שאף אחד לא יחבר לזה ריקוד

שאף אחד לא יחבר לזה ריקוד

אודרוב אודרוב תל אביב.

זה אמנם שיר קיצבי ומתנגן לא רע בככרות עזה, רפיח וחאן יונס.

אך גם מסמל את הפרימיטיביות והשקר של האוייב החמסי, המתחבא כעכבר בפרברי עזה המופצצת, ויוצא מפעם לפעם ממחילתו כדי להטריד את ערינו וישובינו.
וכך הוא מעודד את עצמו בשירי הבל וזבל, על אף שספג אבידות קשות, גם בציוד ובחומרי לחימה, הרס אדיר לתשתיות העיר עזה ופגיעה קשה באוכלסייה האזרחית.

אז כפי שאמרתי, לשיר אמנם יש קצב... אך לא כל מה שיש לו קצב, ראוי שירקד אצלינו.

EK55

New member
עדיף שסיגל תמחוק את ההודעה המיותרת הזו שדוחפת

לדף השני הודעה נורמלית יותר.

gady7

New member
דב חיילי צה"ל קיבלו הנחיות שלא לפגוע באוכלוסי

האזרחית,ואם הם נפגעו זה כיוון שהמוגי לב האלו יורים גראדים מתוך חצר בית החולים שבעזה והשפנים האלו יורים מתוך האיצטדיון בעזה אתה מבין ,למה יש פגיעה "קשה באוכלוסייה האזרחית".

ובקשר לאודרוב תל אביב ,זה מה שמפריע לך כרגע האודרוב הזה?? מי בכלל התכוון לחבר לזה ריקוד ?? מי שמע על זה בכלל??מה קרה לך דב? בדרך כלל אתה כותב לעיניין.

יודע שאני צודק,אוהב את הריקוד

דבקה גיד,רק שיש אמון רוקדים שצוחקים עלינו כי הם אומרים שזה ריקוד ערבי מעפן.תמיד קצת רוקדים והרבה מסתכלים וצוחקים עלינו,אבל אני אוהב את הריקוד,יש יעני קצב טוב,אז למה לא?נכון שהוא דומה לאודרוב אודרוב תל אביב בשיר.

גם אני

אני אוהבת דבקות באופן כללי, אני אמנם ממוצא עירקי אבל לא שמעתי מוזיקה ערבית בבית או אצל קרוביי - פשוט אוהבת

עצוב שאודרוב תל אביב ודבקה גיד הם אחים תאומים

מבחינת הקצב,הסגנון .דב אורבך כתב משפט חכם על אודרוב תל אביב:לשיר יש אומנם קצב...אך לא לא כל מה שיש לו קצב,ראוי שירקד אצלינו. אותו משפט מתאים גם לדבקה גיד ולעוד כמה ריקודים.

אכן כך, לא כל מה שיש לו קצב...

ראוי שירקד אצלינו.

שמח שהבנת היטב את דבריי פולני טוב, על אף שהבאתי דוגמא קצת קיצונית כדוגמת שיר החמס "אודרוב אודרוב תל אביב".

ועם האירוניה השזורה במאמרי לעיל, אכן התכוונתי לכך...... לא כל שיר בעל קצב, רצוי למהר ולחבר לו ריקוד, הניחו מעט לשירים.... לא לכל שיר יש לחבר ריקוד !!!

אתה הבנת את זה גבי ו/או עזרא ?

למעלה