שאלת "סכין בגב האומה"

• פותח הנושא shno
  • פורסם בתאריך

shno

New member
שאלת "סכין בגב האומה" ../images/Emo86.gif

אני היחידי שהמשחק המתרגש עלינו ביום שבת בין נבחרת ישראל לנבחרת אנגליה בכדורגל - לא מעניין אותו בשיט? לא מבין את ההמולה מסביב, את ההתרגשות, את הציפיה, את ההכנות, את החשיבות למצברוח הלאומי, את איבוד העשתונות והפרופורציות? (יש לזכור שהכותב עוכר כדורגל בפרט וספורט בכלל)

סליפ

New member
../images/Emo45.gif למרות בדר"כ אני אוהבת כדורגל,

הפעם- את מי זה מעניין, בכלל?

הידעת כי....

רק שחקני כדורגל יורקים בכל רגע שהם רואים מצלמה...? דמיין רגע את שחר פאר דופקת סמאחטות כל סרב....המממ...בעצם...ותר.

האיש דווקא אוהב כדורגל, אבל לא נראה

שזה מעניין אותו במיוחד, ההסבר- "כי בטח בגלל זה לא תהיה ליגה וזה בטל יהיה משחק מעאפן"

shno

New member
אשרייך...

לא מפסיקים לדבר וללהג ולבלבל את המוח על המשחק הזה. את מי לא ראיינו כבר? את המאמן הזה והמאמן ההוא והאוהד הזה והשחקן ההוא ומנהל האצטדיון והאחראי על הממטרות..... די! כולה 90 דקות של ריצה מטופשת אחרי כדור! (אני עוד זוכר מאחד הספרים האגדיים מסדרת "קופיקו" שהוא הלך לראות משחק כדורגל, לא הבין למה שתי קבוצות צריכות לריב על כדור אחד - אז הוא הלך והביא להם כדור נוסף, שיהיה אחד לכל קבוצה. נשמע לי פתרון גאוני...)

etza

New member
לא. אתה ממש לא היחידי

לשמחתי הרבה האיש שלי, COULD'NT CARE LESS ובהתאמה לכך, לא מבינים את כל הקרנבל המיותר סביב משחק שאפשר היה לחשוב שהוא מינימום יציל את מעמד ישראל בקרב העולם הערבי- אם היו שופטים לפי כמות הרעש סביבו

אמיקה

New member
עזוב כדורגל- תחשוב "תיירות"

אנגליה היא לא סתם מעצמת כדורגל - האוהדים האנגלים זה שם דבר בכל העולם. מדינת ישראל, בלי קשר ל"חשיבות המשחק" בין הנבחרות עשויה רק להרוויח מנחיתה של אלפי אוהדים אנגלים כאן - תחשוב רק כמה "טמפו" תרוויח ממכירת בירות : אם כל אוהד אנגלי ממוצע צורך כ-20 פחיות בירה למשחק אתה מבין איזה תוספת רצינית ביותר זה לתל"ג השנתי שלנו ? חחחחח והמלונות? המוניות? ה"סיבוב תיירות" בארץ (אם כבר אנחנו כאן)?

שקדייה

New member
ושלא נדבר על הזגגים...

הנגרים... מלחימי האלומיניום... פחחי הרכב... ויש מצב שאפילו חדר הטראומה של איכילוב ותה"ש יעשו כמה לירות אקסטרה. יהיה כייף!!

shno

New member
יודפויומט התפוז הזה ../images/Emo46.gif

השקעתי בתגובה - והוא בלע לי אותה. בקצרה: 1. האוהדים הולכים להגיע לכמה שעות בלבד - מהמטוס לאצטדיון וחזרה למטוס. לא תיירות ולא נעליים (משני טעמים - בטחון הציבור [באמת!] ועלויות של השארת המטוסים שיביאו אותם במיוחד על הקרקע). 2. עושים הרבה באז מנבחרת שבפועל כבר שנים ארוכות לא זכתה בשום הישג משמעותי. אז עם כל הכבוד לעובדה שהם המציאו את המשחק הארור - יש סביבם מהומה רבה על לא דבר (לפחות ככה הבנתי מהתשקורת. בהיותי עוכר כדורגל - אין לי מושג עם ה"עובדות" נכונות).

אותי זה דווקא מאוד מעניין

אבל לצערי יש סיכוי שבשל התחייבויות חברתיות לא אוכל לצפות

hag70

New member
האמת? אפילו לא ידעתי ../images/Emo3.gif

ועכשיו כשאני יודע, הרשה לי לצטט את גב' נבים: מזיז לי את ה... (ויש לזכור שהכותב עוכר וגו' אבל בתוספת אחולשלוקי אחרי כל מילה שניה
).

shno

New member
את מבלה את שעותייך

במחששה של מגדל השן, בפינה, בחושך - איפה שאין קליטה של רדיו....

למעלה