שאלת נימוס ותרומה

שאלת נימוס ותרומה

אשמח לרעיונות ומחשבות

קיבלתי משכנים של אמא שלי איזה מכשיר שהם לא היו צריכים יותר, הם קנו מכשיר חדש כזה, וזה מאוד מיושן ולא מתאים להם כבר בבית.

המכישר לא זול ובתאכלס משהו חדש כזה עולה כמה אלפים, אבל אין מצב שהם היו מצליחים למכור את זה

למכשיר יש איזה תוסף שהם אמרו לי שהם יביאו, אמרתי להם שממש לא צריך וזה כבר המון מה שהם נתנו לי, אבל הם התעקשו לתת. בתאכלס זה לא מפריע לתפקוד של המכשיר, אבל זה תוסף נאה

בתאכלס אני מאוד רוצה את זה, אבל לא היה לי נעים להגיד כמובן , כי גם ככה זה די והותר

ביום שבאנו לקחת את זה נתתי להם עוגיות עם פתק תודה והם הודו לי על העוגיות ואמרו שיהיו בקשר לגבי התוסף, כי זה הבת שלהם לקחה את זה בטעות

עבר כבר שבוע וחצי. ואני מניחה שאם הם לא יביאו לי את זה בקרוב הם לא יביאו לי את זה בכלל, כי לאנשים יש נטייה לשכוח מזה
אני כן חושדת שאין להם את זה, והם קונים אותו במיוחד, ולא משנה שכסף לא חסר להם זה עדיין לא נעים שישלמו במיוחד
אבל בשביל הסיכוי שזה באמת נמצא להם אני מאוד אשמח לקבל את זה...

אמא שלי לא רואה אותם ביום יום ככה שאי אפשר שהיא תזרוק להם מילה בחדר מדרגות ולא נעים לי להתקשר לגבי זה, ואני מפחדת שאם אני אתקשר להגיד תודה שוב פעם - הם ישר יבינו /יחשבו שאני רוצה את התוסף..

וואי חפרתי .. למישהו יש רעיון או הצעה?

קליספרה

New member
הייתי עוזבת

הם כל כך בסדר שנראה לי שברגע שיחזור אליהם אם יחזור יביאו לך את זה בשמחה

Noich80

New member
אל תעלי את הנושא.

תקבלי את זה- מצויין.לא תקבלי את זה- לא נורא לפי מה שאמרת. ישכחו- כפרה.

קליספרה

New member
לא. אמרת תודה, נתת עוגיות, נתת פתק כביכול

עשית את שלך
תשמחי במה שקבלת ואם יגיע התוסף סבבה
אם לא גם לא נורא

Kermit2m

New member
ברור שלא להגיד להם כלום בנושא

וללמוד לפעם הבאה להביע את מה שאת מרגישה. אם מציעים לך משהו את יכולה להתלהב, להודות, ולהגיד שממש תשמחי לקבל את החלק הזה, אבל רק אם זה לא גורם לטרחה. יכול להיות שמהתגובה הפושרת שלך הם לא הבינו כמה את מעוניינת בזה, וזה באמת יכול להתמסמס. לגבי הפעם, תעזבי את זה.

למעלה