שאלת מיסוי

ranshe

New member
שאלת מיסוי

יש למישהו לינק למחשבון מסים? ו/או הסברים, הערכות וכו'? תודה.

מחשבון מסים של הIRS

אפשר למצוא כאן http://www.irs.gov/individuals/article/0,,id=96196,00.html לגבי הערכה, תלוי במדינה אבל בגדול קח בחשבון 25-30 אחוז (מקסימום, ברוב המקרים).

ranshe

New member
זה יותר למי שיש כבר משכורת,

ורוצה לדעת ם מגיעים לו החזרים, כמו שזה נראה לי. אני מדבר באמת על הערכה - אם אקבל X ברוטו, יישאר לי Y נטו (שאלה כללית מאוד, אבל אני מחפש מספר אצבע כרגע). נגיד ב-NJ ו-CA תודה,

doronf65

New member
בהנחה שאתה לא הולך להרוויח הרבה

בשנה הראשונה, אתה יכול "לקחת צ'אנס" וללכת על הצהרת נקודות גבוהה. במקרה זה יורידו לך 10-20%. אני לא יודע מה הפרטים שלך, אבל בשנה הראשונה ידעתי שהמצב שלי יהיה בסוף השנה הצהרה של זוג+2ילדים עם הכנסה שנתית נמוכה יחסית, וההימור הזה השתלם מאוד. הורידו לי רק 9% כל משכורת (כל המיסים שיש, ביחד), ובסוף אני עוד מקבל כסף מהם. בשנה השניה זה כמובן חשבון אחר לגמרי.

ranshe

New member
חסר לי מידע בשביל לענות

יש שם שאלות כמה הורידו לי מס פדרלי שנתי, וכמה בחודש האחרון וכו'. בשביל באמת ללכת על הערכה כמו שתיארת, איזה ערכים היית מכניס? תודה,

doronf65

New member
10 נקודות זה המכסימום

בלי לתת הסברים נוספים. לא מורידים לך כלום חוץ ממיסי בריאות מדינתיים ו- SS. כל הטפסים הארוכים הם רק עזרה לך. החלק התחתון הוא החשוב.

ranshe

New member
אני מפספס משהו..

בעמוד שכותרתו Income and Withholding, ניסיתי למלא רק את הרובריקה של Enter the total wages, salary, and tips you expect to receive in 2005: , וב-withheld לשים 0, עמוד אחר כך (כל מיני הוצאות) לא למלא, נראה כאילו אצטרך לשלם פחות מ-10% מס.. לא נשמע הגיוני כ"כ.. גם לא מצאתי שום התייחסות ל"נקודות" שציינת.. ?

doronf65

New member
this will be long...

בתחתית איפה שיש w4 בצד ו- Employee’s Withholding Allowance Certificate באמצע, צריך להכניס בסעיף 5 (Total number of allowances you are claiming (from line H above or from the applicable worksheet on page 2)) מספר כלשהו. אני שמתי 10. בסוף השנה מתחשבנים עם מס הכנסה וצד כלשהו יחזיר לשני. כל שאר הדף נועד לעזור לך להעריך את המספר הנכון של allowances (=נקודות). אתה לא מוסר אותו אלא את התחתית בלבד. לכן יש מקום לחתוך את הדף. ונכון, עם 10 allowances תשלם כ- 10%.

למעלה