בישירות

ועדיף לשאול ולדעת מאשר להסס.
אם אתה מעוניין,אל תעסיק את עצמך יותר מדי בספקולציות על הצד השני,אתה לא יכול לקחת על זה אחריות מלבד על הרצון שלך.
תרים טלפון,תזמין לעוד דייט,תשאל אם בכלל יש אפשרות לצאת לעוד דייט....מקסימום אם תרגיש שהיא מתחמקת ותראה שזה לא מתרומם,נקסט.
גם הביישנים אוהבים שמישהו לוקח את המושכות.
בשביל מה ללכת סחור וסחור.

אין משפט נכון או לא נכון לסיים דייט סטנדרטי או מצוין,חוץ מלהביע את הרצון להיפגש שוב.

למעלה