שאלת ייעוץ בבקשה!!!! (ארוך)

מאיהיל

New member
שאלת ייעוץ בבקשה!!!! (ארוך)

אני חדשה כאן ואין לי מושג איך רוח העניינים כאן אבל אולי למישהו כאן יהיו תשובות עבורי... אנחנו בהליכים,יש לנו שתי בנות משותפות...מתחת לגיל 3 ומעניין אותי מבחינת הסדרי הראיה איך זה מתבצע, עוד לא דברנו על זה ממש ביננו...אני פוחדת להעיר דובים ישנים. והשאלה שלי היא בנות מתחת לגיל 3 שייך שישנו לבד עם אבא +אחים בנים חורגים בבית???? אני ממש מודאגת מזה. בנוסף אם הם יתארחו אצל חמותי אני לא פחות מודאגת מההשלכות הפסיכולוגיות...שם פוגעים ומעליבים את כולם... מסוגלים להגיד לילד דברים איומים...לדוגמה: הילדה בגמילה והם מודיעים לה שיתנו לה לשתות את זה אם חלילה היא תעיז לעשות על עצמה,כמובן שזה רק איום...אבל נורא מפחיד ילד קטן. בעלי לא קולט את חומרת המצב בבית הוריו...הוא בעצמו גדל ככה ובעצמו לא שם לב למה שיוצא לו מהפה.כך שהוא לא יוכל להגן עליהן שם. ובעיה נוספת ואולי הקטנה ביותר...הן בקושי רגילות להשאר איתו,הגדולה בכלל לא מוכנה להיות איתו 10 דקות בלעדיי למרות שכשאני באיזור היא משחקת איתו נהדר... עם הקטנה עוד איכשהו אפשר להשאיר אותה בלעדיי מבלי לעורר בכיות וצרחות נוראיות... מה עושים????? מצטערת שיצא לי ארוך.ותודה למי שהגיע עד כאן.

למעלה