שאלת תחליף חלב

y s m a

New member
שאלת תחליף חלב

בני בן חמישה חודשים ויש לי כמה שאלות: 1. רציתי לדעת מתי עוברים לתחליף חלב שלב-2 בסוף חודש חמישי (תחילת שישי) או בסוף חודש שישי (תחילת שביעי). 2. האם גם לכם לוקח זמן עד שהאבקה (סימילאק) נמסה? תמיד נשארים לי גרגרים מעצבנים בתחתית, לא משנה כמה ואיך אני אערבב. 3. מתי כדאי להתחיל לתת מוצקים, איך לתת, עם מה כדאי להתחיל (ניסיתי לתת דלעת והוא ממש לא אהב - כמעט הקיא) תודה רבה מראש על התשובות

אילתית 2

New member
עונה

עברנו לשלב 2 בגיל חצי שנה (כשהיה בן 6 חודשים) - סוף חמישי תחילת שישי תיק תק נמס אף פעם לא נשאר לי גרגרים/גושים מוצקים לגדולה בזמנו התחלתי ב 4.5 חודשים לקטן התחלתי בגיל חצי שנה (ההנחיות אומרות מוצקים בגיל 6 חודשים) התחלתי עם תפוח אדמה וגזר לאחר יומיים המשכתי להוסיף כל יומיים שלושה ירק אחר נוסף עד שניה מרק מלא ועשיר מכל הירקות לאחר מכן שהתבסס המרק ואהב ואכל מנה שלמה וראיתי שכל הירקות התקבלו בברכה ובלי תופעות לוואי שונות הוספתי עוף ואז גם התחלתי לנסות פירות על אותו עיקרון כל פעם פרי אחד ליומיים שלושה ואז מוסיפה פירות נוספים ומרכיבה שילובי פירות מעניינים וטעימים כן בהתחלה עושים פרצוף כאילו מה שמנו להם בפה, כאילו רוצים להקיא, טיבעי מוכר וידוע סה"כ צריכים להתרגל לטעם למרקם ולאכול מכפית ולא בקבוק....הרבה ללמוד ולהתרגל לוקח קצת זמן

עוד על סימילאק

1. יכול להיות שמטרנה עשתה לו גזים? (בן חמישה חודשים) עברנו לסימילאק לפני 10 ימים ונראה שהמצב יותר טוב אבל אולי סתם נדמה לי כי זה לא הרבה זמן. 2. סימילאק בא רק באריזות של 400 גרם? זה ממש שוד לאור יום... הרבה יותר יקר ממטרנה. או שיש אריזות גדולות יותר? (לא נשארות לי חתיכות כי המים טיפה מחוממים)

y s m a

New member
אין אריזות חיסכון כמו במטרנה

אני לא מבינה למה תמיד נשארים לי גושים קטנים בתחתית הבקבוק.

Nataly28

New member
את מערבבת במים פושרים או בטמ"פ החדר?

אני מערבבת 3 פעמים טוב יחד עם מים פושרים ואין לי גושים.

y s m a

New member
מים פושרים

ממש לא ברור לי למה זה קורה... תודה בכל אופן

למעלה