שאלת כרטיס נסיעה מרב קו

• פותח הנושא cwen
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

cwen

New member
שאלת כרטיס נסיעה מרב קו

שאלת כרטיס נסיעה מרב קו
(אין עדיין שרשור שאלות כלליות).

חברה שלי נסעה השבוע עם רב קו אנונימי ויצא לה כרטיס באוטובוס דן שכתוב עליו "ערך צבור 30 אנו' שתפ". מה זה ערך צבור, אנחנו יודעים. מה זה 30 גם (מה שהיא הטעינה). אנו' זה כנראה אנונימי. מה זה שתפ? מישהו יודע?

סביר להניח משותף ל4 החברות

שאלת כרטיס נסיעה מרב קו

חברה שלי נסעה השבוע עם רב קו אנונימי ויצא לה כרטיס באוטובוס דן שכתוב עליו "ערך צבור 30 אנו' שתפ". מה זה ערך צבור, אנחנו יודעים. מה זה 30 גם (מה שהיא הטעינה). אנו' זה כנראה אנונימי. מה זה שתפ? מישהו יודע?
סביר להניח משותף ל4 החברות
אבל נחכה למישהו שיודע על זה יותר

olli3

New member
מנהל
גם לי זה יוצר כך בדן. גם אני שיערתי שהכוונה

שאלת כרטיס נסיעה מרב קו

היא שהוא משותף ל4 החברות.

את הערך הצבור הראשון שלי טענתי במטרופולין אבל אני לא זוכר מה היה כתוב שם. מאז יצא שהטענתי רק בדן.

amitk83

New member
מהור ערך צבור

היא שהוא משותף ל4 החברות.

את הערך הצבור הראשון שלי טענתי במטרופולין אבל אני לא זוכר מה היה כתוב שם. מאז יצא שהטענתי רק בדן.
מהור ערך צבור
ערך צבור הינו משהו שכרגע עובד רק באיזור המרכז ואמור להתפשט בהדרגה לכל הארץ. המשמעות היא שהופכים את כרטיס הרב קו לארנק אלקטרוני. המשמעות היא שטועניםן את הכרטיס בחוזה נסיעה בשם ערך צבור במחיר של 30 שקל (אם אני לא טועה). המשמעות היא שכאשר מעבירים את הכרטיס באוטובוס אזי כל פעם יורד 6.6 שקל עבור נסיעה באוטובוס. למעשה זוהי הפקדת מזומן בתוך הכרטיס.

יש ערך צבור ל:
30
50
100

אני לא יודע אם יש עוד. בשלב מאוחר יותר זה אמור להכנס גם לחיפה

לא בהכרח 6.6. אם נוסעים בין ערי השרון הדרומי

מהור ערך צבור
ערך צבור הינו משהו שכרגע עובד רק באיזור המרכז ואמור להתפשט בהדרגה לכל הארץ. המשמעות היא שהופכים את כרטיס הרב קו לארנק אלקטרוני. המשמעות היא שטועניםן את הכרטיס בחוזה נסיעה בשם ערך צבור במחיר של 30 שקל (אם אני לא טועה). המשמעות היא שכאשר מעבירים את הכרטיס באוטובוס אזי כל פעם יורד 6.6 שקל עבור נסיעה באוטובוס. למעשה זוהי הפקדת מזומן בתוך הכרטיס.

יש ערך צבור ל:
30
50
100

לבין ערי גוש דן הסכום שיורד מהערך הצבור הוא 10.4 ש"ח.
ערך צבור קיים כיום גם בעיר לוד ושם יש מחירים אחרים.
בעוד שבוע ערך צבור יהיה קיים גם בעיר מודיעין וגם שם יש מחירים אחרים.
וכאשר הערך הצבור ייכנס לאזור חיפה גם כן יהיו מחירים נוספים מעבר ל-6.6 העירוני, למשל נסיעה מהקריות לחיפה יקרה יותר.

olli3

New member
מנהל
ויש כבר ערך צבור בלוד - עירוני ובין עירוני.

לבין ערי גוש דן הסכום שיורד מהערך הצבור הוא 10.4 ש"ח.
ערך צבור קיים כיום גם בעיר לוד ושם יש מחירים אחרים.
בעוד שבוע ערך צבור יהיה קיים גם בעיר מודיעין וגם שם יש מחירים אחרים.
וכאשר הערך הצבור ייכנס לאזור חיפה גם כן יהיו מחירים נוספים מעבר ל-6.6 העירוני, למשל נסיעה מהקריות לחיפה יקרה יותר.
ויש כבר ערך צבור בלוד - עירוני ובין עירוני.

olli3

New member
מנהל
ידוע, בחברת קווים בלבד. יש גם אגד עירוני בלוד

בלוד זה עדיין חלקי
לא עובד בסופרבוס - שעדיין מפעילה את 461, ו11 ועוד כמה קווים.
ידוע, בחברת קווים בלבד. יש גם אגד עירוני בלוד
בדמות קו 144 ואולי עוד קווים.

גם 461 וגם 11 עוברים לקווים, אז בהמשך הערך הצבור יתרחב בלוד עוד יותר.

גם בגוש דן זה חלקי

בלוד זה עדיין חלקי
לא עובד בסופרבוס - שעדיין מפעילה את 461, ו11 ועוד כמה קווים.
גם בגוש דן זה חלקי
אין ערך צבור באפיקים, נתיב אקספרס, מטרופולין דרום, סופרבוס וויאוליה שפועלות אף הן בגוש דן בנוסף לארבע חברות הרפורמה.

olli3

New member
מנהל
לא הבנתי מדוע הסברת לי מהו ערך צבור.

מהור ערך צבור

יש ערך צבור ל:
30
50
100

לא הבנתי מדוע הסברת לי מהו ערך צבור.

cwen

New member
על איזו שאלה ענית?

מהור ערך צבור

יש ערך צבור ל:
30
50
100

על איזו שאלה ענית?

מה עושים עם 2.60 ש"ח שנשארו בערך צבור?

שאלת כרטיס נסיעה מרב קו

מה עושים עם 2.60 ש"ח שנשארו בערך צבור?

אז הוא נשאר על הכרטיס עד שלא קונים חופשי חודש

אמממ יש לי חופשי חודשי
או למקרה שנוסעים באיזור שמחוץ לתחומי החופשי חודשי.

כמובן שאם הוא מפריע בצורה בלתי רגילה, ניתן להגיע לתחנות השירות ולבקש לשמוט אותו.
אולי אפילו לבקש החזר עליו, אבל לא תמיד יסכימו.

אורי404

New member
אני חושב (אך לא בטוח), שחובה עליהם להחזיר

או למקרה שנוסעים באיזור שמחוץ לתחומי החופשי חודשי.

כמובן שאם הוא מפריע בצורה בלתי רגילה, ניתן להגיע לתחנות השירות ולבקש לשמוט אותו.
אולי אפילו לבקש החזר עליו, אבל לא תמיד יסכימו.
כל עוד הוא משלם להם על טעינת "חופשי-חודשי", אני חושב, שעליהם להחזיר כסף.
אני באופן אישי רציתי להזדכות על ערך-צבור, מאותה סיבה של "חופשי-חודשי". תחילה חברת האוטובוסים לא הסכימה. כתבתי פנייה לארגון "אמון הציבור". "לפתע" החברה הודיעה, שעליי לפנות אליהם להזדכות.

אורי404

New member
אמנם סכום שונה, אך הנקודה דומה

כל עוד הוא משלם להם על טעינת "חופשי-חודשי", אני חושב, שעליהם להחזיר כסף.
אני באופן אישי רציתי להזדכות על ערך-צבור, מאותה סיבה של "חופשי-חודשי". תחילה חברת האוטובוסים לא הסכימה. כתבתי פנייה לארגון "אמון הציבור". "לפתע" החברה הודיעה, שעליי לפנות אליהם להזדכות.
אמנם סכום שונה, אך הנקודה דומה
היו לי עשרות שקלים ולא בודדים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה