שאלת מקרר...

HoGod

New member
מסכימה איתך, זה באמת יפה...

אבל באמת חבל להשתעבד למקרר ולנקיונו...

baboola

New member
לגבי הגודל-500 זה מינימום!!

אנחנו קנינו במכרז באינטרנט, מקרר שעלה במחסני חשמל 6000 ש"ח, והוצאנו אותו ב-4400 ש"ח. הוא 600 ליטר, וכל מי שדיברנו איתו על זה אמר שבחרנו בחוכמה כי 500 זה כבר קטן למשפחה (לאחותי למשל, יש 500 והיא מצטערת שלא קנתה גדול יותר). ההבדלים במחירים בין 500 ל-600 ליטר הם לא גדולים, וחבל להצטער אחר-כך, כי מקרר זה באמת משהו שקונים להרבה שנים. אני ממליצה בחום על קניה באינטרנט (אחרי בדיקה בחנויות, כמובן) חסכנו ככה הרבה מאוד כסף על המקרר, מכונת כביסה, תנור, כיריים וכו'

איילתי

New member
משהו על נירוסטה

למקררי LG יש ציפוי על הנירוסטה. ין טביעות אצבעות בכלל, כשנוגעים במקרר זה כמו דלת רגילה, אבל בצבע של נירוסטה. אני ממש רוצה לקנות את ה- LG המדובר, אבל נמתין עוד קצת זמן

Mrs Mis

New member
בדיוק חברים שלנו קנו מקרר575 ליטר

של ...אופס שכחתי את החברה... אחרי בירורים וחיפושים הם קנו אצל סופר בת"א - באלנבי - הכי זול!!! הם שילמו 6200 ש"ח מקרר נירוסטה - למרות שזה נראה מעט שונה...לא מתלכלך כל כך...ואת מקבלת מהם תרסיסי מיוחד..שאחרי שיש כתמים מעבירים נייר סופג וזה נראה שוב נקי...(זה מה שאנחנו קיבלנו לתנור ולגז..) בתנור הנירוסטה לא מפריעה לי - הגעתי למסקנה שהזכוכית היא איומה... אבל בגז זה מפריע...למאות שאני מתרגלת לעובדת שהוא לא יהיה תמיד מבריק... אם את הולכת על נירוסטה אז נירוסטה מוברשת...לא מבריקה!!! ולגבי הגודל - אני לא הייתי קונה פחות מ - 500 ליטר... המקרר שחברה שלי קנתה - הוא עם מקפיא ענק - והפוך.. מאוד יפה!! בהצלחה - ותהנו!!!

Mrs Mis

New member
אני לא יודעת אם התכוונת אלי..אבל

בדקתי וחברה שלי קנתה - samsung srl667 (נדמה לי שזה הדגם..)

pits

New member
מעולה - בדיוק אתמול דיברתי עם אמא

שלי - והיא אמרה לי "רק SAMSUNG", בגלל שנורא התלהבתי מהדגם של LG... היתרון של הSAMSUNG, שזה דמוי נירוסטה, ולכן לא מתלכלך...

Mrs Mis

New member
זהו זה היה נראה לי לא נירוסטה..אלא

משהו שונה - נראה אחלה מקרר - ולגבי החיפושים שלהם אצל סופר יצא הכי זול (כצפוי...) הם קנו אצלו ב - 6200..כך שאם תראי במקום אחר יותר זול אז שווה
בהצלחה בקניה!!!

HoGod

New member
מצטערת - כנראה שאי אפשר לצרף

לינק של דף ספציפי, וכנראה יש כמה "סופר" תחת ההגדרה של מוצרי חשמל ביתיים...(מצאתי עוד אחד באלנבי 122
)
אני בטוחה שיש כאן מישהי שיודעת בוודאות

keren1877

New member
אז זהו, שכל ה"סופר" האלו באלנבי...

זו רשת של חנויות- בכל חנות הם מחזיקים דבר סוג מסוייים של מוצרים- באחד מכשירים לבנים גדולים, בשני מכשירים לבנים קטנים- פשוט תגיעי לאחת מהחנויות והמוכר ילך איתך לחנות הרלוונטית למה שאת מחפשת... דווקא מנסיון שלי איתו- לא תמיד הכי זולים שיש...

HoGod

New member
את בטוחה../images/Emo35.gifעפ"י דפי זהב זאת באלנבי

122 נקראת "סופר אבי" והשניה, באלנבי 111 נקראת "אלקטרו-סופר בע"מ" - אז זה לא נשמע כמו רשת. מה שכן, אם היית שם את בטח יודעת יותר טוב ממני
אגב, אמרת שמנסיונך הוא לא תמיד הכי זול, מי היה יותר זול ממנו

keren1877

New member
אני לא בטוחה אם השניה היא ב-111...

אבל לאבי סופר יש כמה חנויות שם בוודאות (משני צידי הכביש...)

Mrs Mis

New member
אבי סופר זה באלנבי 124...השני לא קש

קשור לאבי סופר 0 אבל נמצא קרוב...(הסופר-אלקטרוניקה זה אחד אחר - ולו יש רק חנות אחת..אנחנו בהתחלה נכנסנו אליו ואז הבנו שזה לא הוא) אבי סופר זה 4/5 חנויות קטנות אחת ליד השניה ומול השניה... אנחנו ממש התלהבנו מהרעיון...הגענו אליו דרך אבא של גיסי סמנכל אלקטרה מזגנים - והוא בעצמו טוען שהוא לא יכול להשיג יותר זול ממנו... המחירים שרשומים הם לא המחירים - צריך לדבר איתו והוא ישר יורד במחיר.. אני בדקתי כבר כמה מוצרים אצלו עד כה תמיד יצא הכי זול או שווה למכרזים באינטרנט!!! אני בדקתי - תנורים, גז (התחלנו ממשולב ועברנו לבילט אין..) מכונות כביסה, מגימיקס - ועכשיו שחברה שלי קנתה מקרר אז גם זה היה אצלו הכי זול...בקיצור מעכשיו אני תמיד פונה לשם ... את הסמסונג חברה שלי קנתה אצלו ב - 6200... אבל כל אחת ובחירתה - לי יצא אחלה לקנות שם

מושית1

New member
אנחנו עשינו מחקר מאד מעמיק במקררים.

אז ככה.... אמנה - מאד יפים וגם מאד טובים. אבל יש להם בעיה באחסון בקבוקי שתיה, זה מקרר אמריקאי ולכן הוא בנוי לאחסון שתיה בקרטונים ולא בבקבוקים של ליטר וחצי, ניתן אמנם לאחסן בקבוקים במקרר אבל לא בכמות גדולה על הדלת אלא בשכיבה ואז זה תופס הרבה מקום. האמנה עם הציפויים בדלתות מאד יפה אבל מאד מאד יקר, אמנה 630 ליטר עם ציפוי זכוכית עלה כמעט 12,000. שארפ - מאד טובים אבל מאד גבוהים, לנו לא היה מקום במטבח למקרר בגובה של מעל 180, כיוון שיש לנו ארון מעל המקרר. גנרל אלקטריק - הכי טובים ונוחים מבחינת הסידור הפנימי אבל יש רק בלבן מחוספס שזה ממש חסרון כי המקרר עצמו לא יפה. אמקור - גם טובים אבל יש להם רק דגם אחד לבן והוא לא מצא חן בעיני. סמסונג - שמענו ביקורות מאד טובות, יש את כל הצבעים ובכל הגדלים, הסמסונג ההפוך מאד יפה חיצונית אבל את הסידור הפנימי פחות אהבתי. בסוף לקחנו את הסמסונג הרגיל 530 ליטר בצבע דמוי נירוסטה מהמם (לא רואים בכלל טביעות אצבעות) - מחיר - 6500 , דגם - 61N. כל מה שכתבתי כאן נכון למקררים רגילים ולא side by side. אנחנו לא אהבנו את ה- side by side כי לדעתינו יש הרבה פחות מקום במקרר, כיוון שהוא צר יותר.

HoGod

New member
תתחדשו../images/Emo140.gifו../images/Emo51.gifעל התשובה המפורטת

למעלה