שאלת לימודים

מצב
הנושא נעול.
שאלת לימודים

שאלת לימודים
שלום לכולם מישהו יכול להמליץ על קורס בשוק ההון? איפה באיזו מסגרת כי היום יש מבחר גדול של הצעות האם מומלץ ללמוד במכללה הפיננסית מבית מטריקס? תודה

יהושע 50

New member
אני למדתי במגמות ואני מרוצה

שאלת לימודים
שלום לכולם מישהו יכול להמליץ על קורס בשוק ההון? איפה באיזו מסגרת כי היום יש מבחר גדול של הצעות האם מומלץ ללמוד במכללה הפיננסית מבית מטריקס? תודה
אני למדתי במגמות ואני מרוצה

russel2000

New member
אני למדתי במשב שוקי-הון ומאוד מרוצה

שאלת לימודים
אני למדתי במשב שוקי-הון ומאוד מרוצה
מעולם לא שמעתי על המקום שאתה שואל עליו. זה משהו חדש?

יהושע 50

New member
השאלה לא לכונה

שאלת לימודים
השאלה לא לכונה
מה שקובע (בעיקר) הוא מי המרצה/ים, פחות חשובה האכסניה. תן שמות מרצים ויגידו לך אם שווה את הכסף.

לימודים בשוק ההון זה..

שאלת לימודים
לימודים בשוק ההון זה..
רק בברוקר טוב. מרצים שהם גם סוחרים ילמדו אותך את הפרקטיקה . אני מאד הייתי מרוצה (ועשיתי הרבה קורסים בתחום)

בן זאב

New member
../images/Emo31.gif אתה עובד שם ולכן לא אובייקטיבי

לימודים בשוק ההון זה..
רק בברוקר טוב. מרצים שהם גם סוחרים ילמדו אותך את הפרקטיקה . אני מאד הייתי מרוצה (ועשיתי הרבה קורסים בתחום)
אתה עובד שם ולכן לא אובייקטיבי
לפחות תציין שאתה משמש מנהל סניף חיפה בחברת ברוקר-טוב שאתה ממליץ עליה ושיש לך ככל הנראה אינטרס למשוך אליך תלמידים, זה המינימום של הגינות וגילוי נאות !!

תבדוק אצל ג'קי ברוך

אתה עובד שם ולכן לא אובייקטיבי
לפחות תציין שאתה משמש מנהל סניף חיפה בחברת ברוקר-טוב שאתה ממליץ עליה ושיש לך ככל הנראה אינטרס למשוך אליך תלמידים, זה המינימום של הגינות וגילוי נאות !!
תבדוק אצל ג'קי ברוך
http://212.199.125.100/$sitepreview/jackbar.net/ איש יקר וזה כולם יגידו

yk3823

New member
הראה לי מי חברך ואומר לך מי אתה

למדתי
נכנסת לאתר ?
אם אתה באמת מתרשם ממאן דהו שכתב לך כאן על מכללה זו או אחרת תקדיש 5 דקות לחפש האם הם כתבו בפורום , תקרא בעיון כמובן את שכתבו ותראה אם אכן הלימודים הועילו להם ,באם תתרשם שלא ,חפש מקום אחר , אני חושב שאם אתה אדם עם אמביציה ויכולת לימוד עצמי בהחלט אפשר ואפשר ללמוד לבד בלי קורס ולעבור את המבחנים בהצלחה (כך אני עשיתי ),יש היום הרבה חברים בשוק שעברו את החומר ויכולים לתת לך תמיכה .

זה קצת בעייתי..

אם אתה באמת מתרשם ממאן דהו שכתב לך כאן על מכללה זו או אחרת תקדיש 5 דקות לחפש האם הם כתבו בפורום , תקרא בעיון כמובן את שכתבו ותראה אם אכן הלימודים הועילו להם ,באם תתרשם שלא ,חפש מקום אחר , אני חושב שאם אתה אדם עם אמביציה ויכולת לימוד עצמי בהחלט אפשר ואפשר ללמוד לבד בלי קורס ולעבור את המבחנים בהצלחה (כך אני עשיתי ),יש היום הרבה חברים בשוק שעברו את החומר ויכולים לתת לך תמיכה .
זה קצת בעייתי..
ללמוד לבד רק מספרים כי יש גם תכנות שצריך להכיר ובכלל ממה מתחילים יש הרי הרבה ספרים בנושא אני צריך איזהשהו כיוון לכן אני פונה לקורס מרוכז וממצה ככל שניתן ואני נורא מתלבט מי יתן את הקורס הממצא ביותר שיכלול גם תאוריה וגם פרקטיקה

התמיכה בפורומים

התמיכה בפורומים
למה אתה חושב שההצעה שלי היא לא חלק מהתמיכה בפורומים ?

הרי עניתי בגלל יהושוע

תקשיב ליהושוע הוא לא בעל אינטרסים
הוא קבוע בפורום ומאוד רציני אז תקשיב לו
הרי עניתי בגלל יהושוע
שאר התגובות הם של בעלי אינטרסים או טוחני מים רוצה ללמוד מכאלה ? מפאת כבוד מנהל הפורום והחברים הנכבדים אני את הנושא מיציתי

מצב
הנושא נעול.
למעלה