שאלת ציפיות שכר

tweetym

New member
שאלת ציפיות שכר

שלום אני זקוקה לעזרתכם, ביום ראשון אני מתחילה בעבודה חדשה, נשאלתי לגבי ציפיות השכר שלי, וגם לגבי הרצון שלי למשכורת לפי שעה או גלובלי, כרגע אני מתחילה לשבועיים בשביל שיוכלו לראות מי אני בכלל ואחרי שבועיים ידברו איתי על השכר והתנאים, אני לא יודעת מה לבקש, לא רוצה להשמע גרידית מידי, וגם רוצה את העבודה, אז תעזרו לי בבקשה

piper70

New member
באיזה סוג עבודה מדובר?

מה המרחק שלך ממקום העבודה? או יותר נכון כמה זמן תצטרכי לבזבזב ע"מ להגיע לעבודה ולחזור ממנה הבייתה? לגבי ההעדפה בין שכר גלובלי או לפי שעות, הרי שהדבר תלוי בכמות השעות שתעבדי. אם נראה לך שהעבודה תדרוש ממך שעות עבודה מרובות, הרי שעדיף שכר לפי שעה כי מעבר ל- 8.5 שעות עבודה ביום צריכים להיות משולמים שעות נוספות. בשכר גלובלי, לא תמיד זה משולם.

tweetym

New member
המרחק הוא 20 דקות בזמן שאין פקקים

ובזמן שיש פקקים חצי שעה, זה לא רחוק זה פשוט בתוך העיר, שעות העבודה כרגע הם מ- 9:00 עד 16:00 , ברגע שאני ילמד את העבודה יכול להיות שתיהיה לי אפשרות להגיע מוקדם יותר, ולפי מה שנאמר לי , יש אפשרות לשעות נוספות,אבל אני צריכה לראות באמת בשבועיים הקרובים , לגבי שעות נוספות, לגבי התפקיד מדובר בתחזוקת אתר של חנות מחשבים מבחינת התוכן ולא התכנות, כלומר זה דורש מצידי ידע לגבי חומרה וכמובן לגבי כל התחום של המחשבים

piper70

New member
שעות נוחות ועבודה נוחה

נראה לי ששכר של 5,500 - 6,000 ש"ח יהיה סביר לסוג כזה של משרה.

tweetym

New member
כלומר לבקש שכר גלובלי

המשרה היא באזור הצפון, השכר נשמע לי גבוהה מידי למשרה של חמישה ימים בשבוע, 7 שעות , אני בכלל חשבתי לבקש בן 4500 - 5000 ש"ח בחודש, מה דעתך?

piper70

New member
אז תציעי פחות...

מי שבטוח ישמח זה המעסיק שלך...

ShirShir

New member
אני הייתי מבקשת על ג'וב כזה 5,000

נראה לי ש- 6,000 זה קצת יותר מידי לדרישת שכר במשרה כזו, אבל זה כמובן נתון לשיקול דעתך... ואם מדובר בשעות נוספות, אז כדאי לך לדבר על שכר לשעה ולא גלובלי...

תבקש הכי הרבה שאתה מעז לבקש

בגבולות המספרים שעלו כאן, תבקש את המספר הכי גבוה שאתה לא חושב שהוא חוצפה. בשביל לרכך את המכה, אתה יכול לומר "זה לפחות השכר שהיית רוצה, אבל אני מודע שהמצב בשוק לא מבריק". אחרי שבועיים שעבדת, אף אחד לא יזרוק אותך כי ביקשת 5000 והוא רוצה לתת רק 4000. הוא פשוט יגיד לך: אני מוכן לתת 4000. למעביד יש את אותו המשחק של ניחושים - "אם אני אומר לו ... אז אולי הוא ילך הביתה ... וסוף סוף יש כאן מישהו על רמה ... נמאס לי לחפש עובדים..." יתרון המעביד הוא בזה שאתה "יורה" ראשון לבקשתו. אז תירה גבוה, הוא לא יבהל ויציע פחות. או אולי יחשוב שזה בסדר ותקבל מה שביקשת!

otsar1

New member
אקדמאית מחפשת עבודה מידית וקבועה.

שלום שמי מטי/מטילדה אני מחפשת עבודה מידית וקבועה אך איני יכולה לעבוד משרה מלאה אלא רק חצי משרה משום שאני סטודנטית העושה הסבה אקדמאית, אזי אני יכולה לעבוד בשעות הבוקר עד השעה 14:00 וביום ב' אני לא יכולה לעבוד כלל. אני הייתי מעוניינת לשלוח אליכם את הרזומה שלי, כי הוא אכן מרשים. אם תוכלו לשלוח לי הודעה למייל שלי, אזי כך אוכל לשלוח לכם את הרזומה. המייל הוא [email protected] תודה מראש, מטי/מטילדה.

אמץ

New member
ובשבועיים הראשונים?

אני מקווה שמשלמים לך על השבועיים האלה בכל מקרה ! ! ולא מנסים להפיל אותך בטריק המלוכלך של המעסיקים, עם תקופת ניסיון ללא שכר...

נכון מאד

אני מסכים - עליכם לקבוע שכר לשבועיים הראשונים, או לסכם לכל הפחות שאם לא תתאים, תקבל שכר מינימום עבור העבודה שבוצעה.

tweetym

New member
כן כן אני מקבלת שכר עבור השבועיים

הראשונים, מעבר לשבועיים הקרובים לא הוחלט כמה ותנאים,

למעלה