שאני אבין

שאני אבין

עוד לא פתחו פה היום שרשור על מה שקרה בכפר סבא??? זאת התעלמות מכוונת??? אתמול היה פה שרשור סיוטים
והלילה ... זה ממש סיוט מישהו פה (מאלה שלא קיבלו הסכמה לבגידה) יכול לתאר לעצמו איך ינהג בן-הזוג (או בת) כשיגלה? זה לא טורד את מנוחתכם? (לומדת שעובדת על שיפוץ התירוץ למחר)

תפתחי רדיו

או שבעצם לא כדאי אחד דקר את אשתו באמצע הלילה כי חשד בה (מותר לי להניח שהיא באמת?). השכנים לא הצליחו לעצור את הטירוף שלו ואני רק מקווה שבבית החולים יצילו אותה (לומדת רועדת)

Z נשואה 45

New member
סילין נשמה אני כאן - רק תוהה היכן

האנשים שנחמדים שהיו כאן בראשיתו של הפורום ושקיבלו את פניינו בזרועות פתוחות בחום ואהבה והסבירו לנו מה פשר הפורום הזה וכיוונו אותנו בצעדיינו הראשונים אני אכן תוהה היכן הם אותם אנשים יפים מספרי סיפורים למינהם מנוסים נחמדים חביבים ויודעי דבר הכוונה היא לאנתוני2 לgimel9 עינוגים אישיים y o g e v g e v a פרפר הרבעה זאב בוד ד ברבורה שחורה kg9 אפרסקית עסיסית dalida3 -אני במקרה יודעת מה איתה ועוד רבים וטובים בוודאי חלקם החליפו ניק וחלקם בוודאי מצאו את עצמם כל מי שיודע דבר על הימצאו של הנ"ל נא להודיע לתחנה הקרובה יום מלא אושר ושמח לכולם
חחח סורי מה קרה << בכ"ס >> ?

s e l e n e

New member
מה באמת קרה לדלידה?

ו- gimel9 Vיה פה עד לא מזמן. השאר לפני זמני כנראה

Z נשואה 45

New member
תודה סילין גימל9 ראיתי אבל אנתוני

מזמןןןןןןןןןןןןןןןןן לא היה כאן והוא היה כותב נפלא יועץ בחוכמה מפרגן להפליא והיו עוד כמה שהייה להם ולנוווו הכי טוב והכי כייף בעולם

אופס

לא התכוונתי שמגיע לה (חס וחסה) רק שאף אחד לא יחשוב את זה המדיה הזאת נטולת האינטונציה.... (לומדת צריכה ללמוד לנסח יותר טוב)

trainspotter

New member
סלין

בעל חשד שאישתו בוגדת בו תקע לה 20 דקירות והיא במצב אנושי

אני מאמין

שאשתי לא תדקור אותי אם תגלה. אין לי מושג מה היא תעשה ואני לא משקיע בזה הרבה מחשבה. דיה לצרה בשעתה, לא?

Z נשואה 45

New member
תודה חתולוןןןןןןן אמא'לה מפחיד

משוגע הבחורררר דחוף אישפוז באברבאנל

אני לא חושב שהוא משוגע

יכול להיות שהוא היה מאוד מאוהב באשתו והמעשה שלה גרם לו לאבד כל טעם טוב לחיים קל לשפוט אנשים במצבים כאלו ואני לא חושב שאנחנו יכולים לשפוט אותם. רק להבהרה אני לחלוטין לא מצדיק אותו! אבל קשה לי לומר שהבחור זקוק לאשפוז

למעלה