שאלת טירונות.

lsd500

New member
שאלת טירונות.

מתגייס בשלישי הקרוב. הטירונות בשיזפון. לאלה שהיו שם ולאלה שלא, ביום הגיוס מגיעים לשיזפון או לאחריו (איך מגיעים בעצם)? אני חושב שאצא שישי הבייתה, אז זה אומר שאני אסע לדרום לטירונות ואחזור שוב בסופ"ש? יעני ביומיים לעשות ת'דרך הזו? תודה למגיבים.!

izzy88

New member
אתה תצטרך לחזור כנראה ביום ראשון....

אז תצטרך לקום מוקדם מאוד!!! אח שלי עשה את זה שנתיים ואנחנו גרים בצפון....... בהצלחה!

purple rose

New member
מגיעים ביום הגיוס לבסיס

איחרי שמסיימים הכל בבוקם יש אוטובוסים שלוקחים אתכם לבסיס. הגיוני שתצא ביום שישי הבית. וכן.. אתה תצא יום שישי ותצטרך לחזור יום ראשון. אם אתה תחשב מרוחק תוכל להגיע יותר מאוחר מהשעה הרגילה. אבל עדיין תצטרך לצאת מהבית בסביבות 6-7

izzy88

New member
6-7?

וואי אם היית מספרת את זה לאחי הוא היה מרביץ לך..... הוא היה עולה על האוטובוס של 5... מה שאומר שברבע ל5 הוא היה יוצא מהבית

purple rose

New member
כל מקרה לגופו

זה תלוי במיקום ובהגדרה שהמפקדים נותנים למרוחקים. אצלנו גם בקורס וגם בסדיר זה ככה.

lsd500

New member
לחזור בראשון ברור...

לא תארתי לעצמי שאני אחזור מאוחר יותר..
אין סיכוי שיוציאו אותי ביום חמישי ולא שישי? וזה קצת אבסורדי בקטע של המרחק... כל מי שגר במרכז זה רחוק לו, וצפון - בכלל, אז מרכז נחשב רחוק???

izzy88

New member
מרכז לא נחשב כ"כ רחוק.....

ולא, לא ישחררו אותך בחמישי....

purple rose

New member
לא מוצאיים בחמישי

אם יוציאו אותך בחמישי זה יהיה רק בערב אחרי סוף לו"ז.. אם אתה מרוחק ולוקח לך כמה שעות להגיע הביתה אתה תגיע ב-6 בבוקר (בהתחשב בזה שגם אין כ"כ רכבות/אוטובוסים) וזה אסור בכלל. ולצבא יש חוקים משלו... וזה חלק מהחוקים. סורי :)

למעלה