שאלת ירידות

JbayGuy

New member
שאלת ירידות../images/Emo70.gif

אני חדש בתחום הירידות,ולמען האמת אין לי שמץ לאן בדיוק לשלוח למטה את הלשון,הרי היא לא יכולה להתחרות בגודל של ה*** אז להכנס פנימה מן הסתם לא,אז לאן?? יש מפה מפה איפהשהו כי הgps שלי לא עוזר..

leonlev

New member
על קצה המזלג

לאישה יש שפתיים חיצוניות הניתנות לפישוק לצדדים. עם הסטת השפתיים החיצוניות לצדדים מתגלות השפתיים הפנימיות הבשרניות הורודות. בקצה העליון שלהן בד"כ ישנו כפתור קטן/או גדול בהתאם למבנה האנטומי של האישה. את הכפתור הזה אתה מחפש. משם תתחיל בליקוקים עדינים(ובעיקר תהיה קשוב לקולות שהיא מפיקה)

סאלי31

New member
לא הבנתי, תארוטי מידי...

על איזה כפתור אתה מדבר? אין לי כפתורים בגוף!!!

סאלי31

New member
הא....

לא בשבילי, בשבילו, שיחשוב שיש כפתור ויחפש שעות ולא ימצא.. לא נעים. :))

בוא גד

New member
אבל אבל

לא כולן אוהבות את המגע הישיר על ה"כפתור" הזה. רבות מהן מעדיפות מסביבו, לידו, וכו'. ועוד משהו: הלשון אכן לא יכולה להתחרות בגודלה ב... שלך, ובכל זאת, ניתן להחדירה, קמעא, פנימה. ורבות אוהבות את זה מאוד מאוד. פנימה והחוצה, פנימה והחוצה, וחוזר חלילה. ולאלה שכן אוהבות מגע ישיר ב"כפתור", ניתן ללקק אותו, למצוץ אותו, ולעשות בו ככל העולה על רוחך, בגדר הסביר והמענג. וחשוב: אל תמהר להגיע אל ה"כפתור". חלק נכבד מן העניין הוא ללקק, בעדינות רבה, את הבטן, את פנים השוקיים, להתקרב אט אט אל בין הרגליים, לעבר השפתיים ההן, וגם אז, לאט לאט, עדין עדין, סביב סביב. אתה תראה שהיא תתחיל להתפתל ובפיתוליה תנסה לכוון אותך לעבר ה"כפתור" ההוא. ואתה, אל תמהר. ככל שהיא תמתין יתר (בגדר הסביר), העונג שלה לאחר מכן יהיה גדול יותר. והרי חשוב, כפי שכבר נכתב כאן, הייה קשוב לתנועות גופה, לתגובותיה ולקולות שהיא תוציא. על-פיהם תדע אם אתה בכיוון הנכון... המדריך ליורד המתחיל... חחחח...

תגיד

איזה צבע הכפתור? למה חיפשתי ולא מצאתי...... ובכלל וואי איזו עבודה ערבית זה לפשק, לחפש, לזהות, לפתוח, ללקק....... פחחח מי צריך את זה בכלל

leonlev

New member
איזה רעה את :)

יצאתי מתוך הנחה או ככה הבנתי לפחות שאין לו מושג איפה זה. אם אני הייתי הבחורה והוא היה מתמהמה יותר מדי סביר להניח שהייתי אוחז(ת)בראשו ומביאה אותו עד לנקודה מה שנקרא סיכול ממוקד.

מצחיק אתה....

זה העניין...... אצל גברים אם הבחורה מתמהמהת עם הראש שלה ליד- יש איזו נטייה לדחוף את הראש יותר למטה - והאמת זה לא הכי נעים..... אז מן הסתם אני לא הייתי עושה את זה לבחור... אבל הייתי מסבירה לו כבר בשיחה אחר כך חחח...... אבל אולי אני עדינה מדי חחחח

אוריcan

New member
קצת לא נעים..

אבל בגיל 35 נראה לי שהיית צריך כבר למצוא קצת נפט... בכל מקרה, קצת ניסוי וטעיה, אל תתבייש לקבל קריאות כיוון, תקשיב קצת לקריאות הללו שבאות מלמעלה ותהיה ערני לתגובות הגוף... כל אחת אוהבת את זה טיפה אחרת, אז זה באמת עניין של ביטחון ונסיון - תצלול בלי פחד והדברים כבר יסתדרו לך

גם אני התפלאתי

איך זה בגיל 35 הוא לא עשה זאת. הטיפ שאני יכולה לתת זה לא לוותר. גם אם היא אומרת די מספיק, בוא וכאלה. לא להניח עד שהיא גומרת.

Jאפאר

New member
לרדת בגדול

חפש בויקיפדיה דגדגן תראה את מבנה אבר המין של האישה ומצא את הדגדגן תנווט לשם לאט ובעדינות תבקש מהאישה ללמד אותך מה עושה לה טוב כשתגיע עם הלשון לשם תרגיש את תגובתה תתחיל בעדינות אתה כבר תדע

Just a man 111

New member
תחזור אחרי: ד-ג-ד-ג-ן

כתבו לך כבר איפה הוא. תהיה קשוב למה שהפרטנרית מעדיפה. אולי ליקוקים עדינים, אולי יותר נמרצים. אולי מהירים, אולי איטיים. אולי רק לגעת עם הלשון, ואולי לינוק. כדאי שתדע את האפשרויות, אבל תעשה אך ורק את מה שהיא רוצה.

מחדדת

החלק הרגיש של הדגדגן משתנה מאישה לאישה האינטנסביות של המגע/ליקוק גם היא שונה הכי חשוב לחוש את התגובות שלה,שפת הגוף שלה ולשאול אותה. אני בעד ישירות מאשר עינוי לשני הצדדים (כן,ליקוק אינטנסיבי מידי באיזור הרגיש יכול להכאיב)

למעלה