שאלת שיא הבנאליות - ארוחת בוקר....

ט ו ש ה

New member
שאלת שיא הבנאליות - ארוחת בוקר....

אבל לא סתם ארוחת בוקר ה - ארוחה במקום הכי שווה הכי מגניב הכי סבבי עם האוכל הכי מגוון הנוף הכי יפה והכי חשוב - שתהיה בת"א בבקשה לגבר גבר יש יום הולדת 30 ביום שישי, וזו יריית הפתיחה לסופ"ש של חגיגות ואכילה בלתי פוסקת
אז נכון שזה לא הנושא הכי מקורי לשרשור (סליחה, אני לומדת למבחן בפסיכיאטריה...) - אבל פליז, עזרו לאחותכן שנמצאת במצוקה לימודית קשה ובעייפות חומר גדולה. בתודה, ההנהלה וצוות העובדים

ההמלצה הקבועה שלי-

"בויה" בנמל ת"א.
חוצמזה ארוחות בוקר שוות יש במנטה ריי. גיליז פחות נהניתי מהאוכל עצמו ויותר מכל ה"מסביב" (ואם נדייק- הלחמניות והמאפים השמנמנים
). ומזל טוב מוקדם לבעלטושקין.

חייבת להסכים

הלחם והמאפים הם עיקר הארוחה במאנטה ריי... במקום שני לדעתי - הים ואז - כל השאר, אבל מי צריך אותם כששקועים באלו הראשונים?

נונה74

New member
מצטרפת להמלצה על מנטה ריי,

ויש את הבנדיקט בבן יהודה - ארוחות בוקר שוות 24 שעות ביממה. רק שזה לא עונה על קריטריון הנוף....

פומפיה

New member
מצטרפת להמלצה על בויה ../images/Emo99.gif

גם בכרמלה בנחלה נחמד בבוהריים.. אבל אין ים. והמון מזל טוב, וסליחה על הסטיה, אחות.. אבל מבחן בפסיכיאטריה נשמע לי דווקא כיף
(קדימה, נראה אותך... מה ה- DSM היה אומר על זה?
)

ט ו ש ה

New member
פומפי, לא צריך DSM בשביל זה../images/Emo3.gif

אני סובלת נורא. באמת. לא מבינה מה ההבדל בין סכיזופרניה "רגילה", הפרעה סכיזואידית, סכיזופורמית, סכיזואמו......
והמבחן מחר, או במילים אחרות - מועד ב', או במילים אחרות - מי אמר דפרסונליזציה וסטופור קטטוני?

ט ו ש ה

New member
אוח, קוריצה, את משו משוה../images/Emo99.gif

שאלוהים יעזור לי, אני אשב לקרוא את זה עכשיו

פומפיה

New member
שכחת סכיזוטיפית.. ../images/Emo6.gif לגמרי סכיזואמו!

קבלי חיבוק מלא אמפתיה ונטול קטטוניות.. והמון אצבעות עם התפצלות לכל כיווני השמיים. מחר זה מאחורייך!

בויה? או שמשהו השתנה או שהבוקר שונה מהערב

אכלתי שם פעם ארוחה בינונית אקוסטיקה גרועה יקר נוור אגאין

בבוקר מופלא שם.

יש חביתת חלבונים מעולה (אני לא אוכלת חלמונים), ועוד כלמיני צ'ופרים לחביתות הרגילות, סלט טעים, קרקרים שאי אפשר להפסיק לאכול, מאפים, ריבות, גבינות..גלים מתנפצים מילימטר מהאף, רוח, וארוחה מעולה ולא יקרה. מה גם, שהם בית הקפה הראשון בתלאביב (מאז היו עוד הרבה
) שנתנו לנו להכנס עם הדינוזאוריות, וגם הוציאו להן קערה עם מים (היה יום חם). בערב מאוד אחר...עניין של טעם. אני נהנית בערב, הזוגי קצת פחות. בקרים זה MUST ובעיקר ימי שישי בבוקר/צהריים על הבאר (יש קבבונים ועוד כלמיני נגיסי בשר ופירות ים בכלמיני צ'ילי ושות')

Unicorn98

New member
דווקא אכלנו שם צהריים מופלאה!

אבל מסעדה לא יציבה זה הדבר הכי מעצבן שיש... שפים מתחלפים או חוסר מקצועיות.

למעלה