שאלת לבוש

yaf79

New member
שאלת לבוש

אנחנו יוצאים היום לטיול ושמעתי שיהיה חם. איך מלבישים תינוקת בשנה? פוטר כמו שהיא רגילה או שיכה דקה מעל הבגד גוף כמובן.

בת כמה התינוקת? שלי בן

חודשיים וחצי ואני מלבישה לו גופיה + מכנס ואוברול טריקו דק. אם מאד חם, תמיד אפשר להוריד שכבה אחת.

תותים5

New member
../images/Emo42.gif../images/Emo218.gif../images/Emo39.gifעדיף שכבות.....

שיהיה קל להפשיט במידה ויהיה חם........ מאד חשוב לא להלביש יותר מידי(זה גם לא בריא) הייתי לוקחת בתיק שמיכה דקה במידה ומזג האויר ישתנה. לא לשכוח לשתות(אני יודעת שאני פולניה) ואם אתם בשמש הייתי שמה כובע ואולטרסול (כמובן מיוחד לתינוקות ) וכמובן תהנו תעשו חיים

אני עדיין משאירה 2 שכבות

אבל יותר דקות. מתחת בגד גוף ורגלית ומעל אוברול מבד לא חם... לאן אתם יוצאים לטייל? באיזה איזור? גם אנחנו מתכננים לצאת למרות שעוד לא הוחלט לאן...

בצל

בגד גוף דק, מכנסיים דקים (לא צריך פוטר כשחם) וסווטשרט שקל להלביש ולהוריד במקרה הצורך. כובע (אם היא מסכימה) וגרביים דקות. אם היא בעגלה או במנשא, אפשר להוריד גרביים. אם היא במנשא, אז צריך לקחת בחשבון את חום הגוף של מי שנושא אותה. קחו גם חולצה קצרה למקרה הצורך. ואל תשכחו שזה שהיא קטנה לא אומר שקר לה. אם לכם חם, והיא גם זזה ונמצאת באותה טמפ', אז סביר להניח שגם לה חם. יש בהמשך שרשור מאתמול, בדיוק בנושא הזה, את יכולה לחפש. תעשו חיים.

למעלה