שאלת מחירים ?

שאלת מחירים ?

אנשים נשים וטף.. בוקר נפלא לכולם. משיהו יכול לתת לי טווח מחירים של חתונה ? מחיר מנה ממוצע , מחירים פחות או יותר של נותני שירות, תקליטן צלם וכ"ו ? החתונה מתוכננת לסביבות מרץ עדיפות ליום חמישי באזור ירושלים או המרכז.(לא משנה לנו גן או אולם) כ-820 מוזמנים יעשו שמח... אני אובד-עצות.....

באמת זה מה שיצא עם הרשימות...

אנשים טובים בבקשה תתיחסו זה חשוב מאוד... אני קורא במשך 40 דקות את כל רשימת החיפוש... פלייז......

inbul1

New member
אחי התחתן ביום ראשון עם 900

מוזמנים, הוא הצליח להוריד את בעל האולם ל 125 ש"ח למנה וזה ממש מחיר מעולה לגן מדהים

נשמע לי נורא מעייף להתחתן עם 900

איש... הוא היה צריך לשבור כוס כל פעם..? לגבי מחירים צלם 5000 צפונה תקליטן בערך כנל שמלה 2000 צפונה הזמנות 1.5 להזמנה וצפונה תות

תשובה

תקליטן: איפשהו בין 5000-6500, כמובן שתמיד יש זולים יותר...והמחיר גם תלוי בהגברה, בתאורה ובעיסקאות שונות בין המקום לתקליטן. (מופיע ברשימת המומלצים או לא...) צלם: הממוצע הוא בערך 5500-7000 ש"ח. ושוב, אפשר למצוא גם בפחות ויש לא מעטים שלוקחים הרבה יותר. תלוי למה תתחבר ועם מי תהיה לכם כימיה הכי טובה. ושוב, המחירים המצויינים הינם רק על מנת לתת מעט מושג. קח בחשבון שתמיד יש זול יותר וכמובן שיש יקר יותר. נראה לי שהמחירים הנ"ל מייצגים פחות או יותר את האמצע

רב תודות אנשים. לגבי מחיר מנות ?

עזרתם לי מאוד אנשים רק שאלה אחרונה מה פחות או יותר מחירי מנות ממוצעים ? באזור י-ם והסביבה אפשרי גם גוש דן אור יהודה והסביבה לא משנה אולם או גן ל820 אנשים ? אני פשוט רוצה לבוא מוכן שאני ידע בערך כמה להוציא על האולם ?

מירטל

New member
דבר ראשון :

לשכוח מגן במרץ בירושליים - אני התחתני באפריל על מרפסת בירושליים, וכולם קפאו. והבעיה שלכם ( לפחות נראה לי כך) זה לא למצוא מחיר טוב, אלא למצוא אולם שיכול להכיל 900 איש

מקומות גדולים/ענקיים

יש את אולמי קינגסטון באור יהודה - נראה לי 130 למנה, חברה התחתנה שם היו לה 600, אחרי שהזמינה 700. חצר המלכה - מכיל נראה לי עד 800 - בחורף - 180 ש"ח למנה - אבל אולי למרץ יקחו לך פחות. זה מה שאני מכירה לפחות...

מעולה תודה...

תודה אנשים אני כבר מתחיל לחייך חשבתי שזה יקר יותר מידי... דרך אגב על כמות מוזמנים גדולה יש הנחה ?

אולמות או גנים גדולים

דרך אגב שכחתי לציין שאין לי בכלל אולם או גן מישהו יכול לעזור לי ולתת מקומות שאתם מכירים (מקומות גדולים) ? לחודש מרץ ?

למעלה