שאלת קקי- יותר מידי?

שאלת קקי- יותר מידי?

בזמן האחרון, משהו כמו שבוע וקצת שבועיים יש לה המון קקי, אולי 3-5 חיתולים ביום. לא שלשול, קקי קצת רך אבל תקין, מסריח בטרוף ושורף לה כשאני מנקה היא מתנהגת כרגיל ואין חום. פשוט המון המון קקי עד אז היא היתה מאוד מסודרת ביציאות שלה- חיתול 1 אולי 2 ביממה וזהו. אני חושבת שאולי הבטן שלה קצת נפוחה והיא בהחלט מפליצה הרבה
ממה זה יכול לנבוע? נראה לכן שיש מקום לדאגה- אולי לא טוב לה בבטן - ואם כן מה עושים כדי להקל תודה ויום טוב לכולן

נועם@בת

New member
גם 3-5 חיתולים זה מסודר

יכול להיות שהיא בדרך להוציא עוד שיניים? משהו בתזונה שלה השתנה? האמת היא שבגילה זה שום דבר לא קבוע.הרגלי אכילה, שינה, וקקימשתנים חופשי. כל זמן שלא כואב לה אין טעם לעשות משהו. נועם

יכול להיות שיוצא שיניים אבל

זה לא שילשול.... התזונה אותו הדבר,אז זה מוזר לי שככה פתאום זה עבר מ1 גג2 חיתולים ל3 ו5 ...

hagitb1

New member
גם אצלינו עשתה היום קקי מעבר

לרגיל ויש לא אדום בטוסיק ושורף. לא יודעת מה זה. לא שינינו כלום בתזונה שלה.

sharonmind

New member
שיניתי לה קצת את התפריט

גם הקטנה שלי בגיל הזה והיא היתה עושה קקי כמעט כל החתלה והטוסיק שלה... אלוהים!!!! גיליתי שבעצם היא מקבלת יותר מדי פירות/ירקות לטעמי - בגן היא מקבלת המון פירות וירקות ואחה"צ הייתי נותנת לה עוד מנה של ירקות למקרה שהיא לא אכלה טוב בגן. מאז שהפסקתי את המנה הנוספת של הירקות אחה"צ, היא עושה קקי בערך 2-3 ביום והטוסיק שלה יפה להפליא.... מקווה שעזרתי!

היא כרגע לא בגן אז..

לא שיניתי כלום בתפריט. אולי סתם בולבול בבטן . אני אצטרך להמשיך לעקוב.. תודה בכל מקרה

גרזנית

New member
אצלנו אותו דבר

בדיוק. לא יודעת מה השתנה אולי באמת כמות הירקות והפירות עלתה

למעלה