שאלת כביסה

שאלת כביסה

שלום רב ביתי התינוקת התחילה לבקר בגן ומטבע הדברים בכל יום אני מקבלת לפחות מערכת לבוש אחת לכביסה, מלוכלכת מאוכל (בשלב זה - פירות טחונים ומרק טחון). עד היום עשיתי משהו שלא היה לי נוח אבל היה אפשרי כי לא עבדתי, והוא או לכבס ביד באותו היום או לשים גיגית מים וקליה וכל יום לזרוק אליה את הדברים עד שעשיתי כביסה. האם זהו הפתרון היחידי? או שמא ניתן לרסס קליה על הכתמים ולהמתין עד לכביסה (שנעשית ביום שישי)? הכוונה לתוכנית עם שטיפה מוקדמת, שמוציאה את הבגדים המושרים (שלא כיבסתי ושפשפתי, רק השריתי) נקיים למשעי. תודה

אוצה

New member
מה שאני ממליצה זה לשים סבון כלים על הכתמים

כך זה יכול גם לשהות בגיגית עד לזמן הכביסה. חומרים כמו קליה וסנו אוקסיג'ן מכילים חומרים פעילים שמחלישים את סיבי הבגד. לי פעם נוצר חור בחולצה בגלל קליה.

נועם@בת

New member
לא הייתי משאירה בגד עם קליה במשך כמה ימים

אבל בהחלט אפשר להרטיב עם סבון כלים ולשים בצד ולכבס הכל יחד ביום ששי. חוצמזה אפשר לרסס עם סנו אוקסיג'ן לפני הכביסה. אגב, מה לגבי סינור? בתיה

תודה, תשובות ושאלות

היא עם סינור, אבל זה לא ממש עוזר בינתיים. האוכל המרוסק הזה מגיע לכל מקום
אין ספק שיש שיפור מפעם, אבל עדיין האזור של הצוואר וקצות השרוולים מלוכלכים. ולשאלות - לשים סבון כלים ככה כמו שהוא ולשים בגיגית ללא מים? זו הכוונה? ולגבי הסנו אוקסיג'ן - האם הוא טוב יותר מהתרסיס כתמים של קליה? האם אתן ממליצות על שילוב בין הפעולות (כלומר לקחת קצת סבון כלים בידיים, למרוח על הכתם, לשים בסל כביסה/גיגית ללא מים, להוציא לפני כביסה, לרסס - ולכבס)? תודה...

נועם@בת

New member
להרטיב את הכתם וסביבתו

למרוח סבון כלים, לשפשף קלות עד שהסבון נספג בכתם ולהניח בצד. לא בתוך סל הכביסה כדי שלא יעלה עובש. גם אם הסבון מתייבש הכתם אמור לרדת בכביסה. לא מכירה את הקליה, הסנו מוצלח למדי. לרסס על הסבון שהתקשה לא נראה לי מוצלח, אלא אם כן לפני הכביסה את מרטיבה שוב ושוטפת. שווה לנסות פעם ראשונה בלי ריסוס, או עם ריסוס ובלי סבון. בתיה ~שבת השלוש שלה חוזרת מהגן יותר מידי נקיה
~

נועם@בת

New member
ועוד משו... יש סינורים שמכסים הכל

שצריך להתאמץ כדי להתלכלך איתם (לא שלא מצליחים אם מתאמצים
). זה סינור פלסטיק, נוח ללבישה ודי יעיל (לילד שעוד מוכן ללבוש אותו). בתיה

תודה רבה ../images/Emo13.gif

גם הקטנה שלי חוזרת מאוד נקיה מהגן... ואיתה השקית של הבגדים המלוכלכים כמובן!!!! יאמר לזכותן שהן מאוד מקפידות שאני אקבל אותה מסודרת
על כל פנים, היא עדיין בגיל שהיא מוכנה ללבוש את הסינר אבל שהיא גם עושה מזרקות החוצה ומתלכלכת באזור הצוואר וכמובן תוך כדי האוכל דוחפת ידיים לפה ולפנים ומתלכלכת גם בשרוולים (בת 7 חודשים כמעט)

נועם@בת

New member
אני קניתי בחנות בשם "ילדים"

בצומת עין המפרץ ליד עכו. אבל אני מאמינה שבכל חנות של ציוד לילדים אפשר למצוא. זה לא משהו יקר או מותג. סתם סינור פושט. בתיה

למעלה