שאלת מתנת יומולדת הפוכה

7יעלה

New member
שאלת מתנת יומולדת הפוכה ../images/Emo77.gif

הפעם שאלת מתמה מהכיוון ההפוך ! הגבר שאל אותי מה אני רוצה ליומולדת , חשבתי וחשבתי ולא עלה לי כלום ........ מה הייתן אתן רוצות לקבל במתנה ?? התחילו לבקש ואולי אגנוב לכן איזה רעיון !

T i k t a k i t

New member
הרשימה שלי מגוונת משו

קורס רייקי קורס רכיבה על אופניים (סביר להניח שאת 2 המתנות הנ"ל אתן לעצמי במהלך הזמן עד היומולדת
) מוצרים של ל'אוקסיטן מסך מחשב חדש ודק

7יעלה

New member
וואלה , אולי באמת אעשה רייקי 2

אחלה רעיון ! כבר מזמן רציתי לעשות רייקי 2 .

פ א צ ה

New member
דווקא יש לי כמה רעיונות

שחשבתי עליהם למרות שיש עוד זמן ליומולדת שלי (ולכן יעלחה, תזכרי את השרשור הזה בבא העת כשאני אשכח מה אני רוצה
) -ארנק -תיק -ספר לקישוט ועיצוב עוגות -לילה ביערות הכרמל

shanny23

New member
צניחה חופשית

לילה ביערות הכרמל או אפילו סופ"ש שלם שם...

etza

New member
דלמה../images/Emo4.gif

האמת שאני אישית תמיד אמרתי שתשומת הלב יותר חשובה מ"מה נותנים" ואכן הייתי מעדיפה איזו ארוחת בוקר מושקעת למיטה, או איזה טיול/טיול לילי מאשר משהו שאפשר לקנות בחנות (וחצי בנות ישראל קנו /קיבלו אותו) אז אולי תחשבי על איזה פינוק שבא לך? אה... ומזל טוב

אמיקה

New member
לא קונים סכין למישהו שאוהבים ../images/Emo31.gif

אמונה טפלה שכזו - סכין זה "בד-קארמה"

דינגומט

New member
../images/Emo2.gif

אבל אבל... קניתי לגבר לפני שלוש שנים, וזו המתנה הכי שווה בעולם!!

אמונה טפלה כשמה כן היא

לדעתי האישית אמונה טפלה שהולכת יד ביד עם לא קונים נעליים כי זה גורם לריבים מה נעשה שאני יודעת הכי טוב לקנות לאמא נעליים? לא נקנה?

קיבלתי את מתנת חלומותי החודש ../images/Emo9.gif

לפ טופ מקסים. אז עכשיו לא נשארו לי ממש משאלות. אבל בעיקרון אני מתה על תיקי עור, בעיקר יקרים
, וזאת בעיני מתנה מצוינת. גם משקפי שמש הולכים.

חנול

New member
מה עם טיפול?

איזה שובר קטן לארוחת בוקר שלאחריו טיפול מפנק? אבל...בלי הקטנה. רק את עם עצמך. אולי עם אמא או חברה? איך זה נשמע לך?

mikadany

New member
סוף שבוע באלומות

נפל עלי היום קצת זמן פנוי כפוי, אז קראתי את העיתון ויש שם מודעה על חוות בריאות שנקראת אלומות עם סדנאות תזונה וכל מני... אם זה לא יקר מדי (עוד לא ביררתי פרטים) אני מבקשת את זה ליומולדת שלי. WWW.ALUMMOT.CO.IL

למעלה