שאלת סקר (למרות שאני קצת חדשה
)

שאלת סקר (למרות שאני קצת חדשה../images/Emo9.gif)

מה מעצבן אותכם? כתבו כמה דברים שהם כביכול קטנים כאלו אבל ממש יכולים להוציא אותכם מדעתכם. ואני מכתכוונת בחיי היומיום, לא דווקא בוירטואליה.

בבלובה1

New member
אותי מעצבן../images/Emo46.gif

שאני צריכה להגיד לילדים שלי משהו איזה 1000 פעם עד שהם עושים את מה שביקשתי. מעצבן אותי לשמוע את התשובות שלהם: רגע ו עוד מעט.

שמים1

New member
אותי מעצבן....

כאשר אנשים לא ישרים. מעצבן אותי כאשר אנשים לא יודעים לפרגן אחד לשני...מקנאים אחד בשני...זה מאוד מאוד מעציב אותי ומעצבן... מעצבן אותי לקום ב - 4.00 בבוקר להכין תה לבת המתוקה שלי ולא לחזור לישון כי אני לא נרדמת.... וזה כרגע סף העיצבונים שלי

אצלי זה קצת תלוי

אני בטוחה שיקפוץ איזו "נשם" טוב כמו ההוריקאן וישייך את העניין [ובצדק, רק למה לצעוק?] להורמונים ולחילופי עונות. אבל יש ימים בהם הבת יכולה להגיד עד מחר : רגע, ועוד מעט, ואני נשארת מחוייכת, ויש ימים שבהם שום דבר שתעשה לא יהיה מספיק מהר. בד"כ אני מתרחקת כמו מאש מאנשים שגיליתי ששיקרו לי, אבל לאחרונה אני רואה דברים בצבעים ובגוונים אחרים משחור לבן. אז אני כנראה מתעצבנת מעצמי, ולא מהסביבה, כמו שחשבתי פעם.

שמים1

New member
אנחנו מתעצ'בנות ../images/Emo46.gif../images/Emo4.gif

רק שמעצ'בנים אותנו

מה שמעצבן אותי:

כשמישהו נוהג באוטו לפניי ונוסע על 10 קמ"ש כל הדך. כשהורה לא רגיש ומתעלם מבכי הילד שלו כשעומדים בתור לבית המרקחת ולא שומרים מרחק פרטיות אחד מהשני. חוסר אמפתיה חוסר התחשבות חוסר מודעות. זהו בערך.

ואותי...

אותי מעצבן שהטלפון מצלצל ואני עונה ומישהו אומר: מדבר איתמר יש לך רגע זמן? רק כמה שאלות קטנטנות לא יקח הרבה זמן אני עושה סקר ....

סייג לחוכמה אני לא רשעה ../images/Emo9.gif אני די

חמודה אין לי מי שיעצבן אותי ובחיי שסקר טלפוני ממש מרגיז ללא קשר לסקר שלך באמת מרגיז שבדיוק אני נכנסתי הביתה שמתקשרים "ילדים חמודים" שכל סקר שהם ממלאים מקבלים כמה שקלים ואני נו טוב אמרתי לא רשעה מתרצה והם אומרים זה קצר וזה זה מה זה ארוך ושואלים אותי על הקפה שאני שותה על השוקולד שאני מעדיפה ושוקולד בשבילי זה מחוץ לתחום אני דוביבה ואז הוא אומר לא חשוב העיקר שהסקר יתמלא מה אותך זה לא מרגיז??? אז אם נעלבת אם טיפה כעסת אז סליחה לא היתה לי כוונה פשוט זה מה שמצאתי שמרגיז אותי אני לא רשעה נעלבתי גם אני קצת

הכל בהומור../images/Emo88.gif חלילה לי מלהעליב

ובכלל לא ידעתי שאת אישה... ליאור התקשר לי עם שם של בן, סליחה

בטח בטח בהומור סייג לחוכמ ה ../images/Emo140.gif

ואני חששתי שאולי פגעתי לא נעלבתי , סתם התלוצצתי וגם הבחנתי שחשבת שאני בן
טוב ליאור באמת פעם היה רק שם של בן אבל היום הכל השתנה דניאל זו גם בת וגם נועם וגם ליאור בסוף גם משה אברהם ויצחק יהפכו לשמות גם של בנות
אני ליאור בת בת ממש ששבוע קסום שבוע נפלא ושלא ירגיז אף פעם שום דבר

למעלה