שאלת עלות (איזור חיפה)

מצב
הנושא נעול.

איטלקי8

New member
שאלת עלות (איזור חיפה)

שאלת עלות (איזור חיפה)
אני סטודנט לתואר שני בפתוחה (יש לי כרטיס סטודנט) ובמקביל אני עובד במשרה מלאה ביקנעם - גר בקריות.

מה הדרך הכי משתלמת לנסוע בין הקריות ליקנעם? חופשי חודשי קריות-יקנעם? כרטיסיה? חופשי סמסטר?

חופשי שנתי מטרופולין חיפה בסך 1710 ש"ח

שאלת עלות (איזור חיפה)
אני סטודנט לתואר שני בפתוחה (יש לי כרטיס סטודנט) ובמקביל אני עובד במשרה מלאה ביקנעם - גר בקריות.

מה הדרך הכי משתלמת לנסוע בין הקריות ליקנעם? חופשי חודשי קריות-יקנעם? כרטיסיה? חופשי סמסטר?
חוזה זה יקנה לך גם 50% הנחה בכל נסיעה אחרת (למעט לאילת) בתחבורה הציבורית, כולל בנסיעות בודדות ובמהלך כל השנה (חופשי סמסטריאלי לכל אחד מהסמסטרים לא מכסה את חודשי הקיץ).
[URL]http://www.egged.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-811-%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%99-%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%93%D7%A0%D7%98.aspx[/URL]

איטלקי8

New member
תודה. אבל מה אני עושה עם התקופה של מעכשיו ועד אוקטובר?

חוזה זה יקנה לך גם 50% הנחה בכל נסיעה אחרת (למעט לאילת) בתחבורה הציבורית, כולל בנסיעות בודדות ובמהלך כל השנה (חופשי סמסטריאלי לכל אחד מהסמסטרים לא מכסה את חודשי הקיץ).
[URL]http://www.egged.co.il/%D7%9E%D7%90%D7%9E%D7%A8-811-%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%99-%D7%AA%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%AA%D7%99-%D7%9C%D7%A1%D7%98%D7%95%D7%93%D7%A0%D7%98.aspx[/URL]
תודה. אבל מה אני עושה עם התקופה של מעכשיו ועד אוקטובר?

איטלקי8

New member
יש ערך צבור בחיפה?

תעשה חישוב מה עדיף לך - חופשי חודשי או ערך צבור
על חופשי חודשי אין הנחת סטודנט.
יש ערך צבור בחיפה?
אני כאן כי לא הצלחתי לעשות את החישובים ובחינת האלנטרנטיבות בעצמי.
אם זה היה תחילת סמסטר זה היה קל.. אבל זה לא.
זה כבר סוף סמסטר אביב ולא ברור מה קורה בסמסטר קיץ למי שלא עשה חופשי שנתי.

עקרונית החופשי סמסטריאלי של סמסטר ב' לא תקף בחודשי הקיץ

יש ערך צבור בחיפה?
אני כאן כי לא הצלחתי לעשות את החישובים ובחינת האלנטרנטיבות בעצמי.
אם זה היה תחילת סמסטר זה היה קל.. אבל זה לא.
זה כבר סוף סמסטר אביב ולא ברור מה קורה בסמסטר קיץ למי שלא עשה חופשי שנתי.
אלא עד סוף יולי.
כן, יש ערך צבור בחיפה החל מה 20.3 השנה.
[URL]http://www.metrobus.gov.il/iw/web/guest/news[/URL]
תחשב לפי מספר הנסיעות הצפויות לך בחודשים מאי-ספטמבר (ואולי גם חלק מאוקטובר) מה צפויה להיות עלות הנסיעות הכוללת. תוריד מזה הנחה בסך 33% שתקבל בערך צבור ותשווה לעלות חופשי חודשי כפול 4 חודשים + עלות הנסיעות בחלק מחודשי מאי ואוקטובר.

איטלקי8

New member
איפה רואים מחירים?

אלא עד סוף יולי.
כן, יש ערך צבור בחיפה החל מה 20.3 השנה.
[URL]http://www.metrobus.gov.il/iw/web/guest/news[/URL]
תחשב לפי מספר הנסיעות הצפויות לך בחודשים מאי-ספטמבר (ואולי גם חלק מאוקטובר) מה צפויה להיות עלות הנסיעות הכוללת. תוריד מזה הנחה בסך 33% שתקבל בערך צבור ותשווה לעלות חופשי חודשי כפול 4 חודשים + עלות הנסיעות בחלק מחודשי מאי ואוקטובר.
איפה רואים מחירים?
מחיר של כרטיסיה בקוד 2?

באתר אגד אתה יכול למצוא הכל, אבל לא כדאי לך כרטיסיה

איפה רואים מחירים?
מחיר של כרטיסיה בקוד 2?
בערך צבור אתה יכול להשתמש לנסיעות בכל הקודים במטרופולין חיפה וכן באזורים אחרים בהם מכבדים ערך צבור.
באתר אגד אתה יכול למצוא מחיר של נסיעה בודדת בכל אחד מהקודים הרלוונטים וכן מחירים של כרטיסי חופשי חודשי רלוונטים.

איטלקי8

New member
הטענתי ערך צבור אבל זה נראה מוזר

בערך צבור אתה יכול להשתמש לנסיעות בכל הקודים במטרופולין חיפה וכן באזורים אחרים בהם מכבדים ערך צבור.
באתר אגד אתה יכול למצוא מחיר של נסיעה בודדת בכל אחד מהקודים הרלוונטים וכן מחירים של כרטיסי חופשי חודשי רלוונטים.
שילמתי 200 שקל ולפי הקבלה יש לי 300 אבל רשום לי "פרופיל רגיל".
למרות שבוודאות יש לי פרופיל סטודנט (יש לי כרטייסת סטודנט של איזור אחר)

אני לא יודע למה רשום פרופיל רגיל אבל לפי ה 300 ש"ח קיבלת

שילמתי 200 שקל ולפי הקבלה יש לי 300 אבל רשום לי "פרופיל רגיל".
למרות שבוודאות יש לי פרופיל סטודנט (יש לי כרטייסת סטודנט של איזור אחר)
אני לא יודע למה רשום פרופיל רגיל אבל לפי ה 300 ש"ח קיבלת
הנחה של 33% שזו ההנחה של פרופיל סטודנט רגיל.

תוספת לשאלה

שאלת עלות (איזור חיפה)

תוספת לשאלה
נסיעה בקו של אגד ממרכז הארץ לחיפה חוף הכרמל מקנה לי אפשרות לנסיעת המשך בחינם בתוך חיפה. האם נסיעת ההמשך הזו ניתנת לניצול רק בקווים של אגד או גם בקווי דן בצפון?

גם בקווי דן בצפון (המטרונית). מעשית נסיעת המשך ממרכזית חוף

תוספת לשאלה
נסיעה בקו של אגד ממרכז הארץ לחיפה חוף הכרמל מקנה לי אפשרות לנסיעת המשך בחינם בתוך חיפה. האם נסיעת ההמשך הזו ניתנת לניצול רק בקווים של אגד או גם בקווי דן בצפון?
גם בקווי דן בצפון (המטרונית). מעשית נסיעת המשך ממרכזית חוף
הכרמל רלוונטית בעיקר לקווי אגד, כי במרכזית חוף הכרמל יש רק קו אחד שאינו של אגד - קו 1 של המטרונית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה