שאקירה- "Illegal" שני הוידיאויים

מושיק20

New member
שאקירה- "Illegal" שני הוידיאויים../images/Emo41.gif

סוף כל סוף יצא הוידיאו קליפ הנחמד לשיר החדש של שאקי ("Illegal"). למי שלא שם לב, לסינגל יצאו שני וידיאו קליפים שונים לגמרי
1. וידיאו מוקדם שמראים את שאקירה רוקדת ממרחק ולא ממש מזהים שזו היא רק לקראת אמצע/סוף השיר יש תקריב של המצלמה. אני הייתי בטוח בהתחלה שזה מישהו שצילם את זה עד שראיתי את הקליפ עד הסוף. 2. הוידיאו שמשודר ב-MTV וב- VH1 (שהתחלתי לחבב קצת יותר). אגב, הגרסה שמופיעה בוידיאו הראשון (הלא רישמי) היא הגרסה של הרדיו. לדעתי גרסה הרבה יותר מוצלחת וחבל שהיא לא השתמשה בה גם בוידיאו הרישמי.

perrinat

New member
יש שתי גרסות?../images/Emo12.gif

נשמע מוזר חשבתי שהראשונה זה סתם משהו שמעריצים עשו.... עדיף את השני והמוכר, לדעתי. תודה על העידכון

12ShakirA12

New member
נתקלתי בראשון באמת..

ולא הבנתי מה זה חחחחחחחחחח
עכשיו הכל ברור
תודה
בכל מקרה, אני לא מתה על השיר, ועל הקליפ עוד פחות

shakira fan

New member
אני גם נתקלתי בו...

אבל לא הייתי בטוחה אם זאת שאקירה או לא...בכל מקרה השני יותר יפה! ושמתם
לקטע שבו היא עם השמלת זהב על הזירה
אני חייבת לציין שזו הייתה בחירה גרועה השמלה הזאת...זה לא מכסה לה את מה שצריך וזה טיפה עושה אותה שמנה...
חבל

pringles1

New member
מה זה הדבר המיותר הזה לעזעזאל??????

זה נראה קליפ שחובבן צילם, המחול הזה בהתחלה פשוט מכוער ברמות ולא קשור ומזל כ"כ שהיא לא עשתה את זה כוידיאו רשמי כי בטוח היא לא הייתה מצליחה (לא שהרשמי יותר טוב אבל עדיף בהרבה יותר).

עגייב

New member
זה לא קליפ שהיא יודעת עליו

זה סתם מישהו שאסף קטעים ושם ביוטופ...

מושיק20

New member
גם לדעתי../images/Emo8.gif אבל שימו לב לביצוע השיר

בקליפ ה"חובבני"- שהגרסה של השיר שמופיעה ברקע, היא גם הגרסה שאמורים להשמיע ברדיו. אני לא מת על השיר הזה בגרסת האלבום, אבל בגרסת הרדיו, הביצוע הרבה הרבה יותר יפה
ולדעתי חבל שהיא לא השתמשה בו גם לקליפ הרישמי.

pringles1

New member
הוסיפו בו קצת תופים וקצב. אולי הוא

יותר יפה אבל שיכחידו את הקליפ הזההה! חחח...

shakira fan

New member
אויש הוא לא כזה נורא...

וגם השיר עצמו לא מכוער אנ ידווקא נורא אוהבת אותו

shakira06

New member
אני יודעת מזה הקליפ הזה... כנסו!!!!

אני הייתי בהופעה והקליפ הזה שהיא רוקדת זה בכלל קטע מעבר.. בזמן ששאק התלבשה בהופעה הראו את זה על מוזיקה של מחול... זה בכלל לא קשור לאילגל... עכשיו הכל מובן? יופי! :]

shakira06

New member
**וחלק מזה זה מהפרסומת של פנסוניק

וממתי שהיא שרה את 'NO' ואת 'HIPS DONT LIE'

shakira5

New member
לדעתי הקליפ...

חמוד מאוד...שניהם....כאילו,מה אתם רוצים ממנו..??חיחיחי....היא רוקדת שם והיא חמודה ויפה,וגם אם ז אוסף של קטעים שאיזה מישהו חיבר,זה עדיין יפה לדעתי ונחמד וקליל...נחמד לראות לפעמים משהו שהוא תמים כזה,עם ריקוד יפה ומקסים...זה הכל....אני נהניתי!

למעלה