שאלת מתנה לבעלי הרץ

../images/Emo6.gif

תשמע , כתבתי שיש תקציב , כתבתי שהוא לא ממש מוגבל אבל לכזה תקציב כמו שהצגת לא התכוננתי . וברצינות , חשבתי להרכיב לו ערכה נחמדה שמורכבת מתיק אימון חדש [כי שלו כבר מסמורטט] , ספר על ריצה , בקבוק מים איכותי [המליצו לי על Klean Kanteen ] , שעון/נגן , קצת מתוקים ואת אהבתי הבלתי נדלית +ברכה. זה נשמע טוב ?

לקח!!: תיק חדש ומושובח בפנים כבר בקבוק מים

מלא באיזוטוני (של צ'אלנג') + קופסה חדשה בכיסים בצצדים איזה 20/39 ג'לים של GU במבחר טעמים וכמה חטיפי אנרגיה ללפני ואחרי ריצה (גם של צ'אלנג') הספר 42.2 של יוסי ריבלין (אני מאוד אהבתי) נגן משובח שעון - רק אם את בטוחה איזה ישמח אותו אהבה בשקית ברכה על מפית והוא יהיה מאושר ובעננים ובלילה יחבק אותך כפית

ead1

New member
ההמלצות שלי

ביגוד - תמיד כייף לקבל חולצה איכותית, מכנסי ריצה ועוד (ציוד חורף בכלל כיף, וגם עולה לפעמים גם 600 שקל למעיל טוב שיחזיק שנים רבות) שעון ריצה - אמרו לך כבר, יש מ 300 שקל ועד 2000, בהחלט כיף לא נורמלי וציוד חובה לרץ תיק ריצה - לרצי אולטרא וגם סתם, נחמד מאוד לנשיאת מיים, יש מ 200 שקל לפשוטים ועד 500 לאחרים בקבוק מיים - סתם ליום יום, אני אוהב את קליין קנטיין, מיוחד מאוד, אין כמעט בארץ, ברזל לחלוטין ומחיר זול יחסית כובע ריצה - גם חביב נעליים - כמו תמיד, אף פעם לא מזיק ואני מניח שיש עוד אין ספור דברים ששכחתי.

secretgang

New member
sansa clip

הנגן הטוב ביותר שראיתי מתחבר בקליפס למכנסיים, קטן מאד, עם רדיו, בטריה ארוכה ומחיר מעולה. תפרגני גם זוג אוזניות כאלו שמתלבשות מאחורי האוזן (בריצה האוזניות כפתורים לא מחזיקות) חוץ מזה אני מחזק את שנאמר לפניי: בת זוג שמעודדת ומחזקת שווה יותר מכל שעון דופק. טוב, אולי לא יותר מגארמין 405. המשיכי כך

תודה ו....

הגארמין שווה 2000 ש"ח , אני שווה קצת יותר
ואני בהחלט מפרגנת ומעודדת [וגם מקטרת אין ספק..] .

peegee

New member
סלסלה כמו שנותנים בחגים, רק עם דברים אחרים

כגון: חולצה / גופיית ריצה מכנס / טייטס ריצה חגורה למספר, עם פאוץ לסחיבת ג'לים, טלפון וכד'. ג'לים בצבעים שונים בקבוק משקה איזוטוני הספר:what i talk about when i talk about running"" אפשר בעברית גרבי ריצה. סלסלה מנצחת אין סיכוי שלא יאהב! מקווה שאשתי תקרא את זה גם

את הספר קניתי לו בעברית כבר היום

ואכן הרעיון של סלסלה הוא הכיוון לדעתי. פשוט במקום סלסלה הוא יקבל תיק אימון שווה [נייק מספיק פלצני ויפה?] עם דברים שווים לריצה ואני חושבת שהוא יהיה מאושר. ולפי מה שאני רואה הגיע הזמן שתפנו את הנשים שלכן לפורום

yossic007

New member
אני רץ בלי מוזיקה - אולי גם הוא לא אוהב

שווה בדיקה לפני...

למעלה